Slot dropt bommetje: "Onacceptabel wanneer je niet alles geeft"

door
Slot dropt bommetje:

Liverpool is op weg naar de titel in de Premier League. Arne Slot levert er, samen met zijn Belgische fysiektrainer Ruben Peeters, uitstekend werk. Toch blijft de Nederlandse trainer waakzaam voor gemakzucht. Eén speler kreeg de volle laag.

Nunez moet zich herpakken bij Liverpool

Darwin Nunez zijn passage bij Liverpool is tot op heden geen geweldig succes geweest. Onder Jürgen Klopp was het wisselvalligheid troef, onder Slot trekt hij die lijn verder. De Nederlander is scherp voor de aanvaller.

LEES OOK Transferbom Liverpool: 'Duurste aankoop uit de geschiedenis'

"Ik hielp hem door te zeggen dat je een kans kunt missen. Maar voor de tweede keer op rij was ik niet blij met zijn werkethiek, tegen Wolves en tegen Villa. Ik ken hem van de thuiswedstrijd tegen Aston Villa, waar hij een sprint van honderd meter trok en scoorde. Ik ken hem van toen hij inviel tijdens Manchester City-thuis, waar hij heel agressief druk zette, de bal heroverde en wij scoorden. Maar ik kan het niet accepteren als een speler niet alles geeft. Dat is duidelijk. Ik kan het één keer accepteren, maar twee keer was een beetje te veel", aldus de coach.

Goede reactie van de spits

Het moet dus anders bij de aanvaller. "Als je een kans mist, moet je vechten voor het team. Ik zeg niet dat hij dat helemaal niet deed, maar het was niet de gebruikelijke Darwin, degene die geliefd is bij de fans. Dat komt vooral omdat hij altijd zo hard werkt."

Hij was alvast tevreden over het antwoord op training. "Maandag was hij ongelooflijk op de training als het gaat om werkethiek. Hopelijk kan hij dit blijven doen, en wanneer het team hem nodig heeft, is hij er klaar voor als hij zulke trainingssessies blijft afleveren zoals hij gisteren deed."

LEES OOK ‘Monstertransfer Virgil Van Dijk shockeert Liverpool’

Slot maakt zo weer indruk met zijn open communicatie. De Premier League-titel kan al bijna niet meer ontglippen met acht punten voorsprong en Liverpool zit ook nog in de Champions League. Het kan dus nog een zeer mooi seizoen worden.

POLL: Zal Nunez na het seizoen vertrekken?

Meest recent

Tweede goal Club terecht afgekeurd? Vandenbempt duidelijk

Club Brugge begon zondagmiddag sterk aan zijn campagne in de Champions' Play-Offs en stond na ...

40
40
Anderlecht ziet sterretjes op Jan Breydel: "Pure onmacht"

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag één van de grote klassiekers uit het ...

177
177
KRC Genk doet gouden zet: "Dan ben je een kanjer"

KRC Genk trapt zondagavond tegen AA Gent zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang. In ...

58
58
'Antwerp bibbert en beeft: vier sterkhouders richting exit'

Antwerp FC is dramatisch aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor zaterdagavond met 5-1 van ...

175
175
'Liverpool legt eerste contacten voor zomerse knaltransfer'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

177
177
Hasi verrast met basiself, Club-sterkhouder op de bank

De Champions' Play-Offs zijn in alle hevigheid losgebarsten en zondagmiddag staat alweer een ...

380
380
Sollicitatie bij Garcia: grote surprise in volgende selectie?

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

555
555
TU: 'Monstertransfer Vinicius, Club lonkt naar Premier League'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175
Kompany in zak en as na clash met Siebe Van der Heyden

Vincent Kompany won met Bayern München met 3-2 van het Sankt Pauli van Alexander Blessin ...

127
127
Ulderink meteen in de clinch met twee Antwerp-spelers

Royal Antwerp FC is onder Andries Ulderink op een valse noot begonnen. The Great Old ging met de ...

512
512
Ferme aardverschuiving Openda en Vermeeren

Loïs Openda en Arthur Vermeeren maken een aardverschuiving mee bij RB Leipzig. De Duitse club ...

42
42
Binnenkort Duivelse tandem Lukaku - Defour langs de lijn?

Afgelopen week kwam het nieuws naar buiten dat Romelu Lukaku aan zijn trainerscursus zal beginnen. ...

64
64
"Goed dat Antwerp een pak slaag krijgt"

Royal Antwerp FC begon aan de Champions Play-Offs met een 5-1 nederlaag tegen Union SG. The Great ...

218
218
‘Real Madrid ontvangt bod van 300 (!) miljoen euro’

Na de transfer van Neymar van FC Barcelona naar PSG voor 222 miljoen euro staat de mercato op zijn ...

270
270
Kuyt gooit de handdoek en doet deprimerende uitspraak

Game over. Beerschot zakt naar de Challenger Pro League, is het niet vandaag dan is het wellicht ...

625
625
Zorgt Club Brugge voor de genadeklap bij Antwerp FC?

Is de crisis stilaan een feit bij Royal Antwerp FC? Het lijkt er toch wel op. De 5-1-nederlaag kwam ...

380
380
'Enorme verrassing in de basisploeg Anderlecht'

RSC Anderlecht speelt om 13u30 zijn eerste match van deze Play-Offs op het veld van Club Brugge. ...

695
695
Gigantische domper voor Union SG in play-offs?

Union SG won knap met 5-1 van een alweer zeer pover Royal Antwerp FC. Daar moet de sportieve cel ...

73
73
Trossard merkt straf feit op bij Genk: "Gebeurt niet zomaar"

KRC Genk begint vandaag aan zijn Play-Offs. De Genkse fans gingen gisteren op training de spelers ...

165
165
'Club Brugge haalt geheime transfertruc van stal'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart kijkt ook in Kroatië. Daar ...

480
480

Meer sportnieuws