‘Belgisch talent staat na JPL-ervaring voor wintertransfer’

door
‘Belgisch talent staat na JPL-ervaring voor wintertransfer’

De wintermercato zorgt voor heel wat geruchten. Het doorgaans goed geïnformeerde L’Équipe laat weten dat Belgisch talent Eliot Matazo voor een wintertransfer staat. De middenvelder kan niet rekenen op een basisplek bij AS Monaco.

Royal Antwerp FC huurde Matazo en de middenvelder deed ervaring op in de Jupiler Pro League. Bij AS Monaco kan de 22-jarige Belgische jeugdinternational echter niet altijd op speeltijd rekenen.

Kansen bij Monaco

LEES OOK Ontknoping JPL: refs voor slotspeeldag bekendgemaakt

De laatste tijd kreeg Matazo wel weer kansen bij Monaco. Door de blessure van concurrent Denis Zakaria maakte de Belg zelfs minuten in de Champions League. Toch speelt hij vooral een reserverol bij de Monegasken en een nieuwe uitdaging lonkt.

FC Nantes lijkt een levenslijn te gooien naar Matazo. Er wordt zelfs gesproken van een definitieve wintertransfer, maar de nummer 14 van de Ligue 1 heeft niet veel middelen om hem binnen te halen. Matazo heeft in Monaco nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van drie miljoen euro.

Royal Antwerp FC

Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar maakte al vroeg de overstap naar AS Monaco. Daar wacht hij nog steeds op de grote doorbraak. De 22-jarige middenvelder werd eerder al uitgeleend aan Royal Antwerp FC, maar ook dat werd geen groot succes. In totaal kwam hij daar twaalf matchen in actie met één doelpunt.

LEES OOK Janssen doet boekje open over ontslag De Roeck bij Antwerp

POLL: Moet Eliot Matazo definitief vertrekken bij AS Monaco?

Meest recent

JPL-topper maakt furore: op weg naar Anderlecht?

Louis Patris werd in de zomer van 2023 met hoge verwachtingen bij Anderlecht gehaald, maar zijn tijd ...

22
22
Cercle Brugge Europees bestolen? "Met een strenge VAR ..."

Cercle Brugge kreeg donderdagavond de kans om zich als enige Belgische club te verzekeren van een ...

11
11
'Garcia broedt op last-minute verrassing in eerste selectie'

Vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie bekend als Belgisch ...

27
27
'Leverkusen laat Boniface vertrekken voor 50 miljoen'

De scouting van Union SG bewees de voorbije seizoenen een indrukwekkende neus voor spitsen te ...

48
48
'De Cuyper vertrekt: Club Brugge legt transferprijs vast'

Club Brugge sneuvelde woensdagavond uit de Champions League, maar kan desondanks terugblikken op een ...

453
453
Marktwaarde nóg hoger: Genkie troeft Onuachu en Dessers af

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen tot dusver in de Champions League. En die prestaties ...

504
504
'Bayern laat grote naam gaan: Arsenal klaar om toe te slaan'

Bayern München heeft opnieuw een sterkhouders langer aan zich kunnen binnen. Na een aanslepende ...

62
62
'Anderlecht slikt alweer bittere pil uit ziekenboeg'

De crisis loert alweer om de hoek in het Lotto Park, waar Anderlecht zondag Cercle Brugge over de ...

188
188
UEFA lanceert opvallend statement na penaltygate in Madrid

Niet alleen in België eist de arbitrage geregeld een hoofdrol op. Zo is heel Spanje momenteel ...

115
115
Rampscenario Club Brugge: sterkhouder in de lappenmand?

Na de uitschakeling in de Champions League heeft Club Brugge haar zinnen op de dubbel gezet. In de ...

413
413
'Milicevic zet bestuur AA Gent met rug tegen de muur'

Voor het eerst sinds 2019 kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs. Of de Buffalo's ...

129
129
'Club Brugge stevent al af op eerste zomertransfer'

Het avontuur in de Champions League zit er helaas op voor Club Brugge, dat maar liefst een slordige ...

595
595
'KV Mechelen hakt knoop door: opvolger Hasi al bekend?'

Dankzij een deugddoende zege tegen Charleroi verzekerde KV Mechelen zich vorig weekend van het ...

415
415
Genk onthult geheim wapen voor titelrace: "Beter dan ooit"

Mits een zege in de topper tegen Union begint KRC Genk straks met minstens negen punten voorsprong ...

279
279
'Club Brugge bibbert: einde tijdperk komt dichterbij'

Nu het de Champions League ondanks de zware nederlaag tegen Aston Villa met opgeheven hoofd heeft ...

507
507
Kortrijk, Lierse en Beveren lieten Belgische coach links liggen

Belgische clubs krijgen vaak de kritiek dat ze onvoldoende kansen geven aan trainers uit eigen land. ...

114
114
Antwerp krijgt veeg uit de pan: "Vergelijk met Union..."

Door een laat doelpunt ging Antwerp vorig weekend onderuit tegen AA Gent, waardoor het achterblijft ...

425
425
Kompany glundert: Bayern verlengt alweer sterkhouder

Vincent Kompany heeft de voorbije week heel wat twijfelaars het zwijgen opgelegd door met Bayern ...

80
80
Horrorscenario KV Kortrijk? "Dan wordt in 1A blijven aartsmoeilijk"

De strijd om de Champions' Play-Off is al beslecht, waardoor het komend weekend uitkijken wordt wie ...

335
335
Madou duidelijk over doelstelling Club: "Niet aan de orde"

Club Brugge wist het woensdag Aston Villa opnieuw een helft lastig te maken, maar druipt ...

281
281

Meer sportnieuws