Een anonieme trainer vertelde dat hij de meest vulgaire en degoutante sms’jes kreeg van Henk Mariman, sportmanager van
Club Brugge. Ex-beloftencoach Nicky Keirsmaekers diende eerder al een klacht in wegens pesterijen van Mariman. De journalisten van
Sportweekend deden een boekje open over het nieuwe bestuur van Club Brugge.
Club sleepte Keirsmaekers voor de rechter als antwoord op de beschuldigingen aan het adres van Henk Mariman. De huidige sportmanager werd beschuldigd van pesterijen. Ook de sportvakbond Sporta lijkt ervan overtuigd dat de leiding van
Blauw-Zwart niet iedereen correct behandelde.
Dirk De Vos, lid van sportvakbond Sporta, mocht het aan den lijve ondervinden. Bij een vergadering met de bestuursleden van Club Brugge, met onder andere Bart Verhaeghe, werd hij uitgescholden. De Vos voelde zich bedreigd en verliet gedegouteerd de vergaderzaal.
Een man die anoniem getuigde voor het zondagavondprogramma
Sportweekend vertelt over vulgaire sms’jes afkomstig van zijn toenmalige baas Mariman. Die berichtjes ontving hij zonder aanleiding. Club Brugge zelf wil voorlopig niet reageren op deze zaak.