'Antwerp laat jonge middenvelder vertrekken'

door
'Antwerp laat jonge middenvelder vertrekken'

Bij Antwerp hebben ze zich deze zomer al vroeg geroerd op de transfermarkt met de komst van Michael Frey, Björn Engels en Jelle Bataille, maar daar zal het zeker niet bij blijven. Michel-Ange Balikwisha zou nog weggeplukt worden voor de neus van Club Brugge en ook op uitgaand vlak lijkt er nog één en ander te gaan bewegen. Eén speler heeft de club al verlaten.


Gazet van Antwerpen weet immers dat Ivan Pavlic voor een nieuwe uitdaging gekozen heeft. De 19-jarige middenvelder speelde de voorbije vijf jaar in de jeugdopleiding en leunde afgelopen seizoen dicht aan bij de A-kern. Hij haalde zelfs de wedstrijdselectie voor het Europese tweeluik tegen Rangers en in de play-offs zat hij op de bank in beide matchen tegen Club Brugge en op Anderlecht.

Speelminuten kwamen er echter niet en dus gaat Pavlic zijn kans in Portugal. De speler, die in Nederland opgroeide, zou een contract getekend hebben bij Academica Coimbra. Die club eindigde vorig seizoen als vierde in de Portugese tweede klasse en greep daardoor net naast promotie.

POLL: Had hij een kans moeten krijgen bij Antwerp?

Meest recent

'Anderlecht gaat volle bak voor JPL-grootverdiener'

Anderlecht heeft zijn zinnen naar verluidt gezet op Marwan Al-Sahafi, de snelle aanvaller van ...

2
2
'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

Heel wat Europese topclubs stuurde afgelopen weekend een scout uit naar de titelclash tussen Club ...

11
11
'Vertrek De Cuyper nabij: Club Brugge legt transfersom vast'

Club Brugge boekte zondag een cruciale zege tegen KRC Genk na een laat strafschopdoelpunt van Maxim ...

55
55
Bliksemontslag Besnik Hasi? 'Anderlecht hakt knoop door'

RSC Anderlecht is erg tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en blijft na drie matchen ...

174
174
‘Real Madrid verbaast Courtois en zoekt vervanger’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 bij Real Madrid. De Rode Duivel wordt gezien als ...

83
83
'Club Brugge wil ferm knallen met Nederlandse parel'

Komende transferzomer belooft heet te worden voor Club Brugge. Er worden veel vertrekkers verwacht, ...

224
224
Dropt De Bruyne gigantische bom? “Waarom niet Liverpool…”

Kevin De Bruyne nam definitief afscheid van Manchester City. De middenvelder liet in een statement ...

211
211
Weergaloze Lukaku beleeft absolute heldenavond bij Napoli

Romelu Lukaku blijft een fenomeen op de Italiaanse velden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

95
95
‘Transfersoap Club Brugge nakend, dure vogel weigert’

Komende zomer dreigen er verschillende spelers te vertrekken bij Club Brugge. Na een schitterend ...

362
362
Verrassing van formaat: FIFA roept Belgische ref op

De Belgische scheidsrechters krijgen vaak de wind van voren. Ook dit seizoen was er al heel wat ...

68
68
'Barça slachtoffert grote naam voor transferwens Flick'

FC Barcelona wil zich deze week plaatsen voor de halve finales van de Champions League. Die klus is ...

124
124
Vanhaezebrouck reageert na kritiek Fink: terechte penalty Club?

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Jupiler Pro League zondagavond helemaal opengebroken. ...

372
372
Hasi met grond gelijk gemaakt: "Hubert lacht zich rot"

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een grote teleurstelling voor RSC Anderlecht, dat na drie ...

237
237
'Mbappé vraagt Real Madrid om zomerse monstertransfer'

Real Madrid wil woensdagavond voor een voetbalmirakel zorgen door in de Champions League een ...

132
132
Sensationele comeback? Noa Lang doet Club-fans zwijmelen

Club Brugge boekte zondagavond een cruciale overwinning tegen grote titelconcurrent KRC Genk: 1-0. ...

471
471
'Bayern zet alles op alles: droomaanwinst voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de Champions ...

156
156
‘Club Brugge gaat als een raket: nieuwe spits op komst’

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Ferran Jutgla en heeft 6,5 miljoen euro ...

615
615
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 4 én 5 bekend

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het niveau van zijn arbitragekorps in de ...

203
203
'Renard loopt blauwtje: transfertarget weigert Anderlecht'

Met een nul op negen dreigt Anderlecht hoogstens een bijrol te vertolken in de Champions' Play-Offs, ...

424
424
'Club Brugge & KRC Genk kruisen degens op transfermarkt'

Club Brugge versloeg zondag KRC Genk en naderde zo tot op één puntje van de koploper. ...

227
227

Meer sportnieuws