De Norre: "Met een gelukje had de 2-2 er nog ingezeten"

door
De Norre:

KRC Genk is er niet in geslaagd om te stunten op Anfield. Het maakte het Liverpool lastiger dan verwacht, maar moest uiteindelijk toch vrede nemen met een 2-1-nederlaag. Dat zorgde ervoor dat de Limburgers achteraf toch een beetje schipperden tussen trots over de prestatie en ontgoocheling dat ze er niet meer uitgehaald hebben.


"Spelen op Anfield is een geweldige ervaring en ook de manier waarop geeft vertrouwen voor onze groep. Spijtig dat we verliezen, met een gelukje had er misschien de 2-2 nog ingezeten", beseft ook Casper De Norre bij Het Laatste Nieuws. "Maar je weet dat je als je hier komt spelen, dat je onder druk komt te staan. Dat kan je nooit vermijden. Maar we zijn heel tevreden met de prestatie van vandaag, dit is wat we moesten doen voor de club en de fans. We hebben vandaag getoond wat het echte Genk is."

De Norre speelde in een vijfmansdefensie een goede match. "
Ik was die positie al gewoon van bij STVV, dus voor mij was het niet aanpassen. Ik voelde me goed in m’n vel, jammer genoeg werkte Bryan Heynen dat lobje aan het eind van de match niet af. We tanken in elk geval veel vertrouwen en we hebben na de match in de groep gezegd dat we dit nu ook in eigen land moeten laten zien. De vorige matchen in de Champions League waren we ook goed, nu moeten we dit echt doortrekken naar de eigen competitie."

POLL: Had Genk een punt verdiend?

Meest recent

De Condé ontkent transfergerucht in alle talen

Dimitri De Condé, Head of Football bij KRC Genk, volgt de binnen- en buitenlandse media op de ...

10
10
Club Brugge: vervanger Jutgla tegen Union SG gekozen

Club Brugge staat onder ferme druk. De Bruggelingen kunnen het zich niet veroorloven om voor de ...

100
100
'Loïs Openda baalt: RB Leizpig eist deze monstersom'

Loïs Openda kent een wisselvallig seizoen, net als als heel RB Leipzig. De Belgische aanvaller ...

18
18
Zulte Waregem slaat toe met eerste zomeraanwinst

Zulte Waregem heeft zijn eerst zomeraanwinst weten te strikken, al is dat geen verrassing. Zo werd ...

53
53
Real Madrid zorgt voor énorme rel: geen finale tegen Barça?

Real Madrid laat zich van smalste kant zien, dat kunnen we wel stellen. De Spaanse topclub heeft een ...

361
361
Cercle Brugge maakt eerste zomertransfer wereldkundig

Cercle Brugge heeft nog geen zekerheid over het behoud en moet nog zwaar knokken om dit te ...

27
27
Storck zorgt voor spanning: "Druk is groot bij hen"

KV Kortrijk moet vanavond winnen van Beerschot. De Kerels vechten voor hun laatste kansen om het ...

30
30
Anderlecht valt voor bliksemsnelle sensatie: wie is hij?

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op de 20-jarige Noorse winger Marius Broholm van Rosenborg. ...

284
284
Standard heeft miljoenentransfer helemaal beet

Standard gaat de nodige in- en uitgaande transfers afronden de komende maanden. De club heeft ...

73
73
'Standard ruikt geld, VfB Stuttgart & co kloppen aan'

Bij Standard gaan ze in de zomer héél veel transfers doen. Een pak huurlingen verlaten ...

114
114
Union SG slaat toe mét investering in Anderlecht

Union SG gaat een tempo hoger schaken inzake jeugdopleiding. Henk Mariman werd aangesteld, maar hij ...

125
125
Club Brugge krijgt mogelijk klap met Vanaken

Club Brugge ging donderdag in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Union. De landskampioen slaagde er ...

659
659
Nieuwkomers bij Rode Duivels: Garcia licht tipje van sluier

Begin juni blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen voor de start van de ...

166
166
Titelkoorts neemt toe: Fink waarschuwt Club & Union

Na de midweekspeeldag bevindt KRC Genk zich plots op de derde plaats, want zowel Club Brugge als ...

321
321
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo richting uitgang'

Met een nederlaag in eigen huis tegen Union deed Club Brugge zopas een slechte zaak in de titelrace. ...

263
263
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Dit weekend beginnen we aan de terugronde van de Play-Offs. Ook op de scheidsrechters neemt de druk ...

467
467
'Antwerp verbaast vriend en vijand met JPL-transfer'

Antwerp hoopt de komende weken nog een Europees ticket in de wacht te slepen, al belooft dat een ...

647
647
'Opvolger van Jutgla? Club Brugge wil peperdure spits'

Club Brugge slaagde er donderdag niet in om het blok van Union te ontmantelen. Hier en daar wordt er ...

488
488
'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

AA Gent gaat een drukke zomer tegemoet, waarin vooral tal van overbodige pionnen de Planet Group ...

332
332
City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. Tien jaar lang was hij ...

1223
1223

Meer sportnieuws