'Dolend Man City grijpt hard in: 6 transfers op komst'

door
'Dolend Man City grijpt hard in: 6 transfers op komst'

Manchester City beleefde alweer een pijnlijke week, want het raakte in de Premier League niet verder dan een 2-2 tegen Crystal Palace en ging in de Champions League met 2-0 onderuit tegen Juventus. De crisis blijft zo maar duren, want intussen heeft City amper één van zijn tien laatste officiële wedstrijden gewonnen.

Pep Guardiola lijkt met de huidige kern geen oplossingen meer te vinden en wordt ook niet geholpen door het feit dat zijn groep dit seizoen geteisterd wordt door blessures. In Manchester zouden ze stilaan beseffen dat het zo niet meer verder kan.

LEES OOK 'City reserveert monsterbedrag voor 'nieuwe De Bruyne''

Daarom zou City van plan zijn om hard uit te halen op de transfermarkt. Om een frisse wind in de spelersgroep te laten waaien, zouden ze volgens The Times van plan zijn om maar liefst zes nieuwe spelers aan te trekken in de komende twee mercato's.

Man City plant 6 inkomende transfers

De absolute prioriteit is daarbij om het middenveld te versterken. De afwezigheid van Rodri blijft moeilijk op te vangen, terwijl spelers als Kovacic, Gündogan, Bernardo Silva en De Bruyne stilaan op leeftijd beginnen raken.

Om die laatste op te volgen, staat Florian Wirtz bovenaan het verlanglijstje van de Cityzens. Daarnaast overweegt City ook nog heel wat meer defensieve profielen zoals Martin Zubimendi (Real Sociedad), Bruno Guimarães (Newcastle), Ederson (Atalanta) en Adam Wharton (Crystal Palace).

Versterking in alle linies gepland

LEES OOK Guardiola legt uit: "Of De Bruyne nog topmatchen aankan?"

Daarnaast zou City ook het hart van de defensie willen versterken, want daar is Stones de laatste jaren vaker geblesseerd dan fit. Jarrad Branthwaite (Everton) of Marc Guehi (Crystal Palace) zou daar voor aflossing moeten zorgen.

Tenslotte zouden ze in het Eithad ook nog een rechtsachter en een spits op het lijstje hebben staan. Op die eerste positie lijkt Kyle Walker stilaan over zijn hoogtepunt te zijn, terwijl City voorin te afhankelijk is van Erling Haaland na het vertrek van Alvarez in de zomer.

POLL: Heeft Man City zoveel nieuwe spelers nodig?

Meest recent

Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

0
0
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

155
155
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

58
58
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

273
273
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

221
221
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

71
71
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

363
363
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

320
320
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

124
124
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

142
142
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

201
201
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

113
113
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

315
315
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

872
872
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

101
101
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

50
50
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

41
41
KV Mechelen - STVV: Hasi en Mazzu wisselen één keer

KV Mechelen en STVV openen vanavond de 27ste speeldag in de Jupiler Pro League. Dat is voor de twee ...

35
35
Nieuwe eigenaar bij STVV? DMM reageert

STVV staat voor een zeer belangrijk duel tegen KV Mechelen. Ze moeten er vanavond punten rapen en ...

113
113
'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

423
423

Meer sportnieuws