'Stijnen ziet geweldige buitenkans na verdwijnen van Deinze'

door
'Stijnen ziet geweldige buitenkans na verdwijnen van Deinze'

Het einde van KMSK Deinze is officieel aangekondigd. Heel wat spelers komen daardoor vrij op de spelersmarkt en heel wat ploegen kunnen wel eens goede zaken doen. Zo zou Patro Eisden wel graten zien in een van de ervaren ex-spelers van Deinze.

Patro Eisden zou zijn oog hebben laten vallen op Kenneth Schuermans. De 33-jarige centrale verdediger ziet een overstap naar de club van Stijn Stijnen wel zitten. Dat verklaart hij in Het Belang van Limburg.

Schuermans naar Patro?

"Concrete aanbiedingen heb ik tot nu toe niet. Ik lees vaak dat ik al ergens getekend heb, maar daar is niets van waar. De geruchten over Patro Eisden? Natuurlijk zou dat mooi zijn, omdat het zo dicht bij huis is. (Schuermans woont nog steeds in Maasmechelen, nvdr.) En Patro doet het ook gewoon heel erg goed. Maar we zullen zien wat de komende weken brengen", aldus Schuermans.

"Een buitenlands avontuur? Ik zeg niet op voorhand nee, maar dan zou het hele plaatje wel moeten kloppen. Ik heb hier mijn gezin, natuurlijk. Als er een aanbieding uit het buitenland komt, zullen we moeten afwegen of het de moeite is om daarop in te gaan", zei de speler nog.

Patro sterk bezig

Schuermans was 2,5 jaar lang een vaste waarde bij Deinze. Voordien verdedigde hij ook al de kleuren van Lierse SK, OH Leuven en KVC Westerlo. Hij zoekt nu dus een nieuwe uitdaging.

Patro Eisden is dit seizoen weer zeer goed bezig in de Challenger Pro League. Stijnen heeft van de ploeg een zeer goed geheel gemaakt. De Limburgers staan momenteel vierde op vijf punten van leider Zulte Waregem.

POLL: Zal hij naar Patro verkassen?

Meest recent

'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

8
8
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

199
199
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

20
20
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

166
166
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

216
216
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

51
51
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

139
139
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

137
137
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

173
173
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

91
91
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

252
252
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

40
40
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

487
487
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

825
825
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

234
234
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

437
437
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

791
791
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

256
256
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

153
153
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

388
388

Meer sportnieuws