'Club Brugge haalt geheime transfertruc van stal'

door
'Club Brugge haalt geheime transfertruc van stal'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart kijkt ook in Kroatië. Daar hebben de Bruggelingen een jong talent op de radar. Al is er de nodige concurrentie voor zijn handtekening.

Club Brugge aast op Prpic

Club Brugge scout bij Hajduk Split. Volgens Kroatische media heeft Club Brugge interesse in Dominik Prpić, een 20-jarige centrale verdediger. Hij geniet ook interesse van clubs als Schalke 04 en Hamburger SV.

LEES OOK Duitse pers héél duidelijk over De Cuyper-gerucht

Voor Club Brugge liggen er kansen, want Hajduk Split heeft nood aan uitgaande transfers. Ze zouden voor 14,5 miljoen euro moeten verkopen in de zomer. Prpic heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. 

Haalbare kaart

Hij ligt er nog tot medio 2027 onder contract en de Kroatische belofteninternational lijkt dus een haalbare kaart te zijn voor de Belgische topclub. Prpic is een vaste waarde bij Hajduk Split en lijkt zo stilaan klaar voor een stap hogerop.

Bij Club Brugge gaat er achteraan wel wat gebeuren in de zomer. Joel Ordonez lijkt door de vele interesse die er is onhoudbaar te zijn. Hij gaat heel veel geld opleveren. Daarnaast zal Jorne Spileers wellicht vertrekken, want het is duidelijk dat Nicky Hayen niet gelooft in hem.

LEES OOK 'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Halen ze met Prpic een nieuwe Kroaat in huis? In het verleden was dat een succesformule met Kroatische voorgangers als Mario Stanic, Robert Spehar en Bosko Balaban.

 

POLL: Zal hij naar Club verkassen?

Meest recent

‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

6
6
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

57
57
Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

61
61
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

28
28
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

62
62
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

63
63
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

42
42
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

423
423
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

425
425
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

95
95
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

275
275
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

236
236
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1207
1207
'Totale metamorfose City: toekomstbeslissing De Bruyne'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup ten koste van ...

138
138
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van ...

385
385
'United en co in de rij: Club wil reuzentransfer van 35 miljoen'

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en kende zondagmiddag geen enkel probleem ...

545
545
'Stoelendans blijft duren: opvallende vertrekker op Anderlecht'

RSC Anderlecht toont zich ook dit seizoen allerminst een baken van stabiliteit. In aanloop naar de ...

782
782
Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

343
343
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

405
405
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

211
211

Meer sportnieuws