'Liverpool gaat vol voor smaakmaker Premier League'

door
'Liverpool gaat vol voor smaakmaker Premier League'

Liverpool FC sneuvelde eerder deze week in de Champions League, maar blijt in eigen land op prijzenkoers. Dit weekend betwist het bijvoorbeeld de finale van de League Cup. Ondertussen wordt de komende zomermercato al grondig voorbereid.

Vorig seizoen kwam bij de Engelse grootmacht een einde aan een glorieus tijdperk. Zo nam Liverpool afscheid van de geliefde coach Jürgen Klopp, die de club onder meer naar de landstitel en Champions League-eindzege had geleid. Na een zoektocht van enkele maanden besloot het bestuur uiteindelijk om Arne Slot op te zadelen met de lastige taak om de Duitser op te volgen.

LEES OOK Slot: "De beste voetbalwedstrijd die ik ooit meegemaakt heb"

Een gewaagde zet van de Reds. Slot had in de voorbije jaren weliswaar indruk gemaakt bij Feyenoord met onder meer de Nederlandse titel en een finaleplek in de Conference League. Maar ervaring op Europees topniveau had de Nederlander tot dusver niet. Desondanks blijkt het toch de juiste keuze van de clubleiding om voor Slot te gaan.

Versterking op middenveld

Onder zijn bewind is Liverpool immers aan een indrukwekkend eerste seizoen bezig. In de Premier League stevent de club met ruime voorsprong op de titel af, dit weekend moet Newcastle United voor de bijl in de finale van de League Cup. In de Champions League haalde PSG het uiteindelijk na penalty's, maar LFC had eerder wel al overtuigend de League Phase gewonnen.

Slot levert dus ronduit straf werk af. En dat terwijl hij tijdens de zomermercato amper van verse krachten werd voorzien. Daar moet na het seizoen wel verandering in komen. Zo mikt Liverpool onder meer op een nieuwe linksback, iemand die op termijn de 31-jarige Andy Robertson kan doen vergeten.

LEES OOK 'Club Brugge op recordjacht: transfer van 45 à 50 miljoen'

En daarvoor zou Liverpool het vizier op eigen Premier League hebben gericht. Volgens The Daily Mail staat Milos Kerkez immers bovenaan de verlanglijst. De Hongaarse international is dit seizoen uitgegroeid tot een smaakmaker bij AFC Bournemouth. Defensief is hij een stabiele kracht, met 2 goals en 5 assist toont Kerkez zich ook op offensief vlak een wapen. Hoeveel de 21-jarige exact moet kosten is voorlopig niet bekend.

POLL: Liverpool heeft nu al de sterkste selectie van Engeland ...

Meest recent

Club vreest 'noodscenario' na akelige beelden Mignolet

Club Brugge heeft geen steken laten vallen tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie en ...

21
21
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten reageren unaniem

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie zondagavond afgesloten met een ruime 3-0-overwinning ...

95
95
'Mirakel' in Jupiler Pro League: "Volledig verdiend"

Het doek is zondag gevallen over de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Uiteindelijk ...

126
126
Mazzu gaat helemaal los: "We worden gef*ckt"

STVV werd zondag definitief veroordeeld tot de Relegation Play-Off. De Kanaries slaagden er niet in ...

139
139
Comeback kids Barça zetten kraker tegen Atleti naar hun hand

FC Barcelona heeft zondagavond een geweldige zaak gedaan in de titelstrijd in La Liga. Het heeft de ...

107
107
Inter slaat Atalanta uit titelrace, PSG wint Franse klassieker

In de Serie A hebben de titelkansen van Atalanta een stevige knauw gekregen. Ze gingen kansloos ...

19
19
Kortrijk toch nog gered? "Alles is mogelijk"

Dé verrassing van de slotspeeldag van de reguliere competitie kwam van KV Kortrijk. De Kerels ...

132
132
Leverkusen loopt in na remontada, nieuwe opsteker Man Utd

In de Bundesliga zien Vincent Kompany en Bayern München hun voorsprong slinken. Leverkusen ...

33
33
Cercle haalt uit naar VAR: "Ze verpesten het alwéér"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om op Anderlecht te stunten. Het slikte een 3-0-nederlaag en is ...

207
207
Club komt met eerste update over blessure Mignolet

Club Brugge wist zondag wel zijn tweede plaats te verstevigen en in het spoor van Genk te blijven ...

454
454
Vertonghen goudeerlijk na eerste basisplaats in 7 maanden

Anderlecht heeft de reguliere competitie afgesloten met een overwinning tegen Cercle Brugge, dat met ...

356
356
Dit is de stand bij start Champions' play-offs en play-downs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League ligt achter de rug. De titelstrijd begint volop ...

1099
1099
Club wint maar ziet Mignolet uitvallen, blamage AA Gent

In de Jupiler Pro League stonden er om 18u30 zes matchen op het programma. Club Brugge - Charleroi, ...

313
313
STVV en Cercle Brugge trekken met kater play-downs in

De 30ste speeldag van de Jupiler Pro League was vooral spannend omwille van de strijd om het behoud. ...

123
123
'KV Mechelen ziet weer sterkhouder gratis vertrekken'

KV Mechelen zal in de zomer wellicht een aantal spelers van de hand gaan doen. Opvallend genoeg gaan ...

568
568
Newcastle deelt Liverpool tik uit en pakt prijs

In Engeland stond vanavond de finale van de League Cup tussen Liverpool en Newcastle United op het ...

86
86
'Defensieve versterking' voor AA Gent: "Hoop op kans"

Bij AA Gent willen ze meer en meer talenten van eigen bodem laten doorgroeien. Alleen spelen er bij ...

123
123
Antwerp bidt voor Alderweireld: coach geeft eerste verdict

Antwerp FC wil na de interland-break gaan meestrijden voor minstens de vierde plaats in de ...

480
480
Batshuayi en Fofana doeltreffend, Feyenoord haalt zwaar uit

Malick Fofana zal zich maandag met vertrouwen melden bij de Rode Duivels, de aanvaller was zondag ...

35
35
Leko klopt zich op de borst: "Controle van minuut 1 tot 90"

Standard is er niet in geslaagd om de reguliere competitie in schoonheid af te sluiten. Zondagmiddag ...

83
83

Meer sportnieuws