Vrees voor nieuw trainersontslag: "Dit komt niet meer goed"

door
Vrees voor nieuw trainersontslag:

In Play-Off II gaan Lokeren en Zulte Waregem momenteel aan de leiding in hun respectievelijke poules, maar een aantal ploegen zijn ook helemaal weggezakt in de nacompetitie. Waasland-Beveren bijvoorbeeld, haalde nog geen enkel punt uit de voorbije drie confrontaties. En het vaak flitsende voetbal van in de regulier competitie is momenteel ver zoek.


Bij Het Laatste Nieuws vreest men dan ook voor de toekomst van trainer Sven Vermant. Die liet een goede indruk achter toen hij overkwam van de beloften van Club Brugge, maar de cijfers die hij momenteel neerlegt zijn ronduit dramatisch. "Tel daarbij z'n rare tactische keuzes en een gebrek aan people management en je weet dat het moeilijk wordt. Het verschil met voorganger Philippe Clement is zó groot, dat Vermants lot nu al bezegeld lijkt. Geen idee hoe hij dit nog kan keren", schrijft de krant.

Binnen de club zouden dan ook heel wat twijfels heersen over de bekwaamheid van Vermant. "'Een einzelgänger, die alles zelf doet en niet naar anderen luistert', luidt het in de wandelgangen", klinkt het bij HLN. En hoewel er uiteraard verzachtende omstandigheden zijn na het vertrek van enkele sterkhouders, lijkt zijn lot bezegeld. "Nee. Dit komt niet meer goed."

POLL: Denkt u dat Vermant volgend seizoen nog coach van WB is?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

1
1
Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

11
11
"Dit Antwerp is er even erg aan toe als Tribune 2"

Royal Antwerp FC verloor met 5-1 van Union SG. De Great Old is eigenlijk al een jaar sportief in een ...

91
91
Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Besnik Hasi koos voor een opvallende opstelling tegen Club Brugge. Het was al snel duidelijk dat het ...

133
133
Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

128
128
Vandenbempt looft Genkie: "Volgende keer Rode Duivel"

KRC Genk maakt al heel het seizoen indruk. Over heel het seizoen is het tot dusver de beste ploeg ...

165
165
Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Manchester City won met 1-2 van Bournemouth en speelt zo de halve finale van de FA Cup. Pep ...

43
43
Hasi gokt en verliest: vreemde keuzes van de coach

Besnik Hasi heeft zijn eerste teleurstelling bij RSC Anderlecht al achter de rug. De coach maakte ...

133
133
STVV winnaar van het weekend: "Stress en angst"

STVV won met 0-1 van Beerschot en staat momenteel aan de leiding in de Relegation Play-Offs. De ...

70
70
Defour maakt brandhout van RSCA-beleid: "Geen visie"

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge. De Brusselaars weten van geen hout meer ...

298
298
'Nieuwe sportieve baas bezorgt Arsenal ware knaltransfer'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

49
49
Dendoncker verklaart afgang: "Nooit goed genoeg voor Anderlecht"

RSC Anderlecht had gehoopt dat de trainerswissel voor een schokeffect zal zorgen, maar dat bleek ...

322
322
Club Brugge benadeeld in titelstrijd? "Hun enige obstakel"

De eerste speeldag van de Champions' Play-Offs heeft geen grote verrassingen opgeleverd. KRC Genk en ...

1113
1113
Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

96
96
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

498
498
Italiaanse pers unaniem na optreden Romelu Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

343
343
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

486
486
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

329
329
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

553
553
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

409
409

Meer sportnieuws