Royal Antwerp FC moet deze zomer weer flink gaan verkoppen. De loonmassa moet naar beneden, tekorten moeten worden aangevuld én er moet geld worden gevonden om transfers te doen. Eén van de spelers die geld in het laatje moet brengen, is Senne Lammens.
Engelse interesse
De jonge doelman werd al aan Engelse ploegen gelinkt en dat is geen toeval. Zij hebben Lammens al vele jaren op de radar staan. Dat vertelde de doelman aan Het Nieuwsblad.
"Toen ik voor Antwerp koos, waren er aanbiedingen van Engelse clubs. Niet meteen als eerste keeper maar wel met een interessant plan op lange termijn. Onder meer met Leeds was er een goed contact. Die ploegen blijven je wel volgen", vertelde hij.
Ploegen als Arsenal en Manchester United werden de afgelopen maanden al genoemd. "Dus wie weet, ooit... De Premier League is toch de beste competitie die er is. Maar de stap naar Antwerp was sowieso de beste. Alleen naar het buitenland gaan, zonder familie en nog zonder vriendin, dat was wellicht te vroeg.”
Jackpot voor Antwerp?
Lammens is 22 jaar en bij dergelijke clubs zal hij niet als eerste keeper gehaald worden. Hij heeft nood aan een tussenstap. Bij Antwerp hopen ze alvast dat de rijke Engelse ploegen tegen elkaar gaan opbieden komende zomer.
Lammens heeft nog een contract tot medio 2027 en volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde 7,5 miljoen euro. Al hopen ze op de Bosuil toch zeker het dubbele te vangen voor de talentvolle doelman.