TRANSFERUURTJE: 'Antwerp troefde RSCA af, Barça vindt opvolger Piqué'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp troefde RSCA af, Barça vindt opvolger Piqué'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Jean Butez is momenteel de vaste nummer één bij Antwerp FC, dat hem vorige zomer wegplukte bij Moeskroen. De doelman was echter in beeld bij nog meer Belgische clubs. "Ze volgden mij al twee jaar, Luciano D’Onofrio en mijn manager hadden regelmatig contact. Antwerp wilde me duidelijk, meer dan Anderlecht eerder", verklaarde Butez zijn keuze bij De Zondag..

Charleroi pakte in het slot van de transferperiode uit met de komst van Saido Berahino. Maar de Carolo's moesten wel alles uit de kast halen om zijn komst te bewerkstelligen. "Zulte Waregem wilde eerst niet meewerken, maar Mehdi Bayat wist de deal toch rond te krijgen. Gaziantepspor toonde ook interesse, maar dat vond ik niet interessant”, vertelde de aanvaller aan La Dernière Heure.

BUITENLAND
Bij FC Barcelona is er momenteel erg veel onzeker, na het vertrek van preses Josep Maria Bartomeu. Ongetwijfeld zal de nieuwe voorzitter straks versterkingen binnen willen gaan halen, en naar verluidt staat Matthijs de Ligt zeker hoog op het verlanglijstje. Volgens het Spaanse roddelmedium Don Balon zou de Nederlander spijt hebben van zijn keuze voor Juventus. Op Camp Nou zou hij dan weer in beeld zijn als mogelijke vervanger voor Gerard Piqué, die steeds meer op leeftijd begint te geraken.

Ex-international en analist Robert Pires verwacht dan weer een andere grote zomertransfer in La Liga. In een interview aan het Spaanse AS gaat hij er namelijk vanuit dat zijn landgenoot Kylian Mbappé volgend seizoen bij Real Madrid zal spelen. "Natuurlijk", verklaarde Pires op de vraag of de wereldkampioen naar Real zal verkassen. "Als hij wil groeien in zijn carrière, dan moet hij tekenen voor Real Madrid."

POLL: Denkt u dat Mbappé volgend seizoen nog voor PSG speelt?

Meest recent

Record voor OHL? "Denk dat we al in Guinness Book staan"

In de Europe Play-Off noteren we tot dusver vooral veel gelijke spelen. Van de zeventien matchen die ...

7
7
Onherkenbaar Aston Villa mag FA Cup op zijn buik schrijven

Youri Tielemans en Amadou Onana zullen dit seizoen met Aston Villa de FA Cup niet winnen. De halve ...

14
14
Nieuwe domper: KV Mechelen geeft zege in slotseconden weg

KV Mechelen heeft enkele dagen na de pijnlijke thuisnederlaag een nieuwe domper moeten slikken. Het ...

57
57
Standard wint wéér niet: Leko legt vinger op de wonde

Standard speelde 1-1 tegen OH Leuven. De Luikenaars blijven zo op zoek naar een eerste zege in de ...

49
49
Peter Maes uit felle kritiek op Belgische spitsen

Bij Willem II vechten ze voor het behoud. Peter Maes was bij Voetbal International scherp voor zijn ...

57
57
Megadeal voor Westerlo: "Hij is niet de enige"

KVC Westerlo gaat in de zomer een aantal spelers verkopen. Zo is er het dossier van Matija Frigan ...

44
44
Duivel maakt indruk: "Indien fit, één van de beste middenvelders"

Chelsea won na een zeer povere partij met 1-0 van Everton. The Blues waren ook heel tevreden dat ...

96
96
"Ooit de nummer één": Kuyt doet boekje open over groot talent

Bij Beerschot mocht Emile Doucouré aantreden tegen KV Kortrijk. De jonge keeper deed het goed ...

98
98
Club Brugge krijgt belangrijk nieuws voor clash met Union

Club Brugge staat onder druk. De Bruggelingen verloren in eigen huis van Union SG en verloren ...

530
530
Standard zet beschamende reeks verder bij OH Leuven

Standard is al 25 matchen op rij op zoek naar een zege in de Play-Offs. Konden ze deze keer winnen ...

51
51
Newcastle zet enorme stap naar CL na zege

Chelsea won eerder op de dag na een doodsaaie wedstrijd met 1-0 van Everton. Het was hopen op meer ...

12
12
Bayern kan titel nog niet vieren, Kane baalt enorm

In de Bundesliga kon Bayern München kampioen spelen als zij zouden winnen en Bayer Leverkusen ...

100
100
'Union SG legt miljoenen klaar voor toptransfer'

Union SG is zeer actief inzake het scouten van spelers. De Brusselaars worden ondertussen met de ...

76
76
“Hij is dat type niet” – Verheyen snapt Anderlecht niet

Bij RSC Anderlecht gaat er heel veel veranderen in de zomer. Heel wat 'grote namen' gaan de club ...

515
515
"Fink wilde mij al bij STVV, Pinto is dat niet vergeten"

Als STVV wint van Cercle Brugge, dan zijn ze zo goed als zeker van het behoud in de Jupiler Pro ...

77
77
Waar op tv kan ik kijken naar FC Barcelona - Real Madrid?

Om 22u staat vanavond de finale van de Copa del Rey tussen FC Barcelona en Real Madrid op het ...

199
199
Chelsea juicht na ronduit belabberde pot voetbal

Chelsea doet ondanks het spenderen van honderden miljoenen euro's per jaar al jaren niet mee voor de ...

24
24
Sadiki weigerde toptransfer: "Ik was er niet klaar voor"

Noah Sadiki gaat Union SG in de zomer verlaten, dat lijkt bijna vast te staan. Eerst wil hij de ...

88
88
'Mazzu op weg naar verrassende Belgische club'

Felice Mazzu werd enkele weken geleden ontslagen bij STVV. De trainer kent moeilijke jaren en ...

577
577
Exit bij Zulte Waregem? Middenvelder spreekt zich uit

Bij Zulte Warergem hebben ze er een heel leuke week opzitten. Ze wisten te promoveren naar de ...

373
373

Meer sportnieuws