Vanaken richt duidelijke boodschap aan bestuur Club Brugge

door
Vanaken richt duidelijke boodschap aan bestuur Club Brugge

Met maar liefst 134 goals en 101 assists in 476 optredens, aangevuld met zes landstitels in de prijzenkast, is Hans Vanaken ontegensprekelijk een icoon bij Club Brugge. Ook dit seizoen snoert de 32-jarige spelverdeler zijn critici de mond. Hoelang zal Jan Breydel nog van hem mogen genieten?

Daags nadat hij tegen KRC Genk alweer een zoveelste glansprestatie op de mat had gelegd schoof Vanaken maandag aan bij Extra Time. Daar deelde de tweevoudige Gouden Schoen, straks ongetwijfeld de favoriet bij uitstek om nog een derde exemplaar bij te schrijven op zijn palmares, de tafel onder andere met Gert Verheyen.

Vanaken viseert Verheyen

LEES OOK Cercle of AA Gent: dupe CL-loting Club Brugge bekend

De voormalige aanvaller veroverde destijds zelf ook vijf landstitels voor Blauw-Zwart, waar hij aftikte op 196 doelpunten en 82 assists in 559 wedstrijden. Vanaken heeft dus wel nog wat werk voor de boeg indien hij de kloof wil dichten met Verheyen, die wel 14 seizoenen in Brugse loondienst nodig had om die cijfers te registreren.

Vanaken zit voorlopig 'slechts' aan 10 stuks. Gevraagd of hij Verheyen wil evenaren hoefde de 23-voudig Rode Duivel niet lang na te denken. "Ik hoop het. Ik zou het mooi vinden als ik dat kan halen. Ik lig na dit seizoen nog twee jaar vast, dus dat zou al twaalf maken. Dan zou ik wel nog een keer moeten gaan verlengen", klinkt het.

Boodschap aan Club-bestuur

"Die twee jaar extra zal je wel krijgen, denk ik", oppert Verheyen. "Daar is nu nog niet over gebabbeld, maar het zou vooral mooi zijn ja", staat Vanaken er duidelijk voor open om zijn lot nog langer aan Club te verbinden. De laatste keer dat zijn contract in Westkapelle werd opengebroken dateert ondertussen reeds van medio 2022.

LEES OOK 'Club Brugge opgelet: Hayen en Vanaken op radar topclubs?'

Hoewel hij de deur om ooit alsnog van het buitenland te proeven doorgaans op een kier houdt lijkt Vanaken er zo toch op te hinten dat hij zijn carrière bij voorkeur afsluit bij Club Brugge. Wanneer dat dan zal zijn is wel nog maar de vraag: Jelle Vossen vertelde recent nog dat zijn goede vriend volgens hem nog enkele jaren meekan.

POLL: Denkt u dat Vanaken zijn carrière bij Club zal afsluiten?

Meest recent

Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

9
9
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

36
36
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

33
33
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

25
25
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

122
122
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

56
56
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

21
21
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

45
45
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

132
132
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

253
253
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

36
36
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

54
54
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

46
46
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

340
340
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

187
187
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

63
63
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

48
48
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

244
244
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

105
105

Meer sportnieuws