Club Brugge kan tijdens de interlandbreak even uitblazen na een drukke periode, maar daarna is het voor Blauw-Zwart money time. In de play-offs moet het de kloof met KRC Genk alsnog te zien dichten om de titel te veroveren. Als dat lukt, is de dubbel nog mogelijk.
Op 4 mei speelt Club immers ook de finale van de Croky Cup. Daarin wacht een klassieker tegen aartsrivaal Anderlecht. Dat is een zeer mooie affiche en dat blijkt ook uit het enthousiasme.
Club koopt bekerfinale helemaal uit
Club laat immers weten dat maandag de resterende tickets voor de bekerfinale in sneltempo de deur uitgevlogen zijn. Op minder dan twee uur waren alle gewone tickets weg. Er zijn enkel nog enkele businesstickets beschikbaar.
Dat betekent dus dat Club voor een vol Koning Boudewijnstadion zal spelen - op zijn minst aan haar eigen zijde. Beide teams krijgen in principe rond de 20.000 tickets om te verdelen.
Fandorp aan Jan Breydelstadion
Club komt wel ook nog met een geste voor de fans die geen kaartje hebben kunnen bemachtigen. Zij zullen de finale immers kunnen volgen op groot scherm in een supportersdorp aan het Jan Breydelstadion. Dat zal geplaatst worden op de parking aan de noordkant van het stadion.
Mocht Club erin slagen om de dubbel te veroveren, dan zou dat voor de eerste keer sinds 1996 zijn. Het verleden spreekt alvast in het voordeel van Club. De laatste keer dat ze tegenover Anderlecht stonden in de bekerfinale was in 2015, toen ze het haalden met 2-1.
𝐒𝐎𝐋𝐃 𝐎𝐔𝐓! 😍👊
— Club Brugge KV (@ClubBrugge) March 17, 2025
In minder dan 2 uur werden de resterende tickets voor de bekerfinale uitverkocht! 🙌
Tot op den Heizel, fans! 💙🖤https://t.co/tJA0Ouhc6m pic.twitter.com/bs1kokpFhl