CDK haalt uit na 'emotionele' rentree: "Hij was heel arrogant"

door
CDK haalt uit na 'emotionele' rentree:

Charles De Ketelaere is woensdagavond als een held onthaald bij Club Brugge. Voor, tijdens én na het Champions League-duel tegen Atalanta BC werd de Rode Duivel bejubeld door de Brugse fans. Daar was hij erg dankbaar voor, al haalde CDK ook uit naar de arbitrage.

De Ketelaere is een echt kind van de Club. Hij groeide op in de schaduw van het Jan Breydel-stadion en ging al op zevenjarige leeftijd aan de slag bij Blauw-Zwart. Nadat hij er de jeugdreeksen afwerkte, groeide hij uit tot één van de absolute smaakmakers bij eerste ploeg. CDK won er onder meer drie landstitels en twee supercups

In de zomer van 2022 bezorgde de aanvaller Blauw-Zwart ook een financiële opsteker. Zo werd hij voor een recordsom aan AC Milan verkocht. Zijn Milanese avontuur werd uiteindelijk geen succes, maar momenteel scheert hij opnieuw hoge toppen bij Atalanta. En woensdag keerde hij een eerste keer terug naar Jan Breydel om te spelen tegen Club.

Warm welkom in Brugge

De Brugse supporters waren hun voormalige goudhaantje duidelijk niet vergeten. Voor de match werd een spandoek ontrold waarop 'One of our own, loved by us all. Welcome home', stond te lezen. Tijdens de match werd dan weer een tifo met 'Koning Charles' de lucht in gestoken. En na het laatste fluitsignaal kreeg hij opnieuw een open doekje van de thuisfans.

De Rode Duivel was daar zichtbaar door geëmotioneerd. "Ik wist dat het speciaal zou zijn, maar om zó veel liefde te voelen, dat deed iets met me. Het voelde bij wijze van spreken alsof iedereen hier voor mij was. Héél mooi", reageerde hij achteraf tegenover Het Laatste Nieuws.

Kritiek op wedstrijdleiding

Sportief gezien werd de partij echter geen hoogvlieger voor De Ketelaere. Zo speelde hij zelf een redelijk matige en onzichtbare wedstrijd. Bovendien verloor zijn ploeg ook nog eens met 2-1. Al kwam die nederlaag wel tot stand na een discutabele strafschop in de extra tijd.

CDK toonde zich dan ook scherp. "De scheidsrechter was heel arrogant", klonk het bij Sporza. "Als je honderd mensen zou vragen of dit een penalty was, zou niemand 'ja' zeggen. Een erg vreemde beslissing. Ik wil de fans van Club bedanken voor de hartelijke ontvangst, maar het doet pijn om op deze manier te verliezen in de laatste minuut. Het is echt oneerlijk."

POLL: De zege van Club Brugge was verdiend ...

Meest recent

'OHL vindt eindelijk vlot scorende spits'

OH Leuven is nog altijd in de running in de Europe Play-Off met twee punten achterstand op leiders ...

5
5
Gebrek aan leiders Anderlecht: Boeckx geeft oplossing

Zondag krijgt Anderlecht het bezoek van Antwerp en dan zal Paars-Wit zich absoluut moeten herpakken. ...

50
50
Volgende smaakmaker hint naar vertrek bij Westerlo

Westerlo moest dit seizoen opnieuw tot het einde knokken om de play-downs te vermijden en dat was ...

23
23
Einde van een tijdperk bij Real? Courtois reageert

Real Madrid zal dit seizoen zijn titel in de Champions League niet verlengen. De voorbije jaren ...

62
62
Wilmots haalt stevig uit naar Eden Hazard

Sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach is Eden Hazard terug bij de Rode Duivels. De ...

85
85
Arteta dolgelukkig: "Eén van de beste avonden ooit"

Arsenal maakte indruk door over twee matchen oververdiend Real Madrid uit te schakelen. De ...

40
40
Hazard geeft hét probleem van Anderlecht prijs

Thorgan Hazard kreeg al flink wat kritiek de afgelopen maanden. Hij kent voorlopig matige Play-Offs, ...

281
281
'Club Brugge baalt: 'dure tegenvaller' werkt niet mee'

Bij Club Brugge gaat er komende zomer het een en ander gebeuren op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal ...

383
383
Vanzeir geeft hét verschil tussen de JPL en MLS

Bij AA Gent haalden ze in januari Dante Vanzeir terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische ...

150
150
‘Toptransfer Club: om duimen en vingers bij af te likken’

Club Brugge is dicht bij een toptransfer die veelbelovend lijkt: de Nederlandse winger Million ...

503
503
Kompany aan zet: "Volgend jaar mag je meer verwachten"

Bayern München ligt na twee zeer leuke matchen tegen Inter uit de Champions League. De Duitse ...

137
137
Fink zet deur open: “Daar aan de slag? Waarom niet?”

Thorsten Fink is de beste buitenlandse trainer die de afgelopen jaren in België is ...

222
222
Thorgan Hazard: "Of ik dan stop bij Anderlecht?"

Bij RSC Anderlecht gaan er in de zomer veel spelers vertrekken. Thorgan Hazard hoort daar niet bij. ...

232
232
Courtois ziet hét Real-probleem, Kompany recht de rug

Real Madrid en Bayern München werden uitgeschakeld in de Champions League. Dat was dus stevig ...

120
120
Vrancken 'weigerde' andere clubs: "Met de fiets naar STVV"

STVV heeft namiddag Wouter Vrancken officieel voorgesteld aan de pers. De coach moet de Kanaries in ...

192
192
Titelkoorts Club Brugge stijgt: Hayen maakt belofte

Na de cruciale zege tegen KRC Genk lijkt Club Brugge het momentum mee te hebben in de titelstrijd. ...

633
633
Hasi onder druk: Anderlecht-sterkhouder naast de ploeg?

RSC Anderlecht wil zo snel mogelijk zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs veroveren. Liefst ...

232
232
Newcastle plots op derde plek na afstraffing Crystal Palace

Liverpool FC telt rustig af naar de Engelse landstitel, maar de strijdt om de Champions ...

61
61
Real druipt af in Champions League, geen droomfinale Kompany

De halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Real Madrid slaagde er woensdagavond immers ...

175
175
'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Mede door de goede prestaties in de ...

588
588

Meer sportnieuws