'Opvolger van Jutgla? Club Brugge wil peperdure spits'

door
'Opvolger van Jutgla? Club Brugge wil peperdure spits'

Club Brugge slaagde er donderdag niet in om het blok van Union te ontmantelen. Hier en daar wordt er reeds langer geopperd dat de landskampioen ondanks de weelde voorin nog wel wat extra aanvallende versterking kan gebruiken. Een mening die ook Dévy Rigaux toegedaan blijkt.

In januari verraste de sportief directeur vriend en vijand door geen vervanger van Andreas Skov Olsen in huis te halen. In plaats daarvan besloot Blauw-Zwart om het vertrouwen te gunnen aan Chemsdine Talbi. Niet geheel onterecht, zo bleek, al trok Nicky Hayen mede door zijn blessure de voorbije weken op de flank steevast de kaart van Ferran Jutglà.

Club Brugge wil Sylla

Diep in de punt wist Gustaf Nilsson namelijk opnieuw een basisstek te veroveren, terwijl ook Romeo Vermant op de deur klopt. Bovendien zit er met Kaye Furo bij Club NXT nog een talentvolle spits in de wachtkamer. Toch lijkt het geen overbodige luxe om nog een goalgetter toe te voegen aan de kern. Zeker mocht Jutglà straks andere oorden opzoeken.

En dus tast Rigaux de markt af op zoek naar eventuele opportuniteiten. In dat opzicht heeft hij volgens AfricaFoot nu zijn oog laten vallen op Moussa Sylla, een 25-jarige Malinees die pas vorige zomer voor 2,5 miljoen van de Franse tweedeklasser Pau FC naar Schalke 04 verhuisde. Daar schoot hij met 15 treffers in 24 optredens prima uit de startblokken.

Opvolger van Jutglà?

Prestaties die uiteraard niet onopgemerkt zijn voorbijgegaan. Nog volgens dezelfde bron staat Sylla tevens op de radar van Bayer Leverkusen, West Ham, Bournemouth en Real Betis. Aan interesse geen gebrek dus, waardoor de Duitse traditieclub vast hoopt op een opbod. De marktwaarde van de tweevoudig international word op zes miljoen geschat.

Welk prijskaartje Schalke 04 precies verlangt voor Sylla, die er tot medio 2028 vastligt en net zoals Jutglà alle posities in het offensief compartiment kan bekleden, is voorlopig niet bekend. Rigaux zal gezien de vele kapers op de kust alvast kort op de bal moeten spelen wil hij terug toeslaan in de 2. Bundesliga, waar Club eerder al Christos Tzolis wegplukte.

POLL: Sylla zou een prima aanwinst zijn voor Club

Meest recent

Zulte Waregem slaat toe met eerste zomeraanwinst

Zulte Waregem heeft zijn eerst zomeraanwinst weten te strikken, al is dat geen verrassing. Zo werd ...

9
9
Real Madrid zorgt voor énorme rel: geen finale tegen Barça?

Real Madrid laat zich van smalste kant zien, dat kunnen we wel stellen. De Spaanse topclub heeft een ...

176
176
Cercle Brugge maakt eerste zomertransfer wereldkundig

Cercle Brugge heeft nog geen zekerheid over het behoud en moet nog zwaar knokken om dit te ...

22
22
Storck zorgt voor spanning: "Druk is groot bij hen"

KV Kortrijk moet vanavond winnen van Beerschot. De Kerels vechten voor hun laatste kansen om het ...

22
22
Anderlecht valt voor bliksemsnelle sensatie: wie is hij?

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op de 20-jarige Noorse winger Marius Broholm van Rosenborg. ...

193
193
Standard heeft miljoenentransfer helemaal beet

Standard gaat de nodige in- en uitgaande transfers afronden de komende maanden. De club heeft ...

52
52
'Standard ruikt geld, VfB Stuttgart & co kloppen aan'

Bij Standard gaan ze in de zomer héél veel transfers doen. Een pak huurlingen verlaten ...

83
83
Union SG slaat toe mét investering in Anderlecht

Union SG gaat een tempo hoger schaken inzake jeugdopleiding. Henk Mariman werd aangesteld, maar hij ...

94
94
Club Brugge krijgt mogelijk klap met Vanaken

Club Brugge ging donderdag in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Union. De landskampioen slaagde er ...

442
442
Nieuwkomers bij Rode Duivels: Garcia licht tipje van sluier

Begin juni blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen voor de start van de ...

135
135
Titelkoorts neemt toe: Fink waarschuwt Club & Union

Na de midweekspeeldag bevindt KRC Genk zich plots op de derde plaats, want zowel Club Brugge als ...

279
279
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo richting uitgang'

Met een nederlaag in eigen huis tegen Union deed Club Brugge zopas een slechte zaak in de titelrace. ...

238
238
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Dit weekend beginnen we aan de terugronde van de Play-Offs. Ook op de scheidsrechters neemt de druk ...

419
419
'Antwerp verbaast vriend en vijand met JPL-transfer'

Antwerp hoopt de komende weken nog een Europees ticket in de wacht te slepen, al belooft dat een ...

559
559
'Opvolger van Jutgla? Club Brugge wil peperdure spits'

Club Brugge slaagde er donderdag niet in om het blok van Union te ontmantelen. Hier en daar wordt er ...

440
440
'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

AA Gent gaat een drukke zomer tegemoet, waarin vooral tal van overbodige pionnen de Planet Group ...

313
313
City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. Tien jaar lang was hij ...

1069
1069
Chelsea grijpt in en legt plannen met Lavia op tafel

Roméo Lavia ligt al een tijdje in de lappenmand. Sinds zijn monstertransfer naar Chelsea moet ...

77
77
800.000 euro? Nainggolan onthult opvallend aanbod

Radja Nainggolan maakt het mooie weer bij Lokeren-Temse, maar de middenvelder had evengoed nog in ...

417
417
KAA Gent vreest rampscenario door ‘diepere problemen’

KAA Gent zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Na zware nederlagen tegen Club ...

371
371

Meer sportnieuws