'Kansje voor Club: kampioenenmaker met korting op te halen'

door
'Kansje voor Club: kampioenenmaker met korting op te halen'

Club Brugge is ijzersterk aan het de Play-Offs begonnen, de honger naar een tweede opeenvolgende titel is bijzonder groot. Voor Blauw-Zwart lijkt dit dan ook hét moment om nog eens te oogsten. Zo dreigen een pak sterkhouders na het seizoen te vertrekken op Jan Breydel.


Bij Wesley Moraes is het quasi zeker dat hij een stap hogerop zet en ook Arnaut Danjuma maakt er geen geheim van dat hij een grotere competitie ambieert. Daarnaast zal er ongetwijfeld ook interesse komen in Krépin Diatta en Emmanuel Dennis als zij hun huidige vorm vasthouden. De kans is dus reëel dat Club in de zomer op zoek moet naar extra mankracht op de flanken en daarvoor kan het mogelijk eens polsen bij een kampioenenmaker van vorig seizoen.

Zo meldt BuzzSports dat Anthony Limbombe komende mercato beschikbaar is voor een transfer. De flankspeler werd vorige zomer aan FC Nantes verkocht, dat zijn eigen clubrecord verbrak om hem binnen te halen. Maar in Frankrijk stelde Limbombe zwaar teleur. Voorzitter Waldemar Kita zou dan ook zijn conclusies hebben getrokken en wil hem naar verluidt zo snel mogelijk kwijt.

Nantes hoopt zoveel mogelijk van zijn investering van een slordige 10 miljoen euro te recupereren, maar binnen de club beseft men ook dat dit quasi onmogelijk wordt. Daarom zou Limbombe met een flinke korting op te halen zijn. Voor de speler zelf zou het bovendien geen kwaad kunnen om zijn carrière in een vertrouwde omgeving te herlanceren, al zullen er ongetwijfeld nog clubs zich melden. En voor alle duidelijkheid: van concrete interesse bij Club is momenteel geen sprake.

POLL: Club moet proberen Limbombe terug te halen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

55
55
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

45
45
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

61
61
'KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen'

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

33
33
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

326
326
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

90
90
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

204
204
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

198
198
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

107
107
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

60
60
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

159
159
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

521
521
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

517
517
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

281
281
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

730
730
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

510
510
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

112
112
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

481
481
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

567
567
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

128
128

Meer sportnieuws