Albert voorspelt titelstrijd: "Dat zie ik niet gebeuren"

door
Albert voorspelt titelstrijd:

Bij het ingaan van de winterstop is de Jupiler Pro League ook precies halfweg, met 20 van de 40 speeldagen al afgewerkt. Met het oog op de play-offs kunnen we daardoor stilaan de eerste conclusies trekken, want de reguliere competitie is al tweederde ver.

In de strijd om de Champions' Play-Off vallen er op dit moment geen verrassingen te noteren. Met KRC Genk, Club Brugge, Anderlecht, Antwerp, Union en AA Gent zijn het de verwachte namen die voorlopig in de top zes prijken.

Albert verwacht dat top zes vastligt

LEES OOK Het Hasi-effect? Albert duidelijk over titelkansen Anderlecht

Philippe Albert denkt niet dat daar nog verandering in in zal komen. "De grote clubs staan nu al in de top zes en in principe zullen ze daar ook op het einde van de reguliere competitie nog staan. Ik verwacht niet dat er nog een leegloop zal zijn zoals bij Gent een jaar geleden, waardoor Cercle kon profiteren", stelt de analist bij Sudpresse.

In de strijd om de titel hebben Genk en Club zich al weten af te scheiden. Zij sloegen al een kloof van voorlopig negen en acht punten op nummer drie Anderlecht, die wel vrijdag nog in actie komt. Bovendien zal die kloof ook nog gehalveerd worden bij de start van de play-offs.

Club Brugge favoriet voor de titel

Toch kijkt ook Albert vooral naar die twee teams. Genk heeft voorlopig de beste papieren, maar moet opletten dat het in januari zijn sterkhouders aan boord kan houden.

LEES OOK Advies voor Garcia: opvallende naam op middenveld?

"Als er een bod van 15 à 20 miljoen komt voor Tolu, zal Genk toch goed moeten nadenken", weet Albert. "Ze zijn het voorbeeld van Onuachu nog niet vergeten. Na een waanzinnige heenronde kostte zijn verkoop in januari 2023 hen nog de titel. Maar voor die titel is Club nog altijd de grote favoriet. Kijk maar eens hoe sterk hun bank is."

POLL: Zal de top zes nog veranderen voor de play-offs?

Meest recent

Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

3
3
Duitse pers héél duidelijk over De Cuyper-gerucht

In deze tijden beginnen stilaan de eerste geruchten op gang te komen. Daar zit ook ...

50
50
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

23
23
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

23
23
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

79
79
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

134
134
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

88
88
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

310
310
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

242
242
'Club Brugge wil stunten met absolute knaltransfer'

Club Brugge weet dat het in de zomer een aantal sterkhouders zal verliezen. Blauw-Zwart is echter al ...

666
666
Courtois ooit terug in doel bij Genk? Dit zegt de doelman

Bij KRC Genk hebben ze met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois twee geweldige ambassadeurs op het ...

187
187
Rits onthult: “Hasi heeft al geroepen bij Anderlecht”

RSC Anderlecht gaat de Champions Play-Offs in met Besnik Hasi. David Hubert werd aan de kant ...

256
256
Wow! Monstersalaris Kompany gelekt: ‘Bestbetaalde coach’

Vincent Kompany werd aan het begin van dit seizoen verrassend aangesteld als hoofdtrainer van Bayern ...

137
137
KRC Genk-goalie Penders droomt groots: “Daar kick ik op!”

KRC Genk gaat als competitieleider de Champions Play-Offs in. De Limburgers steken hun ambities niet ...

54
54
'Antwerp slaat zich nu al voor het hoofd met Ulderink'

Net zoals RSC Anderlecht en Cercle Brugge besloot Royal Antwerp FC hun hoofdtrainer te ontslaan. ...

362
362
‘Bizarre doodsoorzaak Diego Maradona eindelijk onthuld’

Diego Maradona liet vier jaar geleden het leven, maar er is nog steeds een proces bezig in verband ...

89
89
Hasi verklapt zijn strijdplan voor Anderlecht

Besnik Hasi is de vervanger van David Hubert bij RSC Anderlecht. De oefenmeester moet voor een ...

269
269
Hayen waarschuwt PO-concurrenten met erg straffe taal

Club Brugge zorgde vorig seizoen voor een ongelooflijke comeback in de Champions Play-Offs. Ook dit ...

421
421
‘Carlo Ancelotti in vieze papieren: vier jaar gevangenis'

Carlo Ancelotti staat momenteel onder contract bij Real Madrid. De Italiaanse oefenmeester zit ...

92
92
Lavia ferm in opspraak: “Er komen vragen na blessures”

Roméo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten, maar het ...

131
131

Meer sportnieuws