'Clement wil JPL-revelatie aantrekken als opvolger Wesley'

door
'Clement wil JPL-revelatie aantrekken als opvolger Wesley'

Philippe Clement werd woensdag officieel voorgesteld als trainer van Club Brugge en hij mag meteen vol aan de bak. De voorbereiding gaat weliswaar pas binnen enkele weken van start, maar ook in de transferplannen van Blauw-Zwart zal hij nauw betrokken worden. En het staat nu al vast dat de vice-kampioen zich op meerdere posities zal versterken.


Eén van de prioriteiten is een nieuwe spits. Het is nog niet bekend naar welke club hij zal trekken, maar Wesley Moraes zal Jan Breydel sowieso verlaten. En dus zal Club op zoek moeten naar een vervanger met een gelijkaardig profiel. Niet evident, al zou Clement wel een idee hebben. Volgens Ghanasoccernet heeft hij immers zijn zinnen gezet op Taiwo Awoniyi.

De beresterke Nigeriaan begon het afgelopen seizoen op huurbasis bij AA Gent, maar kon daar niet doorbreken. Tijdens de wintermercato keerde hij dan maar terug naar Moeskroen en daar ontpopte hij zich opnieuw tot één van de revelaties in de Jupiler Pro League. Awoniyi is wel nog steeds eigendom van Liverpool, maar daar lijkt hij niet meteen in de plannen voor te komen. Het is echter niet duidelijk of de Engelsen hem opnieuw willen verhuren of definitief van de hand willen doen.

POLL: Awoniyi zou een ideale vervanger voor Wesley zijn ...

Meest recent

'Club Brugge wil shoppen bij Belgische degradatiekandidaat'

Voor hekkensluiter Beerschot is het doek al gevallen, maar voorts belooft het razend spannend te ...

85
85
AA Gent meldt heuglijk nieuws: contract tot medio 2028

De nul is van het bord voor AA Gent, dat op het veld van Antwerp een eerste zege boekte in deze ...

23
23
Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

Met een negen op negen schoot Club Brugge prima uit de startblokken in de Champions' Play-Offs. Met ...

200
200
'Renard op dreef: volgend transfertarget Anderlecht bekend'

Anderlecht gaat straks een drukke zomer tegemoet, en dus speurt Olivier Renard nu al volop naar vers ...

139
139
‘Rod Duivel wil terugkeren naar Standard’

De voorbije jaren keerden heel wat (ex-)Rode Duivels al terug naar de Jupiler Pro League, met ...

87
87
'Club Brugge slaat transfervrije slag bij KRC Genk'

Vorig weekend wist Club Brugge een tik uit te delen aan KRC Genk in de titelstrijd door hun ...

333
333
Beerschot komt met belangrijk licentienieuws

De ontknoping van het Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden, maar er zijn toch nog heel ...

92
92
'Club Brugge plant pikante raid op AA Gent'

Bij Club Brugge zijn ze al volop bezig met de voorbereiding op volgend seizoen. Er moeten immers nog ...

313
313
'Bom bij Real Madrid: Ancelotti nog voor einde seizoen weg'

De voorbije dagen geloofden ze bij Real Madrid rotsvast in een remontada, maar die kwam er ...

147
147
'Strijd om Union-sensatie David barst helemaal los'

Bij Union hebben ze het dit seizoen toch weer geflikt. Met Puertas, Nilsson en Amoura verloren ze in ...

63
63
Volgende sensatie klaar bij Club: "Hij kan een goeie worden"

Club Brugge ligt nog steeds op koers om een droomseizoen te beleven. Het bereikte al de achtste ...

304
304
Duitse pers pakt Kompany keihard aan na uitschakeling

Vincent Kompany zal in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München de Champions League ...

192
192
Liverpool slaat na Salah nog een cruciale slag

Zondag kan Liverpool met winst in Leicester op één zege van de titel komen, want dan ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Fink zet deur open, Arsenal klopt aan bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

412
412
Lamkel Zé-perikelen op tafel: “Daarom functioneert hij niet”

Didier Lamkel Zé kan een boek schrijven over zijn voetbalcarrière. De Kameroense ...

206
206
‘Prioriteit De Bruyne onthuld, deze vier clubs strijden’

Kevin De Bruyne zal aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Manchester City. De ...

238
238
Standard wil weer naar de top en haalt oude bekende binnen

Standard Luik is achter de schermen bezig om de club weer op orde te krijgen. Na het fiasco met ...

206
206
'Real trekt conclusies na eliminatie: 5 spelers moeten weg'

Vorig seizoen won Real Madrid nog zijn vijftiende Champions League, maar dit jaar wordt het geen ...

207
207
'OHL vindt eindelijk vlot scorende spits'

OH Leuven is nog altijd in de running in de Europe Play-Off met twee punten achterstand op leiders ...

132
132
Gebrek aan leiders Anderlecht: Boeckx geeft oplossing

Zondag krijgt Anderlecht het bezoek van Antwerp en dan zal Paars-Wit zich absoluut moeten herpakken. ...

308
308

Meer sportnieuws