Union SG krijgt de wind van voren, maar de Brusselse club trekt er zich er niets van aan. Na overwinningen op het veld van rechtstreekse concurrenten KRC Genk en Club Brugge staat de formatie van Sebastien Pocognoli aan kop.
Vooral de gewonnen topper op Genk maakte heel wat tongen los. In het slot gooide reservedoelman Vic Chambaere een bal op het veld waardoor een aanval van de thuisploeg werd afgesproken. Union SG werd afgemaakt in de media.
Al dat gezeik
Boskamp vindt dat al de kritiek op Union er zwaar overgaat. “Ach, al dat gezeik over die ene bal vond ik ook wel een beetje overdreven hoor. Je mag een hele club niet afrekenen op de actie van één mafkees. Ik vond de rest van hun wedstrijd echt niet zo onsportief.”
Volgens Boskamp is er dan ook niets mis met het spel van de Brusselse club. “En ook tegen Club Brugge hielden ze het netjes. Oké, ze spelen een fysiek soort voetbal, maar dat doen ze toch al vier jaar?”, citeert Het Belang van Limburg de Nederlandse analist.
Beetje flauw
Union SG staat aan de leiding en Boskamp vindt de mening over Union SG te belachelijk voor woorden. “Nu ze volop meedoen voor de titel, blijkt iedereen daar een probleem mee te hebben. Dat vind ik een beetje flauw”, aldus de Nederlander.
Union SG verbaast vriend en vijand in de Champions Play-Offs. De manschappen van Union SG staan na een straffe 15 op 15 aan kop in het klassement. KRC Genk en Club Brugge moeten in de achtervolging.