Vandenbempt verbaast: “De Bruyne gaat pak rammel krijgen”

door
Vandenbempt verbaast: “De Bruyne gaat pak rammel krijgen”

Vanavond staat de topper tussen Manchester City en Real Madrid op het programma. Beide grootmachten kwamen elkaar de afgelopen jaren meermaals tegen, telkens werd het een spektakel. Peter Vandenbempt gaf zijn ongezouten mening over de Europese clash.

Real Madrid kampt met defensieve zorgen terwijl bij City onder meer Jérémy Doku onzeker is. Dit seizoen zitten de manschappen van Pep Guardiola in de hoek waar de klappen vallen. Vandenbempt ziet het dan ook erg somber in voor Kevin De Bruyne en consorten.

Tot wanhoop drijven

Vandenbempt kijkt alvast uit naar dé affiche van de tussenronde van de Champions League. "We kunnen nu al zeggen dat het onwaarschijnlijke wedstrijden worden. Telkens was City royaal baas over de 2 ontmoetingen. Het was veruit de betere ploeg met ontelbaar veel kansen, maar toch gingen ze er 2 keer uit. Real slaagt er vrijwel altijd in om City bijna tot wanhoop te drijven. Er is altijd wel iemand die ervoor zorgt dat City toch het onderspit delft."

Volgens Vandenbempt is Real Madrid nu de favoriet door de vorm waarin City dit seizoen verkeert. "Door de kwetsbaarheid van City zal er geen houden zijn aan Real, dat veruit de favoriet is. City heeft wel nieuwe spelers aangetrokken. Dat zijn niet de grootste namen, maar ze betalen er nog altijd heel veel voor. En hun kern zal completer zijn met de terugkeer van enkele spelers”, citeert Sporza de commentator.

KDB krijgt rammel

Bij City komt De Bruyne de afgelopen matchen weer meer op de voorgrond. Alle ogen zullen dan ook op de Rode Duivel gericht zijn. Toch denkt Vandenbempt dat KDB en City een pak slaag zullen krijgen van Real Madrid en Courtois. "Maar op basis van het huidige seizoen en de instabiliteit zullen ze een pak rammel krijgen van Real", besluit de analist.

POLL: Wie komt als winnaar uit de strijd?

Meest recent

KV Mechelen ruikt zijn kans: "Zij moéten"

KV Mechelen is zeker van het behoud, maar ze willen in de laatste match tegen FCV Dender een ...

2
2
Genk rekent zich rijk: "Hun marktwaardes zullen stijgen"

KRC Genk kent een zeer goed seizoen. Thorsten Fink maakt al twee jaar heel veel indruk in de Jupiler ...

31
31
Selectie Duivels gefileerd: "Mechele en hem had ik niet opgeroepen"

Om het behoud in de eerste divisie van de Nations League te vrijwaren, zullen de Rode Duivels ...

143
143
Vaste benoeming bij AA Gent? Milicevic laat van zich horen

AA Gent treedt straks voor het eerst sinds 2019 aan in de Champions' Play-Offs en gaat daarin de ...

47
47
'Nieuwe topspits United: vijfkoppig verlanglijstje gelekt'

Manchester United plaatste zich afgelopen donderdag voor de kwartfinales van de Europa League, maar ...

38
38
'Bliksemvertrek Jashari krijgt vorm bij Club Brugge'

Club Brugge dreigt komende zomer afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Zo lijken ...

448
448
Metamorfose Anderlecht: opvolger Dolberg al in beeld?

RSC Anderlecht wil zich tijdens de ontknoping van het seizoen verzekeren van een Europees ticket en ...

265
265
Garcia drukt stempel: twee grote slachtoffers bij Duivels

Maandag blazen de Rode Duivels verzamelen om het Nations League-tweeluik tegen Oekraïne voor te ...

406
406
Mazzu: "We spelen geen normale wedstrijd"

STVV heeft een ploeg die eigenlijk geen Play-Downs zou mogen spelen. De Truienaars hebben aanvallend ...

77
77
Heynen na selectie Rode Duivels: "Dit had ik niet verwacht"

Bryan Heynen is Rode Duivel. De ervaren middenvelder van KRC Genk werd voor het eerst opgeroepen ...

81
81
Ancelotti is het beu: "Ze denken alleen maar aan geld"

Er is véél te veel voetbal, dat is duidelijk. Bijna elke dag is er voetbal op de buis. ...

136
136
Breekt Duivel eindelijk door? "Type speler waar ik van houd"

Bij de Rode Duivels hopen een aantal spelers een nieuwe start te nemen. Rudi Garcia riep spelers op ...

130
130
Hubert zet iedereen op scherp: "Als ze dat denken..."

RSC Anderlecht bakte er niets van tegen KVC Westerlo en verloor kansloos met 2-0. David Hubert kwam ...

191
191
Geen KRC Genk, wel Union SG: "Geen rancune tegenover Genk"

KRC Genk geeft talenten van eigen bodem speelkansen, maar ze zagen er de afgelopen jaren ook een ...

183
183
RWDM raast door, Club NXT ruim de betere van Jong Genk

In de Challenger Pro League stonden er vanavond drie matchen op het programma. Club NXT ontving Jong ...

203
203
Vandenbempt: "Hij verdient zijn selectie bij Rode Duivels"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn eerste selectie bekend als bondscoach van België. Daar zaten ...

229
229
Storck onder de indruk: "Een heel sterk team"

KV Kortrijk boekte vorige week een zeer deugddoende zege. Dat gaf vertrouwen aan Bernd Storck & ...

64
64
'Anderlecht wil spits weghalen uit de Bundesliga'

Olivier Renard gaat een schoonmaak houden bij RSC Anderlecht. Nieuwe bazen en nieuwe netwerken. ...

352
352
‘Operatie Schoonmaak: Man Utd zet 10 spelers op transferlijst'

Manchester United kent een dramatisch seizoen en de kans is groot dat er in de zomer heel wat ...

156
156
Anderlecht ondersteboven: prestigetransfer wordt ramp

De prestigieuze transfer van Thomas Foket naar Anderlecht blijkt een teleurstelling. Ondanks de ...

269
269

Meer sportnieuws