Standard-fans nemen wraak na schokkende actie in Charleroi

door
Standard-fans nemen wraak na schokkende actie in Charleroi

Zondagavond stond in de Europe Play-Off nog de Waalse kraker tussen Charleroi en Standard op het programma. Die leverde op het veld een vrij makke bedoening op, al won Charleroi wel met 1-0. De supporters maakten het echter wel weer bont.

Hoewel het tijdens de wedstrijd rustig bleef, vonden er voor en na de partij weer verschillende incidenten plaats. Zo doken zondagavond al beelden op van telegeleide rookbommen die gevonden werden onder de stoeltjes van Standard-supporters.

Sudpresse weet dat er in totaal maar liefst veertien dergelijke apparaten gevonden werden met rookbommen en Bengaals vuur, die vanop afstand ontstoken konden worden. Gelukkig werden ze ontdekt voor ze afgingen, want volgens de ienst voor Opruiming en Vernietiging van Ontploffingstuigen hadden er anders zware verwondingen kunnen komen.

De schandalige acties van de Charleroi-fans zal niet zonder gevolgen blijven. Het parket heeft een onderzoek opgestart wegens poging tot brandstichting in een gebouw waar zich personen bevonden. Als de verantwoordelijken gevonden worden, riskeren ze celstraffen van één tot maar liefst vijftien jaar.

Ook de supporters van de Rouches hebben zich overigens niet onbetuigd gelaten. Wellicht als wraak voor het bommen-incident hebben ze de toiletten van het bezoekersvak op Mambourg helemaal vernieuwd. Daarvan doken maandag op sociale media beelden op.

POLL: Zou een celstraf op zijn plaats zijn voor het plaatsen van de bommen?

Meest recent

Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

Club Brugge staat er plots een stuk slechter voor in de strijd om de titel. Het raakte zondag niet ...

55
55
'Exit Ancelotti bij Real Madrid: exacte tijdlijn bekend'

Real Madrid ging zaterdagavond op pijnlijke wijze onderuit in de finale van de Copa del Rey. Het ...

37
37
Napoli profiteert van slipper Inter en wordt alleen leider

In de Serie A hebben Romelu Lukaku en Napoli zondagavond een grote stap richting de titel gezet. Ze ...

51
51
'Union toch met zorgen: twee sterkhouders out?'

Met nog vier speeldagen voor de boeg ligt Union stilaan helemaal op titelkoers. Ze hielden zondag ...

73
73
PSG speurt JPL af: wie staat er op de lijst?

Uitgerekend het seizoen na het vertrek van Kylian Mbappé zou weleens hét jaar van ...

97
97
Club Brugge krijgt nieuws over blessures Mignolet en Vanaken

Club Brugge heeft de voorbije dagen averij opgelopen. In de eerste plaats in de titelstrijd, want ...

831
831
Pocognoli weigerde eerst, maar gaat nu toch overstag

Nadat ze donderdag nog gingen winnen in het Jan Breydelstadion, is Union er zondag opnieuw in ...

117
117
'AA Gent heeft bijna beet: transfer van 10 miljoen'

AA Gent heeft de voorbije dagen klappen gekregen in de strijd om een Europees ticket. Het verloor ...

252
252
Nainggolan dompelt RWDM in rouw, Patro beleeft sprookje

Wat een zinderende avond hebben we achter de rug in de Promotie Play-Offs van de Challenger Pro ...

354
354
Hayen heeft duidelijke boodschap voor Talbi na misser

Club Brugge is er zondag niet in geslaagd om revanche te nemen voor de thuisnederlaag van enkele ...

407
407
Dramatische reeks KRC Genk: Fink heeft één hekelpunt

KRC Genk is aan een dramatische reeks bezig in de Play-Offs. Ze verloren met 0-1 van Royal Antwerp ...

396
396
Spanning troef: Club mist efficiëntie, Union koestert titeldroom

Ook na speeldag zes blijft onze competitie een echte nagelbijter. Na een wedstrijd waarin dat Club ...

210
210
Hasi komt met héél belangrijke Vertonghen-update

Gaat RSC Anderlecht dit seizoen Jan Vertonghen nog aan het werk zien op het veld? De ex-Rode Duivel ...

541
541
Chery na akkefietje met Penders: "We hebben gesproken"

Royal Antwerp FC won verrassend met 0-1 op het veld van KRC Genk. Ze speelden hun beste match in ...

233
233
Exit Dendoncker bij Anderlecht? Dit is zijn antwoord

Als Leander Dendoncker scoort, dan zijn het heel belangrijke goals. Hij trapte RSC Anderlecht naar ...

451
451
Liverpool kampioen na demonstratie, City naar bekerfinale

In Engeland stonden er om 17u30 twee zeer belangrijke matchen op het programma. Liverpool kon de ...

46
46
Union SG - Club Brugge: Brugse fans zien één heikel punt

Om 18u30 begon dé topper van deze speeldag in de Jupiler Pro League: Union SG - Club Brugge. ...

138
138
Anderlecht in finale-modus: Hasi benoemt drie uitblinkers

Een week voor de levensbelangrijke bekerfinale tegen Club Brugge, heeft RSC Anderlecht een extra ...

456
456
Frustratie neemt overhand: opvallend incident aan dug-out Genk

Het begint er meer en meer op te lijken dat de winnaar van de reguliere competitie voor de vierde ...

2101
2101
Genk bestolen in volle titelstrijd? "100 Procent penalty"

KRC Genk is het noorden helemaal kwijt in de Champions' Play-Offs. De winnaar van de reguliere ...

843
843

Meer sportnieuws