Deze week wordt er opnieuw gevoetbald in de Champions League. Na Club Brugge is het vooral uitkijken naar de kraker tussen Real Madrid en Manchester City op woensdag. De Engelse kampioen wacht in het Bernabeu een aartsmoeilijke opdracht.
Vorige week beleefden ze in de heenmatch immers een pijnlijke avond. Lange tijd leek City op weg naar een belangrijke zege, maar het gaf in de slotfase nog twee goals te makkelijk weg en verloor daardoor met 2-3.
Guardiola zeer pessimistisch over kansen City
Pep Guardiola en zijn troepen zullen dus moeten gaan winnen in het Bernabeu om nog door te stoten naar de achtste finale. De Spaanse coach toont zich opvallend pessimistisch over de kansen van zijn team.
"De kans is minimaal dat wij Real Madrid gaan verslaan, ik zou zeggen 1 procent", verklaart hij immers. "De harde realiteit is dat we dit seizoen mijlenver af zijn van topvorm. We hebben dit seizoen echt heel slecht gepresteerd en slechte resultaten behaald."
Haaland nog onzeker
City kan wel met een beetje vertrouwen naar de Spaanse hoofdstad trekken. Het blikte vorig weekend Newcastle in met 4-0, onder meer dankzij een hattrick van nieuwkomer Marmoush. "Één goede wedstrijd zal de realiteit niet veranderen, al is het natuurlijk beter om met zo’n resultaat naar Madrid te reizen", lijkt Guardiola evenwel niet onder de indruk.
Bovendien is het nog een vraagteken of City in Madrid wel zal kunnen rekenen op prijsschutter Erling Haaland. De Noor moest zaterdag ogenschijnlijk met een blessure van het veld. Na de match leek de schade niet al te groot te zijn, maar het blijft toch nog afwachten.