Mike Penders briest op VAR na late tegengoal KRC Genk

door
Mike Penders briest op VAR na late tegengoal KRC Genk

KRC Genk gaf de drie punten op het veld van Sporting Charleroi alsnog weg. De Limburgers leken op weg naar de overwinning, maar in het slot van de match kregen de Carolo’s nog een strafschop.

Een discutabele fase want de VAR bekeek nog of de bal voordien over de zijlijn was geweest. Uiteindelijk werd het doelpunt goedgekeurd. Na afloop was er weer veel discussie over de ref en de VAR. Ook doelman Mike Penders brieste.

Teleurgestelde Penders

LEES OOK Genk mag vloeken: geurtje aan late gelijkmaker Charleroi

Penders behoedde KRC Genk na de gelijkmaker zelfs nog van een nederlaag, maar toch sneerde hij na afloop naar de VAR. "Ik heb net vernomen dat de bal niet over de lijn was, waardoor ze die strafschop krijgen. Heel jammer. Ons spel spelen op dit veld was niet makkelijk, toch hebben we goed gedaan.”

Volgens Penders verdiende KRC Genk meer in een wedstrijd die bol stond van discutabele fases. Uiteindelijk bleef het op 1-1 waardoor de leider weer twee dure punten heeft verloren. “Het ritme bij die blessurebehandeling breekt sowieso, maar dat zal de strafschopfase niet veranderen. Er zat meer in voor ons."

Ook Fink niet blij

Ook coach Thorsten Fink is niet tevreden met het gelijkspel. "Ik weet het niet, we stonden 0-1 voor en krijgen een strafschop uit het niets tegen, dus we kunnen niet blij zijn. Ook dit veld maakt het voetballen moeilijk, het is heel droog. Ik denk zelfs niet dat ze het besproeien.”

LEES OOK Fink vol lof voor nieuwkomer in basiself: "Op topniveau"

Fink wou verder niet discussiëren over de VAR en de wedstrijdleiding. “Strafschop voor Charleroi? Nee, de VAR heeft er ook naar gekeken en zag er geen penalty in. Ik dus ook niet. We kunnen altijd beter. Maar gezien de omstandigheden was het moeilijk om topvoetbal te spelen."

POLL: Werd KRC Genk bestolen tegen Sporting Charleroi?

Meest recent

Stress bij STVV: "Dit is de laatste strohalm"

STVV staat voor belangrijke weken. Ze spelen tegen KV Kortrijk en Beerschot en die matchen moeten ...

18
18
Zorgen voor Club Brugge: gaat Hayen voor basisdebutant?

Club Brugge moet tegen AA Gent Christos Tzolis missen. De flankaanvaller is geschorst na zijn rode ...

79
79
Anderlecht-fans lanceren oproep vlak voor clash in Luik

Zondagavond staat een absolute klassieker uit het Belgische voetbal op het programma. Zo krijgt ...

37
37
Terugkeer Courtois eist slachtoffers: "Zij staan terug bij af"

Aan de hand van enkele interviews werden deze week de laatste twijfels weggenomen: Thibaut Courtois ...

83
83
Kompany verlekkert zich op superaanwinst: "Beste speler van Duitsland"

Vincent Kompany beschikt als coach van Bayern München nu al over een uiterst kwalitatieve ...

42
42
'Meesterzet Club: ook Atlético gaat voor Brugse smaakmaker'

Onder meer dankzij de uitstekende campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders ...

241
241
'Osimhen naar Premier League: ruildeal met 40 miljoen cash'

Manchester United won woensdagavond nipt van Ipswich Town, maar maakte op voetballend vlak wederom ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Tzolis moet reuzensom kosten, transferschok Trossard'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

236
236
‘Noa Lang en Bakayoko zorgen voor onderlinge PSV-irritatie’

Het rommelt flink bij PSV Eindhoven. De landskampioen leek ook dit seizoen op weg naar een nieuwe ...

60
60
Jonas De Roeck trekt grote ogen: "Bizar scenario vermeden"

Vanaf het seizoen 2026/2027 zal de Jupiler Pro League met achttien clubs en géén ...

121
121
Mike Penders briest op VAR na late tegengoal KRC Genk

KRC Genk gaf de drie punten op het veld van Sporting Charleroi alsnog weg. De Limburgers leken op ...

146
146
Royal Anwerp FC pakt verrassend uit met dubbelslag

Royal Antwerp FC heeft na de wintertransferperiode nog verrassend uitgepakt met een dubbelslag. Het ...

205
205
Hommeles bij Bayern, Kompany vreest: “Niemand groter dan club”

Het is hommeles bij Bayern München. Sterspeler Joshua Kimmich zorgde voor een bom bij de Duitse ...

93
93
Verbluffend! Rayane Bounida schittert met werelddoelpunt

Rayane Bounida blijft schitteren bij Jong Ajax. De middenvelder mag geregeld mee met de A-kern van ...

110
110
De Mil: "Het is misschien beter dat ik niet veel meer zeg"

Sporting Charleroi en KRC Genk deelden de punten na een aangename partij. Beide teams vonden dat ze ...

128
128
Hubert zet Anderlecht op scherp: "Dat mag niet meer!"

RSC Anderlecht speelt zondag op het veld van Standard. Winnen is de boodschap, anders mogen de ...

221
221
Storck voorspelt: "Dat gaan we meer krijgen tegen STVV"

KV Kortrijk staat voor een héél belangrijke match tegen STVV. Er is maar ...

69
69
Derde hond in titeldebat: Pocognoli waarschuwt Club en Genk

Het einde van de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is in zicht, vervolgens kan de ...

84
84
Verhaeghe stevig op zijn plaats gezet: "Een lachertje"

Bart Verhaeghe staat komende dinsdag voor een drukke dag. 's Avonds ontvangt zijn Club Brugge immers ...

581
581
'Bom barst bij Bayern: sterspeler naar de uitgang'

Met een 1-3-overwinning op het veld van VfB Stuttgart zette Bayern München vrijdagavond een ...

133
133

Meer sportnieuws