TRANSFERUURTJE: 'Duivels grijpen naast grote naam, Anderlecht heeft weer beet'

door
TRANSFERUURTJE: 'Duivels grijpen naast grote naam, Anderlecht heeft weer beet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

De zoektocht naar een nieuwe bondscoach voor de Rode Duivels blijft verdergaan. Technisch directeur Vincent Mannaert durft daarbij hoog mikken. Hij zou immers ook gepolst hebben bij Xavi en Erik ten Hag, maar zij bedankten voor de functie.

LEES OOK KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Anderlecht blijft intussen ook druk in de weer. Het rondde woensdag de komst af van Adryelson en blijft op zoek naar versterking. Met Abdoul Razak Touré zou er nog een Malinees talent op komst zijn voor de RSCA Futures.

Paars-Wit werd net als Club Brugge ook gelinkt aan de Zwitserse sensatie Alvyn Sanches. De jonge middenvelder zou nu echter toch besloten hebben dat hij liefst het seizoen uitdoet bij Lausanne-Sport, al lijkt een zomertransfer daarna onafwendbaar.

LEES OOK Thibaut Courtois zorgt voor waanzinnig verjaardagsfestijn

Aan uitgaande zijde nadert bij Blauw-Zwart wel een vertrek van Andreas Skov OlsenVfL Wolfsburg blijft doorduwen voor zijn komst en stuurde een onderhandelingsdelegatie naar Brugge. Club zou de vraagprijs intussen laten zakken hebben tot 15 miljoen euro, de verwachting is dat er wel een akkoord gevonden zal worden.

KRC Genk wil zijn kern dan weer absoluut bijeenhouden. Eén van de smaakmakers die de meeste interesse zal lokken, is Tolu Arokodare. De Nigeriaan geeft echter aan dat hij enkel Real Madrid als een niet te weigeren buitenkans zou zien, verder lijkt hij niet aan een vertrek te denken.

In de strijd om het behoud heeft KV Kortrijk nog een bekende naam aan boord gehaald. Ze wisten immers Marco Ilaimaharitra tot het einde van het seizoen te strikken. De middenvelder was jarenlang een sterkhouder bij Charleroi.

De Kerels nemen mogelijk wel afscheid van Lucas Pirard, want de doelman is nog steeds in beeld bij Standard. Dat zoekt een nieuwe doublure voor Epolo en heeft naast Pirard ook nog Olivier Vliegen, doelman van Jong Genk, op het verlanglijstje staan.

Buitenland

Een halfjaar na zijn vertrek bij STVV komt Zion Suzuki alweer in aanmerking voor een toptransfer. De Japanse doelman maakt indruk bij Parma en heeft daarmee de aandacht gelokt van een aantal buitenlandse grootmachten. Manchester United, Chelsea en Bayern München zouden denken aan zijn komst, maar zouden daar wel maar liefst 50 miljoen euro voor moeten neertellen.

POLL: Zal Anderlecht al zijn beoogde versterkingen vinden?

Meest recent

'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

52
52
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

8
8
'Topclubs sturen scouts uit: Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

37
37
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

147
147
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

265
265
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

37
37
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

140
140
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

73
73
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

40
40
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

124
124
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

241
241
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

350
350
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

471
471
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

281
281
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

34
34
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

597
597
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

578
578
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

141
141
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

143
143
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

1468
1468

Meer sportnieuws