Liverpool zet champagne koud, Chelsea maakte dure slipper

door
Liverpool zet champagne koud, Chelsea maakte dure slipper

Het is slechts een kwestie van tijd alvorens Liverpool FC de Engelse titel mag vieren. Daags na het puntenverlies van achtervolger Arsenal FC, pakte LFC wel de volle buit tegen West Ham United: 2-1. Chelsea FC liet dan weer dure steken vallen, terwijl Tottenham Hotspur een zoveelste afgang incasseerde.

Een week geleden leek er toch nog wat leven te komen in de Engelse titelstrijd nadat Liverpool zich liet verrassen door Fulham. Maar dat bleek uiteindelijk slechts een stuiptrekking. Zo zette de koploper inmiddels orde op zaken. Terwijl uitdager Arsenal zaterdag punten verspeelde tegen Brentford, bleef de ploeg van coach Slot foutloos op eigen veld.

Van enige marge was wel geen sprake. Diaz had de score na een dik kwartier spelen geopend, maar Liverpool slaagde er niet in om de kloof verder uit te diepen. En zo kon West Ham via een owngoal langszij komen. In de slotminuten tekende Van Dijk echter voor de winnende treffer: 2-1. Het telt nu 13 punten voorsprong met nog slechts zes speeldagen te gaan.

Dure slipper Chelsea

De strijd om de overgebleven Champions League-tickets blijft gelukkig wel spannender. Manchester City en Aston Villa hadden eerder dit weekend al de volle buit gepakt, dus was het aan Chelsea om gepast te reageren. Maar de Blues begonnen dramatisch aan de thuismatch tegen Ipswich Town. Zo stond de nummer 18 in het klassement na een dik halfuur al op een dubbele voorsprong.

Vlak na rust knokte Chelsea zich echter terug in de match. Zo zorgde Cucurella voor een aansluitingstreffer en bij het ingaan van de slotfase kon Sancho de bordjes weer in evenwicht brengen. Daar bleef het evenwel bij: 2-2. Chelsea moet de vierde plaats zo aan City laten, maar telt slechts één puntje minder. Villa heeft evenveel punten als de Blues en Newcastle achtervolgt op amper één punt.

Tottenham blijft aanmodderen

Ondertussen zijn bij Tottenham alle ogen gericht op de Europa League. In de Premier League loopt het immers van kwaad naar erger. Zondag werd namelijk ook met 4-2-verloren op het veld van Wolverhamton Wanderers, dat door deze zege stilaan zeker lijkt van het behoud. Tottenham zakt terug naar een dramatische vijftiende plaats. Het lijkt dan ook steeds onwaarschijnlijker dat coach Postecoglou volgend seizoen nog op post zal zijn.

POLL: Tottenham is dit seizoen de grootste teleurstelling in de Premier League ...

Meest recent

Lukaku heerst in Serie A: Italiaanse pers gaat helemaal los

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Maandagavond werd ook ...

2
2
'Anderlecht gaat volle bak voor JPL-grootverdiener'

Anderlecht heeft zijn zinnen naar verluidt gezet op Marwan Al-Sahafi, de snelle aanvaller van ...

52
52
'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

Heel wat Europese topclubs stuurde afgelopen weekend een scout uit naar de titelclash tussen Club ...

54
54
'Vertrek De Cuyper nabij: Club Brugge legt transfersom vast'

Club Brugge boekte zondag een cruciale zege tegen KRC Genk na een laat strafschopdoelpunt van Maxim ...

126
126
Bliksemontslag Besnik Hasi? 'Anderlecht hakt knoop door'

RSC Anderlecht is erg tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en blijft na drie matchen ...

420
420
‘Real Madrid verbaast Courtois en zoekt vervanger’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 bij Real Madrid. De Rode Duivel wordt gezien als ...

98
98
'Club Brugge wil ferm knallen met Nederlandse parel'

Komende transferzomer belooft heet te worden voor Club Brugge. Er worden veel vertrekkers verwacht, ...

262
262
Dropt De Bruyne gigantische bom? “Waarom niet Liverpool…”

Kevin De Bruyne nam definitief afscheid van Manchester City. De middenvelder liet in een statement ...

242
242
Weergaloze Lukaku beleeft absolute heldenavond bij Napoli

Romelu Lukaku blijft een fenomeen op de Italiaanse velden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

99
99
‘Transfersoap Club Brugge nakend, dure vogel weigert’

Komende zomer dreigen er verschillende spelers te vertrekken bij Club Brugge. Na een schitterend ...

406
406
Verrassing van formaat: FIFA roept Belgische ref op

De Belgische scheidsrechters krijgen vaak de wind van voren. Ook dit seizoen was er al heel wat ...

70
70
'Barça slachtoffert grote naam voor transferwens Flick'

FC Barcelona wil zich deze week plaatsen voor de halve finales van de Champions League. Die klus is ...

129
129
Vanhaezebrouck reageert na kritiek Fink: terechte penalty Club?

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Jupiler Pro League zondagavond helemaal opengebroken. ...

400
400
Hasi met grond gelijk gemaakt: "Hubert lacht zich rot"

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een grote teleurstelling voor RSC Anderlecht, dat na drie ...

244
244
'Mbappé vraagt Real Madrid om zomerse monstertransfer'

Real Madrid wil woensdagavond voor een voetbalmirakel zorgen door in de Champions League een ...

136
136
Sensationele comeback? Noa Lang doet Club-fans zwijmelen

Club Brugge boekte zondagavond een cruciale overwinning tegen grote titelconcurrent KRC Genk: 1-0. ...

491
491
'Bayern zet alles op alles: droomaanwinst voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de Champions ...

156
156
‘Club Brugge gaat als een raket: nieuwe spits op komst’

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Ferran Jutgla en heeft 6,5 miljoen euro ...

649
649
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 4 én 5 bekend

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het niveau van zijn arbitragekorps in de ...

218
218
'Renard loopt blauwtje: transfertarget weigert Anderlecht'

Met een nul op negen dreigt Anderlecht hoogstens een bijrol te vertolken in de Champions' Play-Offs, ...

444
444

Meer sportnieuws