Antwerp heeft eindelijk zijn nieuwe spits beet

door
Antwerp heeft eindelijk zijn nieuwe spits beet

Antwerp verstevigde zondag nog zijn plaats in de top zes met een knappe overwinning tegen Club Brugge. Die viert de Great Old ook nog met de nodige versterkingen. Nadat zondagavond al de komst van Mauricio Benitez aangekondigd werd, slaan ze maandag opnieuw toe.

Het was al langer duidelijk dat Antwerp op de laatste dag van de transferperiode nog offensieve versterking zou halen en nu hebben ze een eerste deal ook afgerond. Zoals verwacht strijkt Mohamed Bayo neer op de Bosuil.

Antwerp heeft Bayo beet

De 26-jarige spits wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Lille, waarmee Antwerp eindelijk een doublure voor Vincent Janssen gevonden heeft. Een aankoopoptie wisten ze echter niet te bedingen op de Guinese international, die acht keer scoorde in 27 interlands.

Voor Bayo wordt Antwerp zijn eerste uitdaging buiten Frankrijk, waar hij al zijn hele carrière aan de slag was. Hij kwam er in het verleden uit voor Clermont, Dunkerque en Le Havre. Lille telde in 2022 nog 14 miljoen euro neer om hem binnen te halen.

Huur zonder optie van Lille

Bayo moest er dit seizoen echter vrede nemen met een rol als invaller. In zeventien wedstrijden liet hij twee doelpunten en twee assists optekenen. Hij stond vorige week wel nog in de basis in de Champions League-wedstrijd tegen Feyenoord.

Op de Bosuil gaat Bayo nu op zoek naar meer basisplaatsen en speelminuten. Hij is de eerste aanwinst van de dag voor Antwerp, dat ook nog op het punt zou staan om met Kaden Young een jonge flankaanvaller te huren van Aston Villa.

POLL: Goede transfer van Antwerp?

Meest recent

Raskin spreekt zich uit over zomerse knaltransfer

De Rode Duivels speelden in maart hun eerste interlands onder Rudi Garcia en de nieuwe bondscoach ...

0
0
Besnik Hasi krijgt eindelijk nog eens goed nieuws

Besnik Hasi kreeg vlak voor de start van de play-offs de job waar hij al zo lang op aasde, want na ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slaat toe, Antwerp troeft topclubs af'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

127
127
Standard Luik pakt plots ferm uit met miljoenentransfer

Standard Luik heeft nog voor het begin van de zomermercato een toptransfer afgerond. De 22-jarige ...

81
81
Rudi Garcia belt naar erg verrassende Anderlecht-speler

Rudi Garcia is de opvolger van Domenico Tedesco bij de Rode Duivels. De Franse keuzeheer heeft zijn ...

177
177
Uitblinker Tielemans reageert aangeslagen na CL-veldslag

Aston Villa leek geen kans meer te maken tegen PSG. De Fransen wonnen de heenwedstrijd met 3-1 en in ...

36
36
'Antwerp moet inbinden: twee sterkhouders te duur'

Royal Antwerp FC leeft al jaren financieel boven zijn stand en moet nu zwaar inbinden omdat Paul ...

354
354
Bellingham: "Ik hoorde ze hier praten over Anderlecht"

Real Madrid verloor vorige week met 3-0 van Arsenal in de Champions League. Niemand geeft Real nog ...

214
214
Brys krijgt weer pittig dossier voorgeschoteld in Kameroen

Marc Brys is al even aan de slag als bondscoach van Kameroen, maar het is er eigenlijk nooit echt ...

57
57
'Renard al onder druk: cruciale periode op komst'

RSC Anderlecht stelde Olivier Renard een half jaar geleden aan als de vervanger van Jesper Fredberg. ...

173
173
Mannaert aan zet: Zwitserland wil België de loef afsteken

Vincent Mannaert is bezig met het in kaart brengen van de Belgische spelers die nog onbekend zijn, ...

102
102
'Dolberg en Onuachu hoog op verlanglijstje topclub'

De verwachting is dat Kasper Dolberg RSC Anderlecht in de zomer gaat verlaten. De Deense spits is ...

395
395
Penders verstuurt titelwaarschuwing naar Club en Union

KRC Genk incasseerde afgelopen weekend een stevige opdoffer in de titelstrijd. De leider verloor ...

207
207
'Kompany laat topspeler gaan: Bayern mikt op 50 miljoen'

Woensdagavond is het zover, dan staat in de Champions League de clash tussen Internazionale en ...

48
48
Champions' Play-Offs ontploffen: Frutos ziet keerpunt in titelstrijd

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs is in een stroomversnelling geraakt. Tot de voorlaatste ...

408
408
Ulderink hard voor Antwerp-zondebok: "Zo kan je niet verdedigen"

Antwerp FC blijft voorlopig aanmodderen en wacht nu al twee maanden op een nieuwe zege. Zondag werd ...

136
136
‘Anderlecht: wilde plannen met nieuwe box-to-box’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op Yacine Titraoui, de 21-jarige middenvelder van Sporting ...

97
97
Engelse pers velt verdict na PSG-optreden Tielemans

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. FC Barcelona had voldoende aan zijn ...

353
353
Penalty Club-Genk: Fink op plaats gezet na 'vreemde' reactie

KRC Genk heeft zondag voor de eerste keer averij opgelopen in de Champions' Play-Offs. De leider ...

297
297
'Club Brugge herschikt middenveld: drietal naar uitgang'

Club Brugge is nu al druk bezig met de komende transferperiode. Zo raakte deze week bekend dat ...

671
671

Meer sportnieuws