‘Anderlecht en Hubert hakken knoop door over Coosemans’

door
‘Anderlecht en Hubert hakken knoop door over Coosemans’

Colin Coosemans moest afgelopen speeldag verstek geven in de Jupiler Pro League. De nummer 1 van RSC Anderlecht kampt met een blessure en Mads Kikkenborg was zijn vervanger. Coach David Hubert hoopte Coosemans er weer bij te hebben voor de Europese confrontatie tegen Hoffenheim.

Coosemans is dit seizoen één van de steunpilaren van RSC Anderlecht en de nummer 1 onder Hubert. Vervanger Kikkenborg deed het niet onaardig tegen KV Mechelen, maar bij Paars-Wit hoopten ze toch op een terugkeer van Coosemans. Volgens La Dernière Heure werd de knoop nu definitief doorgehakt.

Ernst blessure bekend

LEES OOK Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Coosemans kampt met een hamstringblessure en Anderlecht lijkt geen risico’s te willen nemen met de doelman. De Deen Kikkenborg zal daarom in de Europa League-wedstrijd tegen het Duitse Hoffenheim onder de lat staan. Er wordt voorzichtig omgesprongen met Coosemans en zijn situatie zal week per week geanalyseerd worden.

Naast de afwezigheid van Coosemans zal Anderlecht het ook zonder aanvalsleider Kasper Dolberg moeten doen. De Deense spits ligt waarschijnlijk nog enkele weken in de lappenmand. Een flinke aderlating voor Hubert en Anderlecht. Paars-Wit neemt het donderdag op in de belangrijke Europese clash tegen Hoffenheim.

Tegen KAA Gent?

Het is dus ook nog niet duidelijk of Coosemans kan terugkeren in de topper tegen KAA Gent. Komende speeldag van de Jupiler Pro League neemt Anderlecht het op tegen de Buffalo’s. Ondertussen krijgt Kikkenborg volledig zijn kans. De Deen zal op 25-jarige leeftijd zijn debuut maken in de Europa League.

LEES OOK Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

POLL: Denk jij dat Anderlecht de top 8 in de Europa League zal halen?

Meest recent

Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

20
20
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

11
11
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

45
45
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

21
21
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

184
184
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

73
73
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

190
190
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

56
56
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

456
456
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

41
41
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

270
270
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

398
398
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

72
72
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

238
238
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

249
249
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

264
264
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

111
111
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

292
292
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

50
50

Meer sportnieuws