AA Gent komt met aankondiging na protest van fans

door
AA Gent komt met aankondiging na protest van fans

AA Gent moet in de laatste wedstrijden van de reguliere competitie nog vol aan de bak om zijn zesde plaats veilig te stellen en zich zo te plaatsen voor de Champions' Play-Off. Zaterdag wacht de Buffalo's alweer een topper.

Nadat ze vorige week een puntje pakten in Genk, krijgt Gent nu immers het bezoek van Club Brugge. In de aanloop naar die wedstrijd kwam het echter tot spanningen tussen een deel van de supporters en de club.

Gentse ultra's woest om optreden Camille

LEES OOK AA Gent compleet belachelijk gemaakt: 'Pak Benito Raman!'

Om de sfeer in de Planet Group Arena te krijgen, had Gent voor de wedstrijd immers een optreden van popster Camille voorzien. Dat was echter niet naar de zin van de harde kern.

Zij kwamen met een vlammend statement. "Een mooie zaak voor kleine kindjes" en "nonsens", noemden ze het initiatief. Ze dreigden er zelfs mee het optreden van de zangeres te boycotten. 

Camille zegt plots af

Amper enkele uren na de boodschap van de ultra's komt de club nu zelf met een opmerkelijke aankondiging. Ze laten immers weten dat het optreden dan toch niet doorgaat. Officieel heet het dat Camille ziek is, maar het zou toch goed kunnen dat Gent gezwicht is onder de druk.

LEES OOK KAA Gent-Ultra's woest: boycot tegen Club Brugge dreigt

"Camille vindt het zelf bijzonder jammer want het zou de eerste keer geweest zijn dat ze zo'n belangrijke match kon bijwonen", klinkt het. "KAA Gent vindt het spijtig dat Camille moet afhaken en wenst haar veel beterschap."

POLL: Denk je dat Gent gezwicht is onder de druk?

Meest recent

Antwerp incasseert dubbele uppercut uit ziekenboeg

Antwerp hoopt zich zaterdag tegen Cercle Brugge te verzekeren van een plek in de top zes. In de ...

11
11
Club Brugge slikt bittere pil: sterkhouder in de lappenmand

Na de nederlaag tegen Standard was Lawrence Visser nog de gebeten hond, maar op bezoek bij AA Gent ...

92
92
Milicevic vloekt: blessuregolf Gent eist volgend slachtoffer

Op zaterdag krijgt AA Gent aartsrivaal Club Brugge over de vloer. In aanloop naar de Slag om ...

80
80
Alarm in Anderlecht: Hubert doet boekje open over Dolberg

Anderlecht gaat zondag op bezoek bij aartsrivaal Standard, dat na de zege tegen Club Brugge nog ...

172
172
Ivan Leko velt oordeel over Anderlecht: “Eerlijk gezegd…”

Standard Luik en RSC Anderlecht bekampen elkaar zondag in de Jupiler Pro League. De Waalse rivalen ...

179
179
Nicky Hayen deelt ferme waarschuwing uit aan KAA Gent

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen op het programma. Club Brugge en KAA Gent kijken elkaar ...

362
362
Olivier Renard hakt knopen door vlak voor Standard Luik

RSC Anderlecht moet zondag op bezoek bij rivaal Standard Luik. Bij Paars-Wit is ex-Rouche Olivier ...

111
111
Hasi huilt: zorgen KV Mechelen bereiken hoogtepunt

Besnik Hasi zit met de handen in het haar bij KV Mechelen. Malinwa leek op weg om dit seizoen een ...

214
214
‘Mannaert stampt stevig tegen schenen met meeting toptalent’

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder Rudi Garcia. De Franse keuzeheer zal ...

151
151
Anderlecht schrikt: Renard incasseert enorme Dolberg-domper

RSC Anderlecht zal het nog tot de Champions Play-Offs zonder aanvalsleider Kasper Dolberg moeten ...

359
359
AA Gent compleet belachelijk gemaakt: 'Pak Benito Raman!'

Een hoogst ongemakkelijk verhaal, dat heeft AA Gent zelf gecreëerd met de aankondiging dat ...

255
255
Cercle nog altijd in gevaar: "Maar sinds dan virtueel zesde"

Aangezien het nieuwe format van de Jupiler Pro League uiteindelijk toch pas vanaf het seizoen ...

130
130
Hasi legt uit waarom hij KVM-fan bijna te lijf ging

Het is voor KV Mechelen geen fijn seizoen. Het droomde stilletjes van de top zes, maar moet drie ...

221
221
AA Gent komt met aankondiging na protest van fans

AA Gent moet in de laatste wedstrijden van de reguliere competitie nog vol aan de bak om zijn zesde ...

204
204
Lahm legt haarfijn uit wat Kompany nog moet fixen bij Bayern

In de zomer werd Vincent Kompany tot ieders verbazing aangesteld als trainer van Bayern ...

94
94
Format blijft beroeren: Parys en topclubs afgemaakt

De Pro League heeft donderdag beslist om vanaf het seizoen 2026/27 een nieuw format in te voeren ...

157
157
"Ik dacht eigenlijk niet aan vertrekken bij Anderlecht"

Er is de voorbije maanden alweer heel wat veranderd bij Anderlecht. De voorbije maanden werd ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Boyata blijft in België, Club-duo zeer gegeerd'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

350
350
KAA Gent-Ultra's woest: boycot tegen Club Brugge dreigt

Zaterdag neemt KAA Gent het thuis op tegen Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. Vlak voor de aftrap ...

587
587
JPL-revelatie heeft boodschap voor bondscoach Rudi Garcia

De eerste selectie van bondscoach Rudi Garcia komt dichterbij. De Fransman is de opvolger van ...

116
116

Meer sportnieuws