Charleroi plukt een verrassende pion weg bij Dender

door
Charleroi plukt een verrassende pion weg bij Dender

Met de play-offs voor de deur beslisten verschillende eersteklassers de voorbije dagen nog om knopen door te hakken over hun sportieve staf. Bij Anderlecht werd er nog een trainerswissel doorgevoerd, terwijl Cercle en AA Gent hun hoofdcoach voor de rest van het seizoen kozen.

Nu is er ook bij Charleroi nog beweging. De Carolo's grepen uiteindelijk naast de top zes, maar bleven ook uit het degradatiegewoel. Ze mogen nu nog proberen om in Play-Off II een Europees ticket af te dwingen. Ze beginnen daarin met één punt achterstand op leider Standard.

Charleroi plukt assistent weg bij Dender

LEES OOK 'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Voor die opdracht kan trainer Rik De Mil nu nog rekenen op een extra pion. Charleroi laat immers weten dat het Mario Kohnen nog binnengehaald heeft als extra assistent. De 38-jarige wordt weggeplukt bij FCV Dender.

Daar was Kohnen sinds november 2023 aan de slag als assistent, eerst van Timmy Simons en daarna van Vincent Euvrard. Hij was in het verleden ook al Academy Manager en assistent bij AS Eupen en werkte ook heel even met Edward Still bij KV Kortrijk.

Extra troef voor De Mil

In Charleroi zijn ze opgetogen dat ze nog een extra pion binnenhalen die nog jong is, maar tegelijk ook al de nodige ervaring in het Belgische voetbal opgedaan heeft. De Mil geeft aan dat hij uitkijkt nar de samenwerking.

LEES OOK Ultras Charleroi slaan ferm terug na verbanning bestuur

"Ik ben heel blij dat Mario mijn staf vervoegt. Dat maakt deel uit van onze wil om de sportieve cel van de club te professionaliseren", aldus de coach. "Mario heeft het profiel en de ervaring om te verzekeren dat onze spelers optimaal opgevolgd worden. Hij kent het kampioenschap perfect en ik ben ervan overtuigd dat hij een echte troef voor onze club zal worden."

POLL: Goede zet van Charleroi?

Meest recent

'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

16
16
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

15
15
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

161
161
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

272
272
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

28
28
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

100
100
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

91
91
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

26
26
Van Holsbeeck slaat terug en eist stevige som van Anderlecht

De voorbije jaren bracht het gerecht heel wat prominente figuren uit de Belgische voetbalwereld in ...

602
602
Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

50
50
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

301
301
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

689
689
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

125
125
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

488
488
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

227
227
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club ...

494
494
Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Standard stelde dinsdag Giacomo Angelini voor als opvolger van Pierre Locht. Voor de nieuwe CEO ligt ...

82
82
Stad Brussel in de clinch met KBVB: "Wat willen ze?"

Na de geslaagde uitstap richting Genk willen de Rode Duivels voortaan vaker uitwijken naar diverse ...

164
164
Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

791
791

Meer sportnieuws