Vranckx slaat zelfs ploegmaats met verstomming: "Uitzonderlijk talent"

door
Vranckx slaat zelfs ploegmaats met verstomming:

Na vier opeenvolgende nederlagen heeft KV Mechelen zaterdagavond zijn eerste overwinning van 2020 geboekt. De Maneblussers haalden het in eigen huis met 2-0 van RSC Anderlecht, dat weliswaar de hele tweede helft met tien stond na een rode kaart voor Jérémy Doku. Achteraf ging het echter vooral over een andere tiener.


Zo speelde Aster Vranckx een erg sterke partij namens de thuisploeg. De 17-jarige jeugdinternational toonde zich alomtegenwoordig op het Mechelse middenveld en stond meer dan zijn mannetje tegen onder meer Peter Zulj en Albert Sambi Lonkonga. Bovendien bekroonde hij zijn prestatie door de 2-0 op knappe wijze voorbij Hendrik Van Crombrugge te werken. Malinwa lijkt dan ook een nieuwe goudklomp in handen te hebben.

En ook zijn ploegmaats zijn onder de indruk. Doelman Bram Castro, die in zijn carrière de kleedkamer toch al deelde met verschillende goede spelers, haalde zijn loftrompet achteraf boven. "Alle complimenten aan Aster Vranckx. Hij heeft vandaag laten zien dat hij ongelofelijk goed kan voetballen en uitzonderlijke talenten heeft. Om op 17-jarige leeftijd zo’n prestatie neer te zetten is knap. Hij is nog jong, dus er wacht hem nog een mooie carrière", vertelde Castro op de webstek van zijn club.

POLL: Denkt u dat Vranckx volgend seizoen nog voor KVM speelt?

Meest recent

Record voor OHL? "Denk dat we al in Guinness Book staan"

In de Europe Play-Off noteren we tot dusver vooral veel gelijke spelen. Van de zeventien matchen die ...

7
7
Onherkenbaar Aston Villa mag FA Cup op zijn buik schrijven

Youri Tielemans en Amadou Onana zullen dit seizoen met Aston Villa de FA Cup niet winnen. De halve ...

17
17
Nieuwe domper: KV Mechelen geeft zege in slotseconden weg

KV Mechelen heeft enkele dagen na de pijnlijke thuisnederlaag een nieuwe domper moeten slikken. Het ...

57
57
Standard wint wéér niet: Leko legt vinger op de wonde

Standard speelde 1-1 tegen OH Leuven. De Luikenaars blijven zo op zoek naar een eerste zege in de ...

49
49
Peter Maes uit felle kritiek op Belgische spitsen

Bij Willem II vechten ze voor het behoud. Peter Maes was bij Voetbal International scherp voor zijn ...

57
57
Megadeal voor Westerlo: "Hij is niet de enige"

KVC Westerlo gaat in de zomer een aantal spelers verkopen. Zo is er het dossier van Matija Frigan ...

44
44
Duivel maakt indruk: "Indien fit, één van de beste middenvelders"

Chelsea won na een zeer povere partij met 1-0 van Everton. The Blues waren ook heel tevreden dat ...

96
96
"Ooit de nummer één": Kuyt doet boekje open over groot talent

Bij Beerschot mocht Emile Doucouré aantreden tegen KV Kortrijk. De jonge keeper deed het goed ...

100
100
Club Brugge krijgt belangrijk nieuws voor clash met Union

Club Brugge staat onder druk. De Bruggelingen verloren in eigen huis van Union SG en verloren ...

538
538
Standard zet beschamende reeks verder bij OH Leuven

Standard is al 25 matchen op rij op zoek naar een zege in de Play-Offs. Konden ze deze keer winnen ...

51
51
Newcastle zet enorme stap naar CL na zege

Chelsea won eerder op de dag na een doodsaaie wedstrijd met 1-0 van Everton. Het was hopen op meer ...

12
12
Bayern kan titel nog niet vieren, Kane baalt enorm

In de Bundesliga kon Bayern München kampioen spelen als zij zouden winnen en Bayer Leverkusen ...

102
102
'Union SG legt miljoenen klaar voor toptransfer'

Union SG is zeer actief inzake het scouten van spelers. De Brusselaars worden ondertussen met de ...

76
76
“Hij is dat type niet” – Verheyen snapt Anderlecht niet

Bij RSC Anderlecht gaat er heel veel veranderen in de zomer. Heel wat 'grote namen' gaan de club ...

517
517
"Fink wilde mij al bij STVV, Pinto is dat niet vergeten"

Als STVV wint van Cercle Brugge, dan zijn ze zo goed als zeker van het behoud in de Jupiler Pro ...

77
77
Waar op tv kan ik kijken naar FC Barcelona - Real Madrid?

Om 22u staat vanavond de finale van de Copa del Rey tussen FC Barcelona en Real Madrid op het ...

199
199
Chelsea juicht na ronduit belabberde pot voetbal

Chelsea doet ondanks het spenderen van honderden miljoenen euro's per jaar al jaren niet mee voor de ...

24
24
Sadiki weigerde toptransfer: "Ik was er niet klaar voor"

Noah Sadiki gaat Union SG in de zomer verlaten, dat lijkt bijna vast te staan. Eerst wil hij de ...

88
88
'Mazzu op weg naar verrassende Belgische club'

Felice Mazzu werd enkele weken geleden ontslagen bij STVV. De trainer kent moeilijke jaren en ...

580
580
Exit bij Zulte Waregem? Middenvelder spreekt zich uit

Bij Zulte Warergem hebben ze er een heel leuke week opzitten. Ze wisten te promoveren naar de ...

374
374

Meer sportnieuws