Kranten zien grote uitblinker bij Club in Etihad Stadium

door
Kranten zien grote uitblinker bij Club in Etihad Stadium

Club Brugge heeft zich geplaatst voor de volgende fase van de Champions League, maar verloor woensdagavond wel met 3-1 van Manchester City. Al speelde Blauw-Zwart een meer dan verdienstelijke match tegen de Engelse kampioen. Aan uitblinkers dan ook geen gebrek.

Voor aanvang was de situatie duidelijk: City moest absoluut winnen, Club had altijd voldoende aan een punt. Dat vertaalde zich ook in het wedstrijdbeeld. Zo eiste de thuisploeg het balbezit op. De bezoekers zetten daar een strakke organisatie tegenover en hielden in de eerste helft meer dan goed stand. Op slag van rust maakte Raphael Onyedika er zelfs 0-1 van.

Knappe prestatie

LEES OOK 'Club Brugge krijgt belangrijke update uit ziekenboeg'

Even leek een stuntzege in de maak, maar de Brugse hoop kreeg vlak na rust een flinke knauw. Zo kreeg Matteo Kovacic te veel ruimte en trapte de Kroatische middenvelder de gelijkmaker binnen. Vervolgens ging City erop en erover. Via een eigen doelpunt van Joel Ordoñez kwamen de Engelsen op voorsprong, uiteindelijk klaarde Savinho de klus: 3-1.

Ondanks deze nederlaag stoot Club alsnog door dankzij de resultaten in de andere matchen. Bovendien speelde Blauw-Zwart zelf ook een meer dan degelijke match. Verschillende spelers maakten dan ook indruk. Ardon Jashari maalde de kilometers weer af, Hans Vanaken leed zelden balverlies. Voorin bewees Ferran Jutgla waarom hij momenteel de eerste spits is.

Beresterke Bradon

Maar vooral Brandon Mechele maakte opnieuw indruk. De centrale verdediger was op geen enkel foutje te betrappen en hield Erling Haaland in bedwang. Bovendien haalde hij nog een gemaakt doelpunt van de lijn. "Oog in oog met Haaland. Net als in zijn ganse Champions League-campagne oerdegelijk, ook al vergat-ie Stones één keer. By far zijn beste poulefase in het kampioenenbal", schrijft Het Laatste Nieuws.

LEES OOK Hayen waarschuwt PO-concurrenten met erg straffe taal

Bij La Dernière Heure vond men Mechele zelfs de beste Bruggeling op het veld. "Was zeer aanwezig in de duels. Zijn recuperatie vormde ook de basis voor de openingstreffer. Zijn goede redding op de trap van Haaland, stelde het verdict nog wat uit", aldus het Waalse medium. "Was niet onder de indruk van Haaland. Zat er verschillende keren goed tussen en had geen schrik met de bal aan de voet. Weinig op zijn match aan te merken en da’s straf met wereldsterren tegenover zich. Haalde de 3-1 van de lijn", aldus Het Nieuwsblad.

POLL: Mechele verdient een nieuwe kans bij de Duivels ...

Meest recent

Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

36
36
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

19
19
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

119
119
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

29
29
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

64
64
Duitse pers héél duidelijk over De Cuyper-gerucht

In deze tijden beginnen stilaan de eerste geruchten op gang te komen. Daar zit ook ...

152
152
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

44
44
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

37
37
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

110
110
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

173
173
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

117
117
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

428
428
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

302
302
'Club Brugge wil stunten met absolute knaltransfer'

Club Brugge weet dat het in de zomer een aantal sterkhouders zal verliezen. Blauw-Zwart is echter al ...

782
782
Courtois ooit terug in doel bij Genk? Dit zegt de doelman

Bij KRC Genk hebben ze met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois twee geweldige ambassadeurs op het ...

218
218
Rits onthult: “Hasi heeft al geroepen bij Anderlecht”

RSC Anderlecht gaat de Champions Play-Offs in met Besnik Hasi. David Hubert werd aan de kant ...

296
296
Wow! Monstersalaris Kompany gelekt: ‘Bestbetaalde coach’

Vincent Kompany werd aan het begin van dit seizoen verrassend aangesteld als hoofdtrainer van Bayern ...

164
164
KRC Genk-goalie Penders droomt groots: “Daar kick ik op!”

KRC Genk gaat als competitieleider de Champions Play-Offs in. De Limburgers steken hun ambities niet ...

63
63
'Antwerp slaat zich nu al voor het hoofd met Ulderink'

Net zoals RSC Anderlecht en Cercle Brugge besloot Royal Antwerp FC hun hoofdtrainer te ontslaan. ...

426
426
‘Bizarre doodsoorzaak Diego Maradona eindelijk onthuld’

Diego Maradona liet vier jaar geleden het leven, maar er is nog steeds een proces bezig in verband ...

103
103

Meer sportnieuws