Karetsas verklapt: "Dit zei Hrovosky na mijn gemiste kans"

door
Karetsas verklapt:

KRC Genk is er donderdagmiddag niet in geslaagd om het kalenderjaar 2024 af te sluiten met een overwinning. Na een erg aangename wedstrijd speelde de leider donderdagmiddag 2-2-gelijk op het veld van Antwerp FC. Al had Kos Karetsas daar anders over kunnen beslissen.

De Belg met Griekse roots is nog altijd maar 17 jaar, maar geldt als één van de grootste talenten die op de Belgische velden rondloopt. Iets wat hij afgelopen weekend nogmaals demonstreerde. Zo bekroonde hij zijn beresterke wedstrijd tegen RSC Anderlecht met zijn eerste doelpunt bij de grote jongens.

Ondanks die puike prestatie begon Karetsas donderdag op de bank. Op zich geen onlogische keuze van coach Thorsten Fink. Antwerp is immers een potige tegenstander, waardoor vooral een fysieke strijd werd verwacht. En sowieso springt men omzichtig om met het goudhaantje uit angst hem te verbranden.

Peperdure misser

Halfweg de tweede helft werd de jongeling echter toch in de strijd gegooid. En Karetsas liet zich meteen gelden. Zo pakte hij opnieuw uit met enkele fraaie acties. In de absolute slotminuten had hij zelfs de winnende treffer aan de voet. Maar uiteindelijk trapte hij die uitstekende kans hoog over.

Een pijnlijke misser, al kreeg Karetsas achteraf steun van zijn ploegmaats. Nota bene van Patrik Hrosovsky, een directe concurrent voor een basisplaats. "Volgende week zal die kans wel binnen zitten. Hrosovsky troostte me nog op het laatste door te zeggen dat ik goed was ingevallen, en mezelf op het einde daarvoor niet had beloond", klonk het bij Het Belang van Limburg.

Respect voor Fink

Met zijn flukse invalbeurt bewees Karetsas dat hij niet had misstaan in de basisploeg. Maar de technischvaardige spelmaker/aanvaller neemt Fink zeker niets kwalijk dat hij op de bank moest beginnen. "Ik wil altijd starten, zeker na het goede gevoel van afgelopen week. Maar de coach maakt een andere beslissing, en die moeten we respecteren. Ik denk dat ik daar goed ben mee omgegaan", besloot hij nuchter.

POLL: Karetsas verdient nu al een vaste basisplek ...

Meest recent

Emotionele Gert Verheyen: "Ik was er echt kapot van"

Gert Verheyen is al jarenlang één van de meest aimabele en gedegen analisten die ons ...

21
21
'Nieuwe soap: Lierse dient klacht in tegen Lokeren-Temse'

Het heeft er alle schijn van dat de strijd om promotie en degradatie in de Challenger Pro League de ...

37
37
STVV tankt extra vertrouwen voor strijd om behoud

Een week geleden leek STVV nog een vogel voor de kat, maar intussen is het momentum bij de Kanaries ...

15
15
'Stassin is hot: deze 3 clubs staan al in de rij'

Een nieuwe generatie potentiële Rode Duivels klopt op de deur. Zo is er in 2025 misschien wel ...

48
48
Openda spreekt zich uit over mogelijke zomertransfer

RB Leipzig beleeft een moeilijk seizoen. Het stelde zwaar teleur in de Champions League en staat ...

30
30
'Verrassende nieuwe club mengt zich in strijd om De Bruyne'

Vorig weekend toonde Kevin De Bruyne nog eens dat hij zijn kwaliteiten nog niet verloren is, door ...

70
70
Pro League bibbert: nieuw format nog altijd niet goedgekeurd

De Pro League stemde eind februari voor een nieuw competitieformat. Vanaf het seizoen 2026/27 ...

86
86
Vrancken 'weigerde' andere clubs: "Met de fiets naar STVV"

STVV heeft namiddag Wouter Vrancken officieel voorgesteld aan de pers. De coach moet de Kanaries in ...

107
107
Ferme opsteker Roméo Lavia, supporters reageren verdeeld

Roméo Lavia kent na zijn knaltransfer naar Chelsea alleen maar pech. De middenvelder komt ...

56
56
Jürgen Klopp weer als T1 aan de slag bij deze grootmacht?

Jürgen Klopp nam na zijn succesperiode bij Liverpool even afscheid van het voetbal, maar de ...

68
68
Nieuwe Rode Duivel roept straffe taal richting Rudi Garcia

Rudi Garcia riep enkele nieuwe namen op voor de Rode Duivels tijdens de vorige interlandperiode. Het ...

93
93
Marc Coucke krijgt smeekbede: "Doe dat ook voor Wouter"

In de paasvakantie kan voor veel mensen de riem er even af en dat geldt duidelijk ook voor Marc ...

344
344
‘Vertroebelde relatie duwt De Bruyne naar Europese topclub’

Kevin De Bruyne heeft besloten om te vertrekken bij Manchester City. Na tien jaar trouwe dienst en ...

236
236
Eendracht Aalst Lede krijgt opmerkelijke straf na seksistische gezangen

De voetbalwereld heeft nog steeds trekken van een 'mannenbastion', al zijn er de laatste jaren grote ...

47
47
Fans bezorgen Club Brugge enorme boost voor titelstrijd

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel. Blauw-Zwart is na de overwinning tegen leider KRC ...

184
184
Eden Hazard prijst nakende stunttransfer Anderlecht

RSC Anderlecht is al jaren op zoek naar een prijs. Paars-Wit speelt ook dit seizoen in de Champions ...

698
698
Genk krijgt opsteker voor Union, wel 4 vraagtekens

KRC Genk kreeg vorig weekend een tik in de titelstrijd, maar er is na de nederlaag tegen Club Brugge ...

231
231
"Ik raadde Vandenhaute af om naar Anderlecht te gaan"

Het was de voorbije maanden alweer zeer onrustig bij Anderlecht, waar dit seizoen de pionnen alweer ...

391
391
Fink verrast met uitspraak over vertrek bij Genk

Het eerste seizoen van Thorsten Fink bij KRC Genk kan alleen maar een doorslaand succes genoemd ...

518
518
Lokeren-Temse onthult toekomstplan met Nainggolan

Komend weekend kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn ontknoping. ...

266
266

Meer sportnieuws