Matias Fernandez-Pardo incasseert gigantische klap

door
Matias Fernandez-Pardo incasseert gigantische klap

Matias Fernandez-Pardo liet onlangs nog weten dat hij voor de Spaanse nationale ploeg kiest. De Belgische jeugdinternational zal aldus niet uitkomen voor de Rode Duivels. In de wedstrijd tegen FC Nantes sloeg het noodlot echter toe voor de buitenspeler.

Fernandez-Pardo brak op jonge leeftijd door bij KAA Gent en maakte vooral furore in de Champions Play-Offs. Lille haalde de buitenspeler weg en na een aanpassingsperiode werd hij ook ontdekt in Frankrijk. Nu incasseert de 19-jarige Belgische jeugdinternational echter een gigantische klap.

Groot drama Fernandez-

Pardo Fernandez-Pardo speelde zich in de basis bij Lille en ook tegen Nantes mocht bij starten. De aanvaller liep echter een zware blessure op. Op de webstek van de Franse club wordt gesproken van een scheur in de ligamenten van de linkerenkel. Het is nog niet bekend hoelang hij effectief aan de kant zal staan.

Fernandez-Pardo doorliep de nationale jeugdselecties van België, maar zijn interlandkeuze nam een verrassende wending. Met België, Spanje en Italië had de winger drie keuzes, maar zijn hart ligt volledig bij Spanje. Dat liet hij weten in een uitgebreid interview begin deze week. De Rode Duivels kunnen zijn naam aldus schrappen.

Veel concurrentie

Het 19-jarige toptalent beseft dat er enorm veel concurrentie is bij Spanje, de regerende Europees kampioen, maar toch wil hij proberen een plaats af te dwingen. Zijn opmars en ontwikkeling zullen echter een flinke deuk krijgen na de zware enkelblessure. Er wordt een absentie van enkele maanden verwacht.

POLL: Heeft Fernandez-Pardo met Spanje een goede keuze gemaakt?

Meest recent

Bekende Familie-actrice geniet mee van delirium La Louvière

We kregen gisterenavond een ronduit krankzinnige laatste speeldag in de Challenger Pro League. In ...

17
17
Hayen: "Of Genk er last van heeft? Hopelijk wel"

Club Brugge is met een negen op negen uitstekend gestart aan de Play-Offs. Ze hopen tegen AA Gent ...

27
27
Fink ziet dit grote verschil tussen Union SG en Club Brugge

KRC Genk incasseerde vorige week een zeer zure nederlaag in de 90ste minuut op het veld van Club ...

89
89
Pocognoli vindt magische recept: eeuwige belofte rendeert

Bij Union SG weten ze als geen ander spelers met een 'krasje' op te herlanceren. Dat gebeurt dit ...

17
17
Karetsas spreekt heldere taal over vertrek bij Genk

KRC Genk staat zondagnamiddag voor een sleutelduel in de titelstrijd en krijgt dan het bezoek van ...

125
125
Sensatie bij Anderlecht? "Ik zie Lukaku de club overnemen"

RSC Anderlecht blijft op sportief vlak door moeizame tijden gaan, toch zijn er enkele elementen waar ...

429
429
'Real Madrid drukt door: nieuwe coach vóór WK clubteams'

De pijnlijke uitschakeling in de Champions League heeft diepe wonden geslagen bij Real Madrid. Zo ...

62
62
Kampioenenmaker Vossen emotioneel: "Had maar één groot doel"

De Challenger Pro League heeft vrijdagavond een zinderende ontknoping van de reguliere competitie ...

133
133
'Transfer Tzolis krijgt vorm: topploeg contacteert Club'

Club Brugge zal komende zomer verschillende spelers laten gaan, maar wil zeker niet al zijn ...

443
443
'Hasi grijpt in: drastische verandering in basiself Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na een tegenvallende start van de nacompetitie zo snel mogelijk aanknopen met ...

421
421
Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

91
91
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

109
109
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

72
72
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

578
578
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

107
107
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

87
87
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

231
231
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

265
265
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

161
161
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

413
413

Meer sportnieuws