'Nico Williams krijgt zijn toptransfer: gesprekken lopen'

door
'Nico Williams krijgt zijn toptransfer: gesprekken lopen'

In de komende weken staat nog heel wat moois op het programma in het nationale en internationale voetbal. Maar het is ook al uitkijken naar de nakende transferzomer. Dan komen verschillende toppers in aanmerking voor een nieuwe ploeg, zo ook Nico Williams.

De 22-jarige flankaanvaller is een product van het Baskische Athletic Club, waar hij al een tijdje het mooie weer maakt aan de zijde van zijn oudere broer Iñaki Williams. Afgelopen zomer brak hij echter ook door op het grote podium. Zo kroonde Williams zich tot één van de uitblinkers op het Europese kampioenschap.

De winger was één van de smaakmakers bij de Spaanse nationale ploeg en had een aanzienlijk aandeel in de Europese titel van La Roja. De algemene verwachting was dan ook dat hij die prestaties ging verzilveren met een toptransfer. Dat bleek evenwel niet het geval.

Toptransfer laat op zich wachten

Voor het EK stond Williams nochtans al op verschillende verlanglijstjes, die interesse was sindsdien alleen maar toegenomen. Met name FC Barcelona drukte stevig door voor zijn komst. Uiteindelijk bleken de Catalanen financieel echter toch niet in staat hun komst af te ronden.

Een verhuis naar Paris Saint-Germain zag Williams zelf dan weer niet zitten en vanuit de Premier League werd niet doorgedrukt. Bijgevolg bleef de smaakmaker dus bij Athletic, waarmee hij dit seizoen de Europa League-finale in eigen stadion wil spelen. Dat wordt allicht zijn laatste wapenfeit in het Baskenland.

Eerste gesprekken met Arsenal

Komende zomer lijkt Williams effectief een nieuwe stap te gaan zetten in zijn carrière. En dit keer blijkt de interesse concreet. Zo zou Arsenal FC nadrukkelijk aan zijn mouw trekken. Volgens de Franse transferwatcher Santi Aouna hadden de zaakwaarnemers van Williams in de voorbije dagen een onderhoud met Andrea Berta, de gloednieuwe sportief directeur Andrea Berta. Tijdens dat onderhoud werd een eventuele samenwerking gedetailleerd besproken. Het is nu dus uitkijken naar de volgende concrete stap vanuit Londen.

POLL: Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

Anderlecht verbijsterd: flink belazerd met Renard-deal

Anderlecht wijzigt zijn transferstrategie en legt de focus op jonge talenten, met onder meer de al ...

23
23
Nainggolan hint naar zeer opmerkelijke carrièreswitch

Radja Nainggolan gaf donderdagavond nog eens zijn visitekaartje af. De ex-Rode Duivel was ...

0
0
Mignolet met schrik vrij: "Ze maken het me niet makkelijk"

Club Brugge kreeg donderdagavond een onverwachte tik in de titelstrijd. Na vier overwinningen op rij ...

22
22
Vrancken duidt kop van Jut aan bij AA Gent

De komende dagen wordt er ook weer gevoetbald in de Relegation Play-Off, na een onderbreking van ...

131
131
Union plots op kop: Moris waarschuwt ploegmaats

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd spannender dan ooit. Na een één op ...

58
58
Na de deceptie: Hayen trekt goudeerlijke pijnlijke conclusie

De titelstrijd in de Jupiler Pro League kreeg donderdagavond nog maar eens een nieuwe wending. Amper ...

144
144
'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

295
295
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

827
827
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

24
24
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

151
151
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

266
266
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

445
445
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

96
96
'Genk houdt zich klaar: topclub gaat voor Bonsu Baah'

KRC Genk liet in de voorbije duels de nodige steken vallen, maar de Limburgers kunnen voorts ...

173
173
Club-fans vervloeken Union: "Onsportieve, vuile ploeg"

In het Jan Breydel-stadion stond donderdagavond een cruciale afspraak binnen de titelstrijd op het ...

744
744
Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

144
144
'Grote kuis op Old Trafford: grote namen naar uitgang'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

330
330
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

528
528
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

288
288
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

68
68

Meer sportnieuws