'Dure floptransfer mag boeltje pakken bij Club Brugge'

door
'Dure floptransfer mag boeltje pakken bij Club Brugge'

Alle ogen zijn momenteel gericht op het tweeluik tegen Aston Villa in de Champions League, maar in eigen land blijft Club Brugge maar morsen met de punten. Zaterdag bleef de landskampioen steken op een 1-1 gelijkspel op bezoek bij AA Gent. Dat kwam verschillende spelers achteraf op de nodige kritiek te staan.

Zo kon Gustaf Nilsson voorin weinig potten breken, terwijl ook Maxim De Cuyper niet helemaal op de afspraak bleek in de Planet Group Arena. Chemsdine Talbi verzuimde dan weer om de match in een beslissende plooi te leggen. Toch blijkt vooral Michal Skoras, die hem halfweg de tweede helft kwam aflossen, andermaal de gebeten hond te zijn.

Siquet boven Skoras

LEES OOK ‘Verbluffende ommekeer: onverwachte topdeal Club Brugge’

Nadat hij vorige week nog een dot van een kans miste tegen Standard moest de 25-jarige winger het ondanks de afwezigheid van Christos Tzolis dus opnieuw stellen met een invalbeurt. Met zijn gretigheid maakte Skoras, die in de pikorde op de flanken nu zowaar ook Hugo Siquet al voor zich moet dulden, dit keer aanvankelijk geen slechte beurt.

Een aantal goede acties werden echter tenietgedaan door de late gelijkmaker van Dante Vanzeir, waarbij hij zich na dom balverlies van Kyriani Sabbe te simpel liet uitschakelen door Momodou Sonko. Hoewel de rechtsback dus minstens evenveel of zelfs meer boter op het hoofd had richt Ludo Vandewalle zijn vizier nu toch andermaal vol op Skoras.

Skoras versus Sabbe

"Het was al vreemd dat Siquet als aanvallende flankspeler de voorkeur had gekregen op Skoras. Nu zal de Pool het helemaal mogen vergeten", aldus de chef voetbal van Het Nieuwsblad, die zijn stelling nadien nog eens herhaalde in Sjotcast. "Hij verdedigde als een miniem. Ik denk dat het voor Skoras toch stilaan einde verhaal zal zijn bij Club."

LEES OOK Boskamp maakt KRC Genk met de grond gelijk: “Mooi is dat”

"Sabbe laat zich ook rollen, maar hij heeft vorig seizoen wél sterke play-offs gespeeld. Je weet dus dat hij veel kwaliteiten heeft, terwijl de vragen rond Skoras blijven. Af en toe is hij eens belangrijk, maar sinds zijn komst heeft hij nog maar weinig laten zien", besluit Vandewalle. Nochtans had ook Skoras toen zijn aandeel in de onverhoopte landstitel.

Joker in play-offs?

De negenvoudig international verscheen negen keer aan de aftrap en liet daarin twee goals en evenveel assists optekenen. Alleen wist hij die lijn dus niet door te trekken. Twee jaar nadat hij voor zes miljoen werd weggeplukt uit zijn thuisland mag Skoras, dit tot medio 2027 vastligt in Jan Breydel, volgende zomer wie weet dus al zijn boeltje pakken.

Of wacht de spurtbom, in totaal goed voor zes doelpunten en acht assists in 76 optredens voor Blauw-Zwart, net zoals vorig seizoen tot de titelstrijd om zijn duivels te ontbinden? Nicky Hayen kruist ongetwijfeld de vingers, want een extra joker komt altijd van pas. Skoras maakt alvast gewoon weer deel uit van de 22-koppige selectie tegen Aston Villa.

POLL: Gelooft u nog in Skoras?

Meest recent

Mazzu verbaast met smeekbede in filmpje: "Alsjeblieft..."

Sint-Truiden VV won de belangrijke kelderkraker afgelopen speeldag van KV Kortrijk. Na een thriller ...

10
10
Nieuwe KDB? Debast floreert in nieuwe rol met prachtassists

Zeno Debast maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Sporting. Bij Paars-Wit speelde hij vooral ...

22
22
Invaller Mbangula van goudwaarde, CDK en Lukaku zweten

De titelstrijd in de Serie A is ongemeen spannend. Op speeldag 27 speelden nummer 1 Inter en nummer ...

12
12
Lamkel Zé zorgt voor onrust bij STVV: “Hij enerveert zich”

Didier Lamkel Zé verraste vriend en vijand door weer terug te keren naar de Jupiler Pro ...

64
64
Boskamp maakt KRC Genk met de grond gelijk: “Mooi is dat”

Het format in de Jupiler Pro League gaat weer veranderen. Vier belofteploegen worden verankerd in de ...

169
169
Club Brugge zonder Seys: Hayen hinkt op twee gedachten

Club Brugge hoopt dinsdagavond opnieuw voor een stunt te zorgen in de Champions League. In de 1/8ste ...

66
66
Straffe suggestie: Vanhaezebrouck nieuwe coach Antwerp?

Antwerp FC verzekerde zich afgelopen weekend mathematisch van zijn deelname aan Play-Off I, maar ...

309
309
'Sensatietransfer krijgt vorm: Neymar maakt enorm salarisoffer'

Neymar Jr. heeft zijn voetbalgeluk weer teruggevonden. De superster keerde in januari terug naar ...

113
113
Emery spreekt met grootse woorden over Club: "Fantastisch"

Club Brugge staat dinsdagavond voor zijn heenwedstrijd in de 1/8ste finales van de Champions League. ...

147
147
Eerste selectie Garcia: met Vanaken én Anderlecht-surprise?

Eind deze maand spelen de Rode Duivels tegen Oekraïne om het behoud in de A-divisie van de ...

969
969
'Langverwachte transfer nabij: verrassende bestemming David'

Sinds zijn vertrek bij AA Gent, wist Jonathan David heel wat mooie dingen te laten zien bij Lille ...

377
377
'De maat is vol voor RSCA'er: exit onvermijdelijk'

De toekomst van Mads Kikkenborg bij Anderlecht lijkt onzeker. De Deense doelman, die vorig jaar werd ...

242
242
Ambras bij Antwerp: ontslag De Roeck verdeelt meningen

Antwerp besloot maandag om Jonas De Roeck nog geen jaar nadat hij werd aangesteld als opvolger van ...

261
261
Rampscenario bij AA Gent: dubbele uppercut uit ziekenboeg?

Dante Vanzeir bezorgde AA Gent zaterdag op de valreep nog een deugddoend punt tegen aarstrivaal Club ...

294
294
Club Brugge mist sterkhouder: Hayen duidt vervanger aan

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij het puntenverlies in Gent, want dinsdag komt ...

201
201
Under Review: Club & Cercle Brugge bestolen door arbitrage?

De voorbije weken stond de Belgische arbitrage continu in het oog van de storm. Dit keer hebben onze ...

456
456
Antwerp neemt afscheid van De Roeck: meer details lekken uit

Bommetje op de Bosuil, waar Antwerp maandag vriend en vijand verraste door Jonas De Roeck aan de ...

577
577
'Dure floptransfer mag boeltje pakken bij Club Brugge'

Alle ogen zijn momenteel gericht op het tweeluik tegen Aston Villa in de Champions League, maar in ...

664
664
Belgische clubs naderen kaap van 100 miljoen euro

De Belgische ploegen kennen een goed Europees seizoen. Dat brengt ook héél wat geld in ...

321
321
Twee onverwachte uitblinkers tonen zich bij Anderlecht

RSC Anderlecht won al bij al verdiend op het veld van Standard. Het kreeg uiteindelijk de meeste ...

386
386

Meer sportnieuws