TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe Rode Duivels, Wat met Stanciu?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe Rode Duivels, Wat met Stanciu?'

De zomermercato ligt definitief achter ons, maar het transfergeweld blijft maar duren. Een flink aantal transfervrije spelers speuren immers nadrukkelijk nog naar een club. Daarnaast zijn heel wat ploegen al bezig met de voorbereidingen op de twee volgende transfermarkten. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in dit handige overzicht. 


JUPILER PRO LEAGUE


Wat met Nicolae Stanciu? Die vragen stelt Anderlecht zich. Door zijn hoge loon is het geen optie om hem te verhuren en hem elders laten ontbolsteren. Een definitieve transfer is ook niet uitgesloten, maar de club wil het grootste deel van haar investering van zo'n 9.8 miljoen recupereren en momenteel lijkt geen enkele club in Europa bereid om dergelijke som op te hoesten. Weldra zal dan ook een gesprek volgen tussen RSCA-manager Herman Van Holsbeeck en Stanciu's makelaar Anamaria Prodan waarin de hele situatie wordt uitgeklaard.

KV Mechelen heeft een opvolger gevonden voor Yannick Ferrera. Aleksandar Jankovic keert namelijk terug Achter de Kazerne. In eerst instantie werden andere pistes gevolgd waaronder Michel Preud'homme, Marc Grosjean en Besnik Hasi. De spelers hadden echter al aangegeven dat Jankovic in hun ogen de beste optie was en nu heeft het bestuur dus blijkbaar toch toegegeven.

Roberto Martinez zit zeer vaak in de tribunes van de Belgische clubs en heeft alvast vier spelers die de komende maanden misschien wel mogen hopen op een selectie. Het gaat om Thomas Foket van AA Gent, Alexis De Sart van STVV en de Bruggelingen Anthony Limbombe en Hans Vanaken.

BUITENLAND

Charly Musonda Jr. zou aan Chelsea laten weten hebben dat hij zijn contract zeker niet zal verlengen en dat hij komende winter absoluut een transfer wil afdwingen. Of het bestuur van de Londense topclub hier ook mee akkoord gaat, valt voorlopig af te wachten. Arsenal FC zou alvast bereid zijn om in januari een stevige aanbieding te verzenden naar Stamford Bridge in de hoop het aanvallende toptalent over te nemen.

FC Barcelona zou maar liefst 150 miljoen euro plus de diensten van de overbodige puntspeler Paco Alcácer over hebben voor Antoine Griezmann. De aanvaller van Atletico wil zelf het liefste in Spanje blijven wonen en dat zou natuurlijk kunnen bij een transfer naar Barça. Zo wees hij eerder Manchester United af, omdat hij naar verluidt het regenachtige Engeland gewoonweg niet ziet zitten.

Robin van Persie werd vooral in verband gebracht met een terugkeer bij zijn oude club Feyenoord, maar het Duitse medium Merkur komt nu met een wel heel opmerkelijk nieuwtje op de proppen. Bayern München zou Van Persie namelijk in willen lijven als back-up voor de eerste optie in de spits van de Bundesliga-topclub, Robert Lewandowski.

Naar verluidt is Pep Guardiola geïnteresseerd in een samenwerking met Marcus Rashford van rivaal Manchester United. Om het Engelse toptalent te overtuigen, zou Guardiola bereid zijn hem meer speelminuten aan te bieden dan hij momenteel bij United krijgt. Ook Real Madrid zou op de loer liggen om de speler weg te kapen. 

FC Barcelona wil in de volgende transferperiode opnieuw hard toeslaan op de transfermarkt. Allereerst mikken de Catalanen al langer op een samenwerking met superster Philippe Coutinho van Liverpool. Ook middenvelder Leon Goretzka van Schalke 04 heeft naar verluidt alle seinen op groen gezet. In Barcelona wil men het middenveld versterken en wat dat betreft zou de box-to-boxspeler goed van pas komen. 

POLL: Zou Arsenal een goede club voor Charly Musonda zijn?

Meest recent

Tolu geeft reden voor 'agressieve' viering tegen Gent

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en haalde het zondag met 4-0 van AA Gent. ...

7
7
Anderlecht-aanwinst droomt luidop: "Samenspelen met Lukaku"

RSC Anderlecht maakt zich op voor een erg drukke transferzomer. De eerste aanwinst voor volgend ...

143
143
'Barça houdt hart vast: bod van 100 miljoen op Pedri'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

115
115
Antwerp FC ondersteboven: ’stunttransfer’ gaat compleet fout

Rosen Bozhinov, de veelbelovende Bulgaarse verdediger die Antwerp FC vorig jaar binnenhaalde als ...

142
142
KV Mechelen gerustgesteld: "Voorlopig zit ik goed hier"

KV Mechelen droomt nog stilletjes van een Europees ticket dit seizoen. Dat is zeker nog mogelijk, ...

149
149
'Topclubs op scherp: Bakayoko aan spotprijsje op te halen'

Vorig weekend werd PSV wellicht definitief uit de titelrace in de Eredivisie geslagen. Het ging met ...

42
42
Standard verrast: A-CAP vindt toch akkoord voor overname

De voorbije maanden werd er druk gespeculeerd over de toekomst van Standard. A-CAP was immers op ...

253
253
Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

187
187
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

187
187
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

137
137
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

82
82
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

386
386
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

227
227
Anderlecht heeft beet: contract tot medio 2028

Bij RSC Anderlecht moet Olivier Renard de komende weken en maanden héél veel knopen ...

127
127
De Conde over Karetsas: "Zij informeren wél vaak"

Konstantinos Karetsas is met afstand het grootste talent op de Belgische velden. De jonge ...

171
171
Transferstunt bij Club Brugge: "Ik zie mezelf nog hier"

Bij Club Brugge gaan ze wellicht héél veel aanbiedingen krijgen voor hun topspelers. ...

480
480
Droomtransfer voor STVV? "Mag exotisch zijn"

Bij STVV gaan er in de zomer uiteraard ook de nodige uitgaande transfers plaatsvinden. Zo is er Rein ...

108
108
Standard boekt verrassende transfer bij KRC Genk

Standard wacht vruchteloos op een overname, maar door de nodige perikelen omtrent A-Cap is er daar ...

142
142
Knaltransfer Matte Smets: 'Drie clubs in de markt'

Matte Smets is een van de allerbeste aankopen van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De centrale ...

458
458
'Transfer voor Mbangula: betaalbaar prijskaartje bekend'

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden en dus beginnen vele clubs al hun zomermercato ...

56
56

Meer sportnieuws