Hannes Delcroix heeft verrassende nieuwe club beet

door
Hannes Delcroix heeft verrassende nieuwe club beet

Sinds het vertrek van Vincent Kompany in de zomer is het de Belgen van Burnley niet al te best vergaan. Ameen Al-Dakhil, Anass Zaroury en Samuel Bastien vertrokken al in de zomer, zij die bleven kwamen amper of niet aan de bak.

De jonge Enock Agyei kreeg nog een paar invalbeurten, maar spelers als Manuel Benson en Mike Trésor zijn de voorbije maanden helemaal uit beeld verdwenen. Ook Hannes Delcroix kwam niet voor in de plannen van trainer Scott Parker.

Delcroix kiest voor Swansea

De 25-jarige verdediger ging daarom op zoek naar een nieuwe club en bleek over verschillende opties te beschikken. Hij werd even aangeboden bij Standard en daarnaast werden ook Oxford United en FC Metz genoemd als mogelijke bestemmingen.

Uiteindelijk is het echter geen van die clubs geworden. Delcroix werd vrijdag wel voorgesteld bij Swansea City. De Welshe club, die momenteel op de vijftiende plaats in de Championship staat, huurt Delcroix voor de rest van het seizoen.

Swansea hoopt op directe meerwaarde

"We zijn heel blij dat we met Hannes een extra optie in de defensie hebben", reageert trainer Luke Williams. "Zijn polyvalentie en ervaring zullen van grote waarde zijn voor ons. Hij heeft op het hoogste niveau gespeeld en heeft internationale ervaring en we hopen dat hij daarmee meteen zijn stempel kan drukken."

Delcroix zal wellicht wel even tijd nodig hebben om zijn beste niveau te halen, want hij kwam dit seizoen nog geen enkele keer in actie. Vorig seizoen speelde hij wel nog twaalf matchen in de Premier League. Daarvoor kwam Delcroix ook nog uit voor RKC Waalwijk en Anderlecht, terwijl hij in 2020 ook één cap voor de Rode Duivels pakte.

POLL: Zal Delcroix daar weer ontbolsteren?

Meest recent

TU: 'Monstertransfer Vinicius, Club lonkt naar Premier League'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

40
40
Kompany in zak en as na clash met Siebe Van der Heyden

Vincent Kompany won met Bayern München met 3-2 van het Sankt Pauli van Alexander Blessin ...

30
30
Ulderink meteen in de clinch met twee Antwerp-spelers

Royal Antwerp FC is onder Andries Ulderink op een valse noot begonnen. The Great Old ging met de ...

184
184
Ferme aardverschuiving Openda en Vermeeren

Loïs Openda en Arthur Vermeeren maken een aardverschuiving mee bij RB Leipzig. De Duitse club ...

23
23
Binnenkort Duivelse tandem Lukaku - Defour langs de lijn?

Afgelopen week kwam het nieuws naar buiten dat Romelu Lukaku aan zijn trainerscursus zal beginnen. ...

34
34
"Goed dat Antwerp een pak slaag krijgt"

Royal Antwerp FC begon aan de Champions Play-Offs met een 5-1 nederlaag tegen Union SG. The Great ...

136
136
‘Real Madrid ontvangt bod van 300 (!) miljoen euro’

Na de transfer van Neymar van FC Barcelona naar PSG voor 222 miljoen euro staat de mercato op zijn ...

133
133
Kuyt gooit de handdoek en doet deprimerende uitspraak

Game over. Beerschot zakt naar de Challenger Pro League, is het niet vandaag dan is het wellicht ...

370
370
Zorgt Club Brugge voor de genadeklap bij Antwerp FC?

Is de crisis stilaan een feit bij Royal Antwerp FC? Het lijkt er toch wel op. De 5-1-nederlaag kwam ...

313
313
'Enorme verrassing in de basisploeg Anderlecht'

RSC Anderlecht speelt om 13u30 zijn eerste match van deze Play-Offs op het veld van Club Brugge. ...

592
592
Gigantische domper voor Union SG in play-offs?

Union SG won knap met 5-1 van een alweer zeer pover Royal Antwerp FC. Daar moet de sportieve cel ...

65
65
Trossard merkt straf feit op bij Genk: "Gebeurt niet zomaar"

KRC Genk begint vandaag aan zijn Play-Offs. De Genkse fans gingen gisteren op training de spelers ...

136
136
'Club Brugge haalt geheime transfertruc van stal'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart kijkt ook in Kroatië. Daar ...

429
429
Zorgen twee uitblinkers voor Genks sprookje in Play-Offs?

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. Vorige week maakten we daarover al specials met de ...

151
151
Anderlecht dwingt Hasi in een hoek: nu moet hij leveren

RSC Anderlecht stelde Besnik Hasi aan als nieuwe trainer. Bij enkele waarnemers van het Belgische ...

155
155
Wie wint de ultieme spitsenstrijd? Strijd barst los in PO’s

De Play-Offs staan voor de deur. Het is aan de topspitsen van onze competitie om daarin het verschil ...

86
86
Nieuwe teleurstelling Duivels: "Ik wil hun selectie halen"

Met Senne Lammens, Nicolas Raskin en Jorthy Mokio haalde Rudi Garcia deze maand enkele nieuwe ...

179
179
David geeft uitleg bij bizarre fase: "Ik werd alleen bozer"

Union SG ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie onderuit in Genk, maar die ...

36
36
Real komt met de schrik vrij, titelfeest PSG uitgesteld

In La Liga heeft Real Madrid zich voorlopig weer naast FC Barcelona aan de leiding genesteld. De ...

59
59
Union maakt gehakt van Antwerp en is voorlopig tweede

Union SG heeft in de openingsmatch van de Champions' Play-Off meteen een fors statement gemaakt. De ...

221
221

Meer sportnieuws