TRANSFERUURTJE: 'Drie opties De Bruyne, domper Beerschot'

door
TRANSFERUURTJE: 'Drie opties De Bruyne, domper Beerschot'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

KRC Genk pakte afgelopen uit met de komst van Jarne Steuckers en Matte Smets, die in een mum van tijd uitgroeiden tot vaste steunpilaren. Het tweetal had echter nog meer opties achter de hand. "Waren ze niet naar Genk gekomen, dan waren ze naar andere ploegen vertrokken. Steuckers was zo goed als rond met een Duitse club, Smets had keuze te over", stelt voorzitter Peter Croonen bij Het Belang van Limburg.

LEES OOK ‘Monstertransfer Virgil Van Dijk shockeert Liverpool’

Beerschot dreigt opnieuw een belangrijke pion kwijt te spelen. Het moet namelijk ook vrezen voor een vertrek van hoofdscout Nils Vanneste. Volgens Antenna Sud is Vanneste immers in beeld om de nieuwe technisch directeur te worden van de Italiaanse derdeklasser Taranto, die onlangs overgenomen werd door de Engelsman Mark Campbell.

Buitenland

De toekomst van Kevin De Bruyne bij Manchester City blijft onzeker ogen vermits het contract van de spelmaker na het seizoen afloopt. The Athletic komt nu met een update over zijn dossier en stelt dat de bal in het kamp van De Bruyne ligt. Als hij aan City laat weten dat hij wil blijven, zou er snel een akkoord uit de bus kunnen rollen. In dat geval zou hij wellicht voor één jaar bijtekenen. Mocht De Bruyne voor een vertrek kiezen, dan liggen er zoals verwacht twee opties op tafel: Saudi-Arabië of de Verenigde Staten.

LEES OOK Transferbom Liverpool: 'Duurste aankoop uit de geschiedenis'

In de Engelse media kwam het nieuws naar buiten dat de contractverlenging van Virgil van Dijk bij Liverpool FC in kannen en kruiken was. Maar de Nederlandse verdediger laat nu zelf verstaan dat dit voorbarig is. "Er is helemaal geen verandering, er is helemaal geen update. Er is geen nieuws voor de buitenwereld", klonk het duidelijk. Beide partijen zouden wel nog in contact staan met mekaar.

POLL: De Bruyne speelt volgend seizoen ...

Meest recent

Binnenkort Duivelse tandem Lukaku - Defour langs de lijn?

Afgelopen week kwam het nieuws naar buiten dat Romelu Lukaku aan zijn trainerscursus zal beginnen. ...

16
16
"Goed dat Antwerp een pak slaag krijgt"

Royal Antwerp FC begon aan de Champions Play-Offs met een 5-1 nederlaag tegen Union SG. The Great ...

66
66
‘Real Madrid ontvangt bod van 300 (!) miljoen euro’

Na de transfer van Neymar van FC Barcelona naar PSG voor 222 miljoen euro staat de mercato op zijn ...

60
60
Kuyt gooit de handdoek en doet deprimerende uitspraak

Game over. Beerschot zakt naar de Challenger Pro League, is het niet vandaag dan is het wellicht ...

245
245
Zorgt Club Brugge voor de genadeklap bij Antwerp FC?

Is de crisis stilaan een feit bij Royal Antwerp FC? Het lijkt er toch wel op. De 5-1-nederlaag kwam ...

238
238
'Enorme verrassing in de basisploeg Anderlecht'

RSC Anderlecht speelt om 13u30 zijn eerste match van deze Play-Offs op het veld van Club Brugge. ...

472
472
Gigantische domper voor Union SG in play-offs?

Union SG won knap met 5-1 van een alweer zeer pover Royal Antwerp FC. Daar moet de sportieve cel ...

61
61
Trossard merkt straf feit op bij Genk: "Gebeurt niet zomaar"

KRC Genk begint vandaag aan zijn Play-Offs. De Genkse fans gingen gisteren op training de spelers ...

112
112
'Club Brugge haalt geheime transfertruc van stal'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart kijkt ook in Kroatië. Daar ...

381
381
Zorgen twee uitblinkers voor Genks sprookje in Play-Offs?

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. Vorige week maakten we daarover al specials met de ...

127
127
Anderlecht dwingt Hasi in een hoek: nu moet hij leveren

RSC Anderlecht stelde Besnik Hasi aan als nieuwe trainer. Bij enkele waarnemers van het Belgische ...

139
139
Wie wint de ultieme spitsenstrijd? Strijd barst los in PO’s

De Play-Offs staan voor de deur. Het is aan de topspitsen van onze competitie om daarin het verschil ...

82
82
Nieuwe teleurstelling Duivels: "Ik wil hun selectie halen"

Met Senne Lammens, Nicolas Raskin en Jorthy Mokio haalde Rudi Garcia deze maand enkele nieuwe ...

171
171
David geeft uitleg bij bizarre fase: "Ik werd alleen bozer"

Union SG ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie onderuit in Genk, maar die ...

36
36
Real komt met de schrik vrij, titelfeest PSG uitgesteld

In La Liga heeft Real Madrid zich voorlopig weer naast FC Barcelona aan de leiding genesteld. De ...

50
50
Union maakt gehakt van Antwerp en is voorlopig tweede

Union SG heeft in de openingsmatch van de Champions' Play-Off meteen een fors statement gemaakt. De ...

216
216
Ontslag op komst? Peter Maes verdedigt zich

Terwijl Maarten Martens met AZ en Carl Hoefkens met NAC Breda de voorbije maanden al mooie dingen ...

126
126
Essevee zet RWDM onder druk, Beveren zeker van play-offs

De Challenger Pro League zit in zijn laatste rechte lijn. Zulte Waregem hield zaterdagavond de ...

147
147
Barça moet puntenaftrek vrezen: klacht ingediend

FC Barcelona brieste dat het donderdagavond alweer aan de bak moest in La Liga, maar boekte ...

159
159
Sels penaltyheld bij Forest, rode Al-Dakhil, Stassin scoort

Er kwamen zaterdagavond heel wat Belgen in actie in het buitenland. Matz Sels vertolkte een ...

46
46

Meer sportnieuws