Noa Lang goudeerlijk: "Die transfer wou ik maken"

door
Noa Lang goudeerlijk:

PSV volgde woensdagavond het goede voorbeeld van Feyenoord en kegelde ook een Italiaanse grootmacht uit de Champions League. Ze haalden het na verlengingen met 3-1 van Juventus en maakten zo een 2-1-nederlaag uit de heenmatch nog goed.

Daarbij was ook een hoofdrol weggelegd voor Noa Lang. De ex-speler van Club Brugge maakte het Juventus lastig met zijn dribbels en lag met een assist ook aan de basis van de openingsgoal van Ivan Perisic, die andere oud-Bruggeling.

PSV sluit Lang weer in de armen

LEES OOK Noa Lang komt met opmerkelijke ode aan Club Brugge

Daarmee speelde de flankaanvaller zich weer in de harten van de fans van PSV, met wie hij een week geleden nog in de clinch ging. Na het 1-1-gelijkspel tegen Willem II nam hij de fluitende eigen fans op de korrel.

Maar nu is alles dus weer koek en ei. "Ik voel de steun en zolang ik hier speel, zal ik alles voor de club geven. Ik ben de club heel dankbaar", reageerde Lang na de match bij Ziggo Sport. Om daarna ook met een ontboezeming over een transfer te komen.

Lang wou naar Napoli

In januari was Napoli immers komen aankloppen. "Ik wilde die transfer graag maken", gaf hij toe. "Dat is niet gelukt en daarom was ik nog wat geïrriteerd. Plus het gezeik met de supporters, ik zou liegen als ik zou zeggen dat het me niets doet. Ik ben een emotionele jongen en ik kan impulsief reageren. Ik weet dat dat niet juist is, maar dat is wel mijn karakter. Maar nu wil ik vooruit kijken."

LEES OOK 'Strijd om Talbi barst los: deze clubs al op de loer'

PSV mag zich nu opmaken voor een achtste finale tegen Arsenal of Inter, maar Lang kijkt vooral naar een andere doelstelling. "We moeten kampioen worden. Niet willen, móéten. Als we geen kampioen worden is het gewoon een kutseizoen. En we willen zover mogelijk komen in de Champions League."

POLL: Was Napoli een mooie stap geweest voor Lang?

Meest recent

Leko met de handen in het haar vlak voor Club Brugge

Standard Luik moet op speeldag 27 van de Jupiler Pro League op bezoek bij Club Brugge. De Rouches ...

22
22
Bernd Storck grijpt meteen zwaar in bij KV Kortrijk

Bernd Storck moet KV Kortrijk weer van de degradatie zien te redden. Dat flikte de Duitser twee jaar ...

59
59
Club Brugge roept straffe taal na Aston Villa-loting

Club Brugge schakelde Atalanta verrassend uit in de Champions League en in de volgende ronde wacht ...

223
223
Pasveer komt met érg bizarre reactie na neusbreuk Rodriguez

Union SG verloor in het Koning Boudewijnstadion met 0-2 van Ajax, maar ook in de Johan Cruijf Arena ...

93
93
Cercle Brugge kent tegenstander in Conference League

Er zijn nog twee Belgische clubs actief in Europa. Club Brugge in de Champions League en Cercle ...

78
78
Guardiola legt uit: "Of De Bruyne nog topmatchen aankan?"

De uitschakeling in de Champions League blijft nazinderen bij Manchester City. De Engelse kampioen ...

73
73
Vanzeir heeft bij AA Gent nog rekening te vereffenen

De wintermercato bracht enkele opmerkelijke deals. Zo koos AA Gent ervoor om na de blessure van Max ...

107
107
EL: Topaffiche voor Martens, Ajax treft Rode Duivels

Na de Champions League werd er vrijdag om 13u in het hoofdkwartier van de UEFA ook geloot voor de ...

41
41
Schoofs geeft zijn mening over harde uitspraken Hasi

Na het Europese geweld gaat de focus vrijdag weer op de Jupiler Pro League. Daar wordt de 27ste ...

79
79
Club gewaarschuwd: "Onderschatting zal er nu niet zijn"

Club Brugge krijgt in de achtste finales van de Champions League opnieuw Aston Villa voorgeschoteld ...

234
234
CL: Club treft opnieuw Villa, Madrileense en Duitse derbies

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA in het Zwitserse Nyon geloot voor het ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'Titanenstrijd voor CDK, grote kuis bij Man City'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

261
261
Jan Vertonghen ziet pijnlijke taferelen bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk tegen Fenerbahçe en is uitgeteld in Europa. De 3-0 ...

265
265
Union SG woedend na Ajax: “Het was praktisch een aanval!”

Union SG leek op weg naar ongelooflijke stunt in de Europa League. Na de 0-2 nederlaag in Brussel ...

166
166
Belgische clubs schrijven geschiedenis: “Sterkte van JPL”

De Belgische clubs hebben wéér voor een nieuw coëfficiëntenrecord gezorgd. ...

193
193
'Anderlecht vreest stevige straffen na Lotto Park-rellen'

De Europa League-clash tussen RSC Anderlecht en Fenerbahçe werd na de 0-1 van de Turken ...

376
376
'Mark van Bommel krijgt ferme slag in het gezicht'

Mark van Bommel is na zijn succesvolle periode bij Royal Antwerp FC nog steeds op zoek naar een ...

326
326
Hubert spreekt na deceptie Anderlecht: “Als een pudding…”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk tegen Fenerbahçe. Door de 3-0 nederlaag in Turkije zit het ...

232
232
Genk trots: "Beter dan Gravenberch en Camavinga"

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie prijkt KRC Genk nog altijd fier aan de ...

157
157
'Anderlecht slikt volgende mokerslag voor Brusselse derby'

Anderlecht bleef donderdagavond tegen Fenerbahçe steken op een 2-2-gelijkspel en ligt ...

457
457

Meer sportnieuws