AS Roma haalt zijn slag thuis met Zaniolo

door
AS Roma haalt zijn slag thuis met Zaniolo

Nicolò Zaniola blijft AS Roma trouw. De aanvallende middenvelder stond in de belangstelling van heel wat topclubs, maar heeft zijn toekomst aan Roma verbonden door zijn contract te verlengen tot 2024. Zaniola had volgens de geruchten de clubs voor het uitkiezen.


Zo werd de 20-jarige Italiaan in verband gebracht met grootmachten als Juventus, Real Madrid, Liverpool en Tottenham Hotspur. Hij trok de aandacht van deze clubs door te schitteren bij de Romeinen. Zaniola verdiende hiermee ook zijn debuut voor La Squadra Azzurra.

"Het was een jaar geleden een heel gemakkelijke keuze om voor AS Roma te kiezen en om nu een nieuw contract te tekenen, is een nog gemakkelijkere beslissing. Ik ben het afgelopen seizoen verliefd geworden op deze club en deze stad. Ik wil de club dan ook bedanken voor dit vertrouwen, het is een eer dat ik langer deze kleuren mag verdedigen", reageert Zaniolo op zijn nieuwe contract. Vorig seizoen nam Roma hem over van Internazionale.

POLL: Zal Zaniolo de nieuwe ster van Italië worden?

Meest recent

Ex-ref velt oordeel over afgekeurde goal/penalty Genk

KRC Genk is zondag aan zijn Champions' Play-Off begonnen met een klinkende overwinning. Het legde AA ...

33
33
Dender klopt Westerlo en mengt zich in strijd om Europa

De Europe Play-Off is dit weekend nog wat spannender geworden. Na twee gelijke spelen in de vorige ...

34
34
Cercle Brugge baalt: "Dat ligt aan deze play-offs"

Cercle Brugge speelde 2-2 tegen KV Kortrijk, waardoor STVV in de Relegation Play-Offs dé ...

145
145
Straf! Ongenaakbaar Racing Genk overleeft dubbele deceptie

Ook Racing Genk is zijn Play-Offs begonnen met een perfect rapport. De Limburgers weigerden vanavond ...

168
168
Jashari steekt mes wat dieper bij Anderlecht: "Eigenlijk..."

Ardon Jashari heerste weer op het middenveld bij Club Brugge. De Zwitser won met Blauw-Zwart ...

359
359
Ongelooflijke VAR-fase in Genk-Gent: "VARhaeghe"

KRC Genk is aan de winnende hand tegen AA Gent. In de eerste helft was het plots alle hens aan dek ...

229
229
Manchester City zet volgende stap voor troostprijs

In Engeland geen competitievoetbal dit weekend. Wel de kwartfinales van de FA Cup en dit ...

48
48
Hey en Dolberg leggen vinger op de wonde na kansloos verlies

RSC Anderlecht streed voor wat het waard was, maar verloos kansloos met 2-0 van Club Brugge. Niemand ...

387
387
Tzolis geeft reden voor woede-uitbarsting na wissel

Club Brugge is met een overtuigende overwinning begonnen aan de Champions' Play-Offs. De ...

756
756
Barça overtuigend leider, Atalanta verbrodt titelkansen

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in La Liga. De Catalanen wonnen op eigen veld met ...

27
27
Coosemans haalt verschroeiend uit na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn start van de Champions' Play-Offs gemist. De Brusselaars speelden ...

303
303
Patro en Club Luik delen de koek na geanimeerde Maasderby

In de Challenger Pro League heeft Club Luik op de valreep een punt gepakt in de Maasderby. Patro ...

24
24
Knotsgek degradatieduel levert Cercle Brugge kopzorgen op

Na een onwaarschijnlijke slotfase blijft KV Kortrijk in leven. De Kerels leken met een man minder ...

223
223
Fink houdt vertrouwen bij Genk, Kums naar de bank verwezen

KRC Genk wil zondag met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs beginnen. Maar dan zal de ...

39
39
Hayen klopt zich op de borst na 'doelpuntenviering' Club

Club Brugge is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De titelverdediger won ...

402
402
Kranten schieten met scherp: 3 op 10 voor 'schim' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is op erg tegenvallende wijze aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Brusselaars ...

751
751
Titelstrijd beslecht? Ajax verkoopt PSV enorme optater

In Nederland is de titelstrijd volledig aan het overhellen in het voordeel van Ajax. De ...

81
81
'Real vreest vertrek Ancelotti: sensationele opvolger'

Real Madrid is andermaal bezig aan een sterk seizoen onder het bewind van coach Carlo Ancelotti. ...

138
138
Grootverdiener Anderlecht afgemaakt: "Op pensioen met Vertonghen"

RSC Anderlecht wil in de Champions' Play-Offs minstens voor de derde plaats gaan strijden. Een goede ...

530
530
Wonderdokter Stijn Vreven gaat voor ultieme Lokerse stunt

Lokeren-Temse blijft maar zeges aan mekaar rijgen in de Challenger Pro League. Het team van Stijn ...

71
71

Meer sportnieuws