Opvallend: pechvogel KV Mechelen hangt schoenen aan de haak

door
Opvallend: pechvogel KV Mechelen hangt schoenen aan de haak

Na het gelijkspel tegen STVV blijft KV Mechelen in de gevarenzone hangen. Tot overmaat van ramp is de ziekenboeg Achter de Kazerne goed gevuld. Opvallend genoeg heeft een van die patiënten nu besloten om zijn schoenen aan de haak te hangen.

Op amper 27-jarige leeftijd neemt Jules Van Cleemput namelijk al afscheid van het profvoetbal. Geteisterd door blessureleed heeft de rechtsback besloten om met onmiddellijke ingang een punt achter zijn loopbaan te zetten. Dat maakte hij zopas zelf bekend.

Pechvogel Van Cleemput

LEES OOK Hasi huilt: zorgen KV Mechelen bereiken hoogtepunt

"Hey, Kakkers! Jules hier. Het is weer even geleden dat we elkaar gezien hebben", klinkt het in een videoboodschap op de clubkanalen. Van Cleemput mocht midden januari nog twee keer kort invallen, maar lag daarvoor ook reeds een tijdje in de lappenmand.

Door een opeenvolging van diverse blessures aan de heup, adductoren, kuitspier en patellapees kwam hij dit seizoen nauwelijks 10 keer in actie. "Mijn lichaam houdt me nu al een tijdje aan de kant, en daardoor heb ik een moeilijke beslissing moeten nemen."

Kakker in hart en nieren

"Maar de cirkel is rond. Ik stop met voetballen bij de club waar het allemaal begon. Ik hoop jullie binnenkort terug te zien in de tribunes, want dankzij jullie heb ik mij hier altijd thuis gevoeld. Merci en tot snel", bedankt het product van eigen kweek de aanhang.

LEES OOK Hasi legt uit waarom hij KVM-fan bijna te lijf ging

Van Cleemput maakte in 2016 zijn debuut voor Malinwa, alvorens in 2020 naar Charleroi te verhuizen. Vorige zomer keerde hij terug naar Mechelen, waar hij in totaal goed was voor vier assists in 68 matchen en uitgebreid bedankt wordt voor bewezen diensten.

POLL: Van Cleemput verdient nog een mooi afscheid

Meest recent

Kompany zet volgende stap naar titel met Bayern München

Bayern München kon Bayer Leverkusen vanavond al stevig onder druk zetten. De troepen van ...

8
8
Lahm ziet hoe Kompany indruk maakt: "Geen Guardiola"

Vincent Kompany doet het zeer goed bij Bayern München. Fans, bestuur en spelers zijn helemaal ...

24
24
SK Beveren blaast na weergaloos spektakel zuurstof in titelstrijd CPL

Wordt het toch nog spannend in de promotiestrijd van de Challenger Pro League? SK Beveren zorgde ...

39
39
OH Leuven geeft zijn duidelijke visie over competitieformat

Bij OH Leuven hebben ze ook hun mening gegeven over het competitieformat. Het Belgische voetbal ...

24
24
'Volgende Club Brugge-smaakmaker grof wild: 30 miljoen euro'

Club Brugge doet het bijzonder goed in de Champions League. Dat zorgt er dus ook voor dat de spelers ...

135
135
'West Ham United laat Anderlecht dromen van jackpot'

Mario Stroeykens gaat RSC Anderlecht na het seizoen verlaten. Die kans is immers het grootst. ...

218
218
Lommel SK neemt afscheid van man van 6 miljoen euro

Lommel SK kent een bijzonder slechte periode en moet alle zeilen bijzetten om het behoud in de ...

27
27
'Renard in paniekmodus: sterspeler laat Anderlecht vallen'

Mario Stroeykens, de sterspeler van Anderlecht, heeft de interesse gewekt van grote clubs, waaronder ...

219
219
Charleroi - Genk: Fink voert drie wissels door

KRC Genk speelt vanavond om 20u45 op het veld van Sporting Charleroi. Dat is een verraderlijke trip ...

64
64
Anderlecht haalt slag thuis: "Sierlijke middenvelder"

RSC Anderlecht werkt volop aan de toekomst. Het aanbieden van de eerste profcontracten aan de jonge ...

131
131
Antwerp haalt doorgestuurde speler plots terug

Royal Antwerp FC heeft nog een aanwinst gehaald voor Young Reds. Het beloftenteam krijgt er ...

173
173
'Baro stelt beslissing uit: ultimatum voor Milicevic?'

AA Gent ligt momenteel op koerst voor een plek in de top zes, al kan de wereld er na dit weekend ...

125
125
Opvallend: pechvogel KV Mechelen hangt schoenen aan de haak

Na het gelijkspel tegen STVV blijft KV Mechelen in de gevarenzone hangen. Tot overmaat van ramp is ...

85
85
'Hervorming JPL: wilde plannen Club Brugge & co lekken uit'

De kogel is door de kerk, maar toch lijkt het laatste woord over het competitieformat nog niet ...

523
523
'Mannaert & Garcia laten kandidaat-Rode Duivel links liggen'

Het debat over potentiële internationals met buitenlandse roots woedt heviger dan ooit nu ...

305
305
Antwerp incasseert dubbele uppercut uit ziekenboeg

Antwerp hoopt zich zaterdag tegen Cercle Brugge te verzekeren van een plek in de top zes. In de ...

149
149
Club Brugge slikt bittere pil: sterkhouder in de lappenmand

Na de nederlaag tegen Standard was Lawrence Visser nog de gebeten hond, maar op bezoek bij AA Gent ...

577
577
Milicevic vloekt: blessuregolf Gent eist volgend slachtoffer

Op zaterdag krijgt AA Gent aartsrivaal Club Brugge over de vloer. In aanloop naar de Slag om ...

239
239
Alarm in Anderlecht: Hubert doet boekje open over Dolberg

Anderlecht gaat zondag op bezoek bij aartsrivaal Standard, dat na de zege tegen Club Brugge nog ...

355
355
Ivan Leko velt oordeel over Anderlecht: “Eerlijk gezegd…”

Standard Luik en RSC Anderlecht bekampen elkaar zondag in de Jupiler Pro League. De Waalse rivalen ...

288
288

Meer sportnieuws