Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken laten vallen. Vrijdagavond gaf KVM in de extra tijd nog twee punten weg tegen STVV. Achteraf sloegen de stoppen dan ook helemaal door bij Besnik Hasi.
Na een meer dan behoorlijke start van het seizoen, zaten de Mechelaars de voorbije maanden in een erg lastige periode. De laatste competitiezege dateert zelfs van begin november. Het degradatiespook doemde dan ook al op, maar vorige week kon Malinwa eindelijk aanknopen met een deugddoende zege op Union.
Slipper in extra tijd
Die goede lijn wou men vrijdagavond ook doortrekken voor eigen volk. En tegen STVV leek Mechelen ook lange tijd op weg naar een nieuwe overwinning. Halfweg de eerste helft was KVM via een eigen doelpunt op voorsprong gekomen. En het leek erop dat die 1-0 uiteindelijk ook zou volstaan voor de overwinning.
Maar in de extra tijd kwam STVV alsnog langszij na een doelpunt van Andres Ferrari. Een nieuwe opdoffer dus, eentje die vooral bij coach Besnik Hasi bijzonder hard aankwam. Vlak na de match kreeg hij het immers aan de stok met een kritische supporter en daarbij ging de trainer helemaal over de rooie.
Hasi verliest controle
Spelers en leden van zijn eigen staff moesten zelfs ingrijpen om hem te kalmeren, zo is te zien op de beelden. Achteraf werd Hasi dan ook gepolst naar het incident. "Ik weet niet wat er exact geroepen is. Ik kan het me niet herinneren. Ook niet of het naar mij gericht was of naar mijn spelers. Maar ik moet mijn jongens beschermen", werd hij geciteerd bij Het Laatste Nieuws.
Hasi wou dus zelf niet te veel ingaan op het voorval. Maar hij riep wel op tot eenheid. "Het is niet het moment om iedereen aan te vallen. Iedereen doet z’n best om KV Mechelen te redden. We moeten met z’n allen samenblijven. Maar uiteindelijk hebben de fans altijd gelijk en supporters mogen kritisch zijn. We waren allemaal ontgoocheld."
😳 | Besnik Hasi moest na de match gekalmeerd worden door zijn eigen spelers. 🗣️❌ #KVMSTV pic.twitter.com/nMZnUqpzbM
— DAZN België (@DAZN_BENL) February 21, 2025