Sterkhouder KV Mechelen: "Sprak in de zomer met Standard"

door
Sterkhouder KV Mechelen:

Bij Standard kunnen ze achteraan de nodige versterking gebruiken. In de zomer hadden ze een van de huidige basispionnen van KV Mechelen in het vizier. Tot een overgang kwam het echter niet. Dat vertelde hij aan La Dernière Heure.

Touba bijna bij Standard

KV Mechelen huurt Ahmed Touba van Basaksehir en de voormalige speler van Club Brugge doet het niet onaardig bij de Maneblussers. Hij verklaart waarom hij in de zomer niet naar Standard verkaste. De Rouches hadden hem nochtans graag aangetrokken.

LEES OOK Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Tijdens de zomer had ik contact met verschillende clubs toen ik besloot Basaksehir te verlaten. Ik sprak met Standard, maar mijn komst hing daar af van verschillende parameters. Ik sprak met Fergal Harkin en Ivan Leko in een hotel in Luik, maar uiteindelijk belandde ik om verschillende redenen in Mechelen", aldus Touba.

Manchester United

Voor Touba was het al een woelig carrièreverloop. Hij leek nochtans op weg naar een mooie carrière. Zo maakte hij zijn debuut bij Club Brugge, waarna er veel interesse kwam.

"Na mijn profdebuut was er veel interesse in mij en zat ik aan het einde van mijn contract. Hele grote clubs waren geïnteresseerd, zoals Manchester United. De directeur, Vincent Mannaert, wilde mij houden. Hij vroeg mij hoeveel ik wilde verdienen. Ik zei een getal dat mij veel te groot leek. Ik wilde dat hij weigerde, maar hij zei ja (lacht)."

LEES OOK Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

De grote doorbraak kwam er niet. Touba denkt nu niet aan een volgende stap. "Er is weinig kans dat ik in januari vertrek, ook al kan het snel gaan in het voetbal. Ik kwam naar Mechelen om ze te kwalificeren voor play-off 1, dan zien we wel wat er gebeurt. Ik word 27 jaar en het wordt een belangrijk moment in mijn carrière."

POLL: Moet Standard na het seizoen nog eens proberen?

Meest recent

'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

11
11
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

11
11
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

146
146
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

239
239
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

26
26
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

93
93
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

84
84
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

25
25
Van Holsbeeck slaat terug en eist stevige som van Anderlecht

De voorbije jaren bracht het gerecht heel wat prominente figuren uit de Belgische voetbalwereld in ...

585
585
Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

48
48
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

291
291
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

673
673
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

122
122
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

479
479
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

226
226
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club ...

487
487
Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Standard stelde dinsdag Giacomo Angelini voor als opvolger van Pierre Locht. Voor de nieuwe CEO ligt ...

81
81
Stad Brussel in de clinch met KBVB: "Wat willen ze?"

Na de geslaagde uitstap richting Genk willen de Rode Duivels voortaan vaker uitwijken naar diverse ...

160
160
Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

784
784

Meer sportnieuws