KV Kortrijk is er zaterdag niet in geslaagd om te stunten op de Bosuil. De Kerels hebben wel zeer dapper gestreden, maar verloren uiteindelijk toch met 2-1 van Antwerp. Daardoor blijven ze op de voorlaatste plaats hangen.
Kortrijk staat er dus nog altijd zeer slecht voor in de strijd om het behoud. Desondanks zag Yves Vanderhaeghe wel redenen tot optimisme tegen Antwerp. Zijn ploeg wist het de Great Old behoorlijk lastig te maken.
Vanderhaeghe toch tevreden over Kortrijk
Nadat het bij de rust nog 2-0 stond, kon Kadri vroeg in de tweede helft de spanning terugbrengen. Daarna kwam Kortrijk ook nog dicht bij de gelijkmaker, maar Czubak kopte in blessuretijd nog tegen de paal.
"Op het moment dat je 1-0 achterkomt, ga je ervan uit dat het een lastige wedstrijd gaat worden. Maar onze reactie was uitstekend met drie grote kansen waardoor we 1-2 kunnen voorstaan bij de rust", was Vanderhaeghe toch tevreden bij Sporza.
Relegation Play-Off bijna mathematisch zeker
"De tweede helft was fantastisch, en hebben we het Antwerp lastig gemaakt. Het resultaat is er nog altijd niet, maar eenmaal dit Kortrijk over iedereen kan beschikken hebben we echt een heel goede ploeg", maakt de trainer zich toch sterk.
Die goede ploeg zal wellicht te laat komen om de Relegation Play-Off te ontlopen, want op vier matchen zal Kortrijk daarvoor nog tien punten moeten goedmaken. Dat lijkt dus een vrijwel onmogelijke opdracht te gaan worden.