'Anderlecht baalt: middenvelder nog hele poos afwezig'

door
'Anderlecht baalt: middenvelder nog hele poos afwezig'

Besnik Hasi hoopt dat hij de komende weken de nodige spelers ziet terugkeren, maar tegen Club Brugge zal het wellicht nog zwaar puzzelen worden. Bij Paars-Wit zal één speler alvast nog een hele tijd buiten strijd zijn. Dat meldt Het Laatste Nieuws.

Degreef nog hele tijd out

Tristan Degreef is al ongeveer een maand geblesseerd aan de rug. De fans van Anderlecht moeten hem niet snel terug verwachten, want volgens de krant is het Neerpede-product nog een hele poos uit. Een zware tegenvaller voor Besnik Hasi.

Olivier Renard verkocht immers Francis Amuzu én Anders Dreyer, wat niet bepaald een goede beslissing bleek te zijn. Met César Huerta kwam er weliswaar één flankaanvaller bij, maar spelers als Samuel Edozie en Thorgan Hazard zijn ook fysiek broos. Zo moest ex-trainer David Hubert meermaals teruggrijpen naar Nilson Angulo, die in al die jaren nog niet kon overtuigen. Op de flanken mag er weinig gebeuren bij RSCA.

Sardella terug voor de bekerfinale?

Killian Sardella is zeker out. Anderlecht hoopt de rechtsachter wel klaar te stomen voor de bekerfinale van 4 mei tegen Club Brugge. Al is dat nog koffiedik kijken.

RSCA hoopt volgens HLN wél dat het Yari Verschaeren en Kasper Dolberg kan recupereren, maar dat is dan hoogstens als invallers. De broer van Yari Verschaeren laat in Het Nieuwsblad weten dat die match wellicht nog te vroeg komt. LDH liet dan weer verstaan dat Jan Vertonghen hoogst onzeker is. Zorgen dus voor Hasi.

POLL: Zal Degreef dit seizoen nog spelen?

Meest recent

Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

17
17
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

25
25
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

71
71
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

66
66
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

458
458
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

119
119
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

89
89
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

596
596
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

192
192
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

247
247
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

111
111
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

120
120
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

835
835
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

189
189
Club Brugge krijgt goed nieuws over Simon Mignolet

Club Brugge is outstanding in de Play-Offs en was al vier keer indrukwekkend. De Bruggelingen wonnen ...

547
547
Thorgan Hazard ziet pijnpunt na gelijkspel tegen Antwerp

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match ...

145
145
Emotionele beelden: Lotto Park omarmt zieke jongedame

Anderlecht en Antwerp blijven ook na speeldag vier nog zonder zege in deze Play-Offs. Beide ploegen ...

170
170
Smets legt de vinger op de wonde bij KRC Genk

KRC Genk verloor met 1-2 van Union SG en likt zijn wonden. Verdediger Matte Smets kon ook niet ...

252
252

Meer sportnieuws