‘Géén JPL-terugkeer: Bakkali kiest opmerkelijke uitdaging’

door
‘Géén JPL-terugkeer: Bakkali kiest opmerkelijke uitdaging’

Zakaria Bakkli stond ooit te kennen als een supertalent. Op 17-jarige leeftijd raasde de buitenspeler als een storm met PSV door de Eredivisie. Sindsdien ging het echter bergaf met de buitenspeler.

Bakkali verzamelde ook twee caps voor de Rode Duivels en werd als hét volgende goudhaantje van de Belgische nationale ploeg gezien. Het dribbelwonder verdween echter snel naar de achtergrond. Nu gaat hij een opmerkelijke nieuwe uitdaging aan.

Geen JPL-terugkeer

LEES OOK Géén JPL, wél Deportivo: "Er was Belgische interesse"

Bakkali brak door bij PSV, maar kon nooit bevestigen. Nadien volgden avonturen bij Valencia en Deportivo La Coruna en ook passages bij RSC Anderlecht en Beerschot werden geen succes. Sinds afgelopen zomer zat de Belgische Marokkaan zonder club. Ook een terugkeer naar de Jupiler Pro League werd genoemd. 

Maar dat zal het aldus niet worden. Bakkali kiest voor een opmerkelijke uitdaging in Marokko. Ook clubs uit Bulgarije, Griekenland, China en de Verenigde Arabische Emiraten waren naar verluidt geïnteresseerd in het voormalige toptalent. Uiteindelijk is de keuze op Ittihad Tanger gevallen.

Goede indruk

Bakkali zat zonder club nadat zijn contract bij het Nederlandse RKC Waalwijk afliep. Op 15 januari kan zijn nieuwe uitdaging bekend worden gemaakt. Het papierwerk zal dan volledig in orde zijn. Bakkali hoopt op 28-jarige leeftijd zijn carrière (nog maar eens) te herlanceren.

LEES OOK Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

Bij zijn nieuwe club deed de winger volgens Het Nieuwsblad alvast al wenkbrauwen fronsen. ‘Bakkali liet naar verluidt alvast een goede indruk na tijdens de eerste trainingen bij zijn nieuwe club’, klinkt het. Is dit de ommekeer voor Bakkali?

POLL: Denk jij dat Bakkali zijn carrière nog kan redden?

Meest recent

Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

4
4
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

39
39
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

18
18
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

144
144
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

62
62
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

171
171
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

49
49
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

154
154
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

437
437
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

38
38
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

264
264
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

386
386
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

69
69
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

233
233
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

244
244
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

260
260
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

109
109
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

290
290
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

49
49
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

534
534

Meer sportnieuws