Union-Braga ontspoort na laatste fluitsignaal nog helemaal

door
Union-Braga ontspoort na laatste fluitsignaal nog helemaal

Union heeft zich donderdagavond verzekerd van een ticket voor de play-offs van de Europa League, maar daar heeft het wel voor moeten knokken. Op een erbarmelijke grasmat in het Koning Boudewijnstadion wist het tegen Braga een scheve situatie nog recht te zetten en met 2-1 te winnen.

Het was een zeer intense en bewogen partij, waarin de Portugezen vroeg op voorsprong kwamen. In de tweede helft ging Union nog op en over zijn tegenstander dankzij twee goals van Ivanovic. In het slot ontspoorde de wedstrijd nog.

Union-Braga ontspoort na laatste fluitsignaal

Beide teams beëindigden de wedstrijd immers met tien, nadat in het slotkwartier zowel Vitor Andrade als Koki Machida nog een tweede geel pakten. Maar het was pas na het laatste fluitsignaal dat de poppen helemaal aan het dansen gingen.

Toen de ref affloot, was de ontlading bij Union uiteraard zeer groot. Anthony Moris ging juichen in het gezicht van een tegenstander en dat leidde tot een heuse schermutseling waarin nog eens twee rode kaarten vielen.

Nog eens twee extra rode kaarten

Braga-speler Bruma pakte rechtstreeks rood in het tumult, terwijl bij Union ook Christian Burgess ook nog een tweede gele kaart kreeg. De Engelse verdediger kon het niet laten om de tegenstander nog wat te provoceren en stak onder meer zijn tong uit.

Aanstoker Moris vertelde achteraf aan Sporza ook wat de aanleiding was. "De tegenstander beledigde me drie keer", onthulde hij. "Ik ken het Portugese woord heel goed, hoor. Ach, emoties maken deel uit van het voetbal. Zelf heb ik geen kaart gekregen. Ik deed dan ook geen actie, maar gaf een reactie. Het was niets kwaadaardig. Er zijn geen klappen uitgedeeld, hé."

POLL: Was het dom van Burgess om daar nog rood te pakken?

Meest recent

Penders verstuurt titelwaarschuwing naar Club en Union

KRC Genk incasseerde afgelopen weekend een stevige opdoffer in de titelstrijd. De leider verloor ...

20
20
Ulderink hard voor Antwerp-zondebok: "Zo kan je niet verdedigen"

Antwerp FC blijft voorlopig aanmodderen en wacht nu al twee maanden op een nieuwe zege. Zondag werd ...

38
38
Champions' Play-Offs ontploffen: Frutos ziet keerpunt in titelstrijd

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs is in een stroomversnelling geraakt. Tot de voorlaatste ...

165
165
‘Anderlecht: wilde plannen met nieuwe box-to-box’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op Yacine Titraoui, de 21-jarige middenvelder van Sporting ...

49
49
Engelse pers velt verdict na PSG-optreden Tielemans

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. FC Barcelona had voldoende aan zijn ...

127
127
Penalty Club-Genk: Fink op plaats gezet na 'vreemde' reactie

KRC Genk heeft zondag voor de eerste keer averij opgelopen in de Champions' Play-Offs. De leider ...

137
137
'Club Brugge herschikt middenveld: drietal naar uitgang'

Club Brugge is nu al druk bezig met de komende transferperiode. Zo raakte deze week bekend dat ...

318
318
'Anderlecht dicht bij 'nieuwe Suarez': transferprijs gelekt'

RSC Anderlecht maakt zich op voor enkele belangrijke wedstrijden, met de bekerfinale van 4 mei als ...

383
383
'Zulte Waregem pakt uit met straffe transfer'

Komend weekend kent de Challenger Pro League zijn ontknoping. Zulte Waregem hoopt nog altijd om ...

95
95
Joos vindt deze Club Brugge-pion grof onderschat

Club Brugge is er vorig weekend in geslaagd om de titelstrijd weer helemaal open te gooien. Het ...

401
401
Tielemans maakt grote indruk: "Hij is sensationeel"

Aston Villa is dinsdagavond nog dicht bij een stunt gekomen in de Champions League. Het leek ...

62
62
Tielemans en Duranville bepalend, PSG en Barça houden nét stand

Het is een spectaculaire avond geworden in de Champions League, maar we kregen uiteindelijk ...

94
94
'Standard maakt nu al werk van zomertransfer'

Standard staat voor een zeer drukke transferzomer. Er moeten in Luik immers nog heel wat knopen ...

77
77
Cristiano Ronaldo komt met compliment voor verrassende Belg

Cristiano Ronaldo scoort nog altijd aan de lopende band bij Al-Nassr, waar zijn teller in deze ...

194
194
Mpoku na mislopen Standard sterke man bij Ligue 1-club?

Kent u Paul-José Mpoku nog? De voormalige aanvoerder van Standard scheert op zijn 32ste geen ...

56
56
'KV Mechelen verliest piepjong talent aan Duitse grootmacht'

KV Mechelen is goed begonnen aan de Europe Play-Off en pronkt momenteel samen met Charleroi aan de ...

148
148
'Antwerp-fans krijgen straf om zeer bizarre reden'

Voor Antwerp zijn de play-offs nog niet bepaald een succes te noemen, want na drie speeldagen blijft ...

124
124
Job in gevaar bij uitschakeling? Kompany reageert

De voorbije week was de spanning te snijden bij Bayern München. Vincent Kompany kwam onder vuur ...

156
156
'Genk zet zich schrap: topclub klopt aan voor Tolu'

Ondanks de 1-0-nederlaag van vorig weekend op Club Brugge ligt KRC Genk nog altijd op titelkoers. De ...

411
411
'Standard verliest sterkhouder met onmiddellijke ingang'

Standard probeert de komende weken nog een Europees ticket af te dwingen, maar met een twee op negen ...

144
144

Meer sportnieuws