'Tottenham grijpt in: akkoord van 60 miljoen met Bayern'

door
'Tottenham grijpt in: akkoord van 60 miljoen met Bayern'

Tottenham Hotspur zit in de Premier League al een tijdje in de hoek waar de klappen vallen. En dus zou de Londense club coach Ange Postecoglou van last-minute versterking voorzien. Daarvoor zou men hebben aangeklopt bij Bayern München.

Tottenham had voor aanvang van het seizoen gehoopt om opnieuw de aansluiting te kunnen maken met de Engelse top. Daar slaagde de ploeg van coach Postecoglou echter niet in. De aanvallende speelstijl van de Australiër is weliswaar aantrekkelijk, maar levert veel te weinig rendement op.

LEES OOK 'Tottenham in diepe crisis: nieuwe coach al genoemd'

In de laatste matchen van het voorbije kalenderjaar liet Tottenham opnieuw heel wat steken vallen. Het drieluik tegen Liverpool, Nottingham Forrest en Wolverhampton leverde amper één puntje op. Die negatieve trend wordt in het nieuwe kalenderjaar doorgetrokken met een pijnlijke 0 op 12.

Dramatische 15de plek

Hierdoor is Tottenham teruggezakt naar een pijnlijke 15de plaats in de Premier League. De degelijke prestaties in de Europa League en Engelse bekercompetities zijn louter een doekje voor het bloeden. En dus zou de clubleiding vlak voor het sluiten van de mercato nog extra versterking willen halen.

Door de vele blessures had Tottenham in de voorbije weken vooral nood aan extra defensieve mankracht. Maar nu zouden de Spurs doordrukken voor een nieuwe aanvallende kracht. Zo melden verschillende bronnen dat de Londense club stevig aan de mouw van Mathys Tel trekt.

Mondeling akkoord

LEES OOK 'City en Bayern clashen voor dé transfer van 2025'

De 19-jarige Fransman geldt als een groot talent, maar komt onder Vincent Kompany slechts met mondjesmaat aan de bak bij Bayern München. En dus zou een oplossing gezocht worden. Volgens de Duitse tak van Sky Sports werd alvast een mondeling akkoord op clubniveau gevonden omtrent een transfersom van liefst 60 miljoen euro. Tottenham zal de speler zelf wel nog moeten overtuigen. Naar verluidt heeft Tel immers een voorkeur voor een overstap naar Manchester United, dat een huurdeal zou overwegen.

POLL: Bij welke club zou u momenteel het liefst aan de slag gaan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

110
110
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

18
18
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

137
137
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

174
174
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

47
47
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

121
121
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

112
112
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

161
161
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

82
82
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

238
238
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

35
35
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

471
471
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

776
776
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

226
226
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

422
422
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

770
770
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

253
253
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

148
148
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

386
386
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

62
62

Meer sportnieuws