'Miljoenentarget zet alles op transfer naar Club Brugge'

door
'Miljoenentarget zet alles op transfer naar Club Brugge'

Club Brugge rondde inmiddels de komst van Stanley Nsoki en Tibo Persyn af, maar is niet klaar met zijn werk op de transfermarkt. Blauw-Zwart mikt onder meer op nog een extra flankaanvaller. Daarvoor is het vizier onder meer op Sebastian Villa gericht, al dreigt zijn transfer af te stevenen op een heuse soap.


Deze week geraakte bekend dat Club een nieuw en verbeterd bod heeft uitgebracht op de Colombiaan van Boca Juniors. Naar verluidt legde de landskampioen zo'n zeven miljoen euro, plus twee miljoen euro aan bonussen, op tafel. Daarnaast zou Boca ook een percentage op de mogelijke doorverkoopsom krijgen. Maar de Argentijnen besloten die aanbieding andermaal te weigeren. Villa heeft naar verluidt een afkoopclausule van zo'n 40 miljoen dollar in zijn contract staan en de sportieve leiding zou er van overtuigd zijn dat de aanvaller nog meer kan opbrengen dan wat Club tot dusver bood.

Maar dat is niet naar de zin van de speler zelf. Vrijdag geraakte al bekend dat hij niet langer wil meetrainen bij Boca Juniors. En volgens Radio Mitre nam hij ook al afscheid van een aantal ploeggenoten. Het medium weet overigens dat de acties van Villa alles te maken hebben met het vernieuwde bod van Club Brugge. Villa zou namelijk bij de clubleiding gehamerd hebben om hier toch op in te gaan en wil op deze manier extra druk zetten. Voorlopig lijkt Boca Juniors evenwel niet van plan om in te gaan op zijn eisen.

POLL: Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

1
1
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

24
24
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

60
60
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

35
35
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

82
82
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

73
73
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

154
154
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

76
76
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

308
308
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

55
55
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

22
22
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

64
64
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

478
478
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

380
380
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

83
83
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

766
766
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

1175
1175
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

49
49
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

199
199
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

168
168

Meer sportnieuws